głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs On był dla mnie dobry kochany zasypywał mnie SMSami buziakami na dobranoc troszczył się o mnie był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wi

memoirs

memoirs.moblo.pl
On był dla mnie dobry kochany zasypywał mnie SMSami buziakami na dobranoc troszczył się o mnie był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wie
On był dla mnie dobry  kochany... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

On był dla mnie dobry, kochany, zasypywał mnie SMSami, buziakami na dobranoc, troszczył się o mnie - był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wiem. Zakochałam się dopiero wtedy, kiedy on zaczął ode mnie odchodzić.

Wiele osób chce jeździć z tobą... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Wiele osób chce jeździć z tobą limuzyną, a Ty pragniesz jedynie kogoś, kto pojedzie z Tobą autobusem, gdy limuzyna się zepsuje.

Przyjaciel jest osobą  która wie  o... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Przyjaciel jest osobą, która wie, o czym mówisz, nawet jeśli nie mówisz nic. Rozumie co czujesz, nawet jeśli Ty nie rozumiesz własnych uczyć. Zawsze Ci wybaczy, zazwyczaj szybciej niż Ty wybaczysz sam sobie.

Z wiatrem będzie mu posyłać... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha, że ona ciągle żyje, czeka i kocha...

Od dzisiaj będę tylko wzruszać... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Od dzisiaj będę tylko wzruszać ramionami na każde 'Kocham Cię' w moją stronę.

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech, każde twe spojrzenie.

Spełnimy marzenia  kawałek po... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Spełnimy marzenia, kawałek po kawałku.

I gdy mówisz mi jak bardzo mnie... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

I gdy mówisz mi jak bardzo mnie kochasz, i kiedy powtarzasz, że jestem dla Ciebie najważniejsza, i chcesz być ze mną zawsze już. Czuje się taka ważna i taka tylko Twoja.

Uwielbiam to  że nigdy nie śpisz. I... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Uwielbiam to, że nigdy nie śpisz. I te obietnice, których nigdy nie dotrzymujesz. Uwielbiam sposób, w jaki mówisz 'witaj'. To brzmi tak, jakby trzeba było odejść. Uwielbiam niewidoczną bliznę nad Twoimi ustami. Sposób, w jaki pozwalasz swoim uczuciom prześlizgnąć się. One nigdy nie są tym, co czujesz. Takie zmyślone, ale zupełnie prawdziwe. Nie sądzisz, że to dziwne? Dziwniejsze niż dziwne. Taki właśnie jesteś. Taki właśnie chcesz być. To, co ja lubię w tobie jest tym, co ty lubisz we mnie. Nie sądzisz, że to dziwne? Uwielbiam zasady, do których nigdy się nie stosujesz. I to, że pozwalasz by dobre rzeczy przez Ciebie przechodziły. Stojąc tu bez żadnego fana... Właśnie dlatego jesteś szczęśliwym człowiekiem.

Jeśli coś kochasz  puść to wolno.... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Jeśli coś kochasz- puść to wolno. Jeśli wróci, jest Twoje, jeśli nie - nigdy Twoje nie było.

Mówi się  że potrzeba minuty  byś... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Mówi się, że potrzeba minuty, byś rozpoznał człowieka z pośród wielu innych. Potrzeba jednej godziny, byś poznał jego talenty. Jednego dnia, byś go pokochał. Lecz później trzeba całego życia, byś go zapomniał.

Tak właśnie wyglądało chyba całe... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Tak właśnie wyglądało chyba całe moje życie. Nigdy nie miałam dość sił na to, żeby zająć się rozwiązywaniem swoich problemów. Nie mogłam nawet zaatakować swoich wrogów, a co dopiero z nimi zwyciężyć. Nie miałam szans przed nimi uciec czy uniknąć bólu. Zawsze byłam tylko słabym człowiekiem i jedyną rzeczą, jaką naprawdę umiałam, było przeczekiwanie. Podczas gdy inni wybawiali mnie z opresji, zaciskałam zęby i jakoś tam wytrzymywałam do końca. Wciąż żyłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV