głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Odkąd pamiętam był tak naprawdę mnie stworzył przez to że nauczył mnie bezgranicznie kochać tęsknić cierpieć. Pokazał mi jak żyć jak walczyć o swoje szczęście.

memoirs

memoirs.moblo.pl
Odkąd pamiętam był tak naprawdę mnie stworzył przez to że nauczył mnie bezgranicznie kochać tęsknić cierpieć. Pokazał mi jak żyć jak walczyć o swoje szczęście. On
Odkąd pamiętam był  tak naprawdę... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Odkąd pamiętam był, tak naprawdę mnie stworzył, przez to, że nauczył mnie bezgranicznie kochać, tęsknić, cierpieć. Pokazał mi jak żyć, jak walczyć o swoje szczęście. On był moim szczęściem, przy nim moje serce pokonywało grawitację i pozwalało latać. Odkąd pamiętam był częścią mnie. Więc powiedzcie jak ja mam go teraz znienawidzić? To tak jakbym miała nienawidzić siebie samą.

On był dla mnie dobry  kochany... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

On był dla mnie dobry, kochany, zasypywał mnie SMSami, buziakami na dobranoc, troszczył się o mnie - był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wiem. Zakochałam się dopiero wtedy, kiedy on zaczął ode mnie odchodzić.

Wiele osób chce jeździć z tobą... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Wiele osób chce jeździć z tobą limuzyną, a Ty pragniesz jedynie kogoś, kto pojedzie z Tobą autobusem, gdy limuzyna się zepsuje.

Przyjaciel jest osobą  która wie  o... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Przyjaciel jest osobą, która wie, o czym mówisz, nawet jeśli nie mówisz nic. Rozumie co czujesz, nawet jeśli Ty nie rozumiesz własnych uczyć. Zawsze Ci wybaczy, zazwyczaj szybciej niż Ty wybaczysz sam sobie.

Z wiatrem będzie mu posyłać... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha, że ona ciągle żyje, czeka i kocha...

Od dzisiaj będę tylko wzruszać... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Od dzisiaj będę tylko wzruszać ramionami na każde 'Kocham Cię' w moją stronę.

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech, każde twe spojrzenie.

Spełnimy marzenia  kawałek po... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Spełnimy marzenia, kawałek po kawałku.

I gdy mówisz mi jak bardzo mnie... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

I gdy mówisz mi jak bardzo mnie kochasz, i kiedy powtarzasz, że jestem dla Ciebie najważniejsza, i chcesz być ze mną zawsze już. Czuje się taka ważna i taka tylko Twoja.

Uwielbiam to  że nigdy nie śpisz. I... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Uwielbiam to, że nigdy nie śpisz. I te obietnice, których nigdy nie dotrzymujesz. Uwielbiam sposób, w jaki mówisz 'witaj'. To brzmi tak, jakby trzeba było odejść. Uwielbiam niewidoczną bliznę nad Twoimi ustami. Sposób, w jaki pozwalasz swoim uczuciom prześlizgnąć się. One nigdy nie są tym, co czujesz. Takie zmyślone, ale zupełnie prawdziwe. Nie sądzisz, że to dziwne? Dziwniejsze niż dziwne. Taki właśnie jesteś. Taki właśnie chcesz być. To, co ja lubię w tobie jest tym, co ty lubisz we mnie. Nie sądzisz, że to dziwne? Uwielbiam zasady, do których nigdy się nie stosujesz. I to, że pozwalasz by dobre rzeczy przez Ciebie przechodziły. Stojąc tu bez żadnego fana... Właśnie dlatego jesteś szczęśliwym człowiekiem.

Jeśli coś kochasz  puść to wolno.... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Jeśli coś kochasz- puść to wolno. Jeśli wróci, jest Twoje, jeśli nie - nigdy Twoje nie było.

Mówi się  że potrzeba minuty  byś... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Mówi się, że potrzeba minuty, byś rozpoznał człowieka z pośród wielu innych. Potrzeba jednej godziny, byś poznał jego talenty. Jednego dnia, byś go pokochał. Lecz później trzeba całego życia, byś go zapomniał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV