głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
podpisz.   teksty memoirs dodał komentarz: podpisz. ;)) do wpisu 2 listopada 2010
podpisz.   teksty memoirs dodał komentarz: podpisz. ;)) do wpisu 2 listopada 2010
 część 4. Nie wmówię sobie... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

(część 4.) Nie wmówię sobie miłości. Albo pokocham i zaufam, albo cicho odejdę. Nie pozwolę się skrzywdzić. Nigdy więcej nie pozwolę się zranić. Wygarnij mi, że opowiadam bzdury. Powiedz, że nie wiem co to miłość, tęsknota, rozpacz, pustka, ból. Powiedz mi, że nic nie wiem o życiu, że opowiadam bajki... a ja pokażę Ci niebo, którego mi tamtej jesieni nie miał kto pokazać.

 część 3. Nie obiecuje Ci że... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

(część 3.) Nie obiecuje Ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz. Ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce. Nie obiecuje Ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Nie obiecuje Ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuje Ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz. Czasami ogarnia mnie strach. Strach przed tym, że nigdy nie wydarzy się już coś tak pięknego. Że już nigdy nie będę miała skrzydeł... a ja tak bardzo bym chciała. Teraz staram się budować swój świat na nowo, z człowiekiem, który nie jest Tobą.

 część 2. Zbyt wiele było... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

(część 2.) Zbyt wiele było smutnych dni. Dni w których nikt nie wyobrażał sobie jak miłość może zabijać człowieka. Gdyby nie tamto wydarzenie, nawet nie chcę wiedzieć, jak dziś wyglądałoby moje życie. Zapewne znowu tęskniłabym do tamtej zimy. Kochana! Na miłość boską, przestań! Przestań wspominać, przestań wierzyć, że jeszcze kiedykolwiek będziecie razem! Przestań słuchać waszych piosenek! Uwierz, że to nie da Ci nic, tylko zaniesie Cię na granicę rozpaczy. Oj nie, to nie są puste słowa, nie wierz mi, ale ja wiem więcej od Ciebie. Wiem co to jest cierpienie i ból psychiczny. Śmiej się, żartuj, przyzwyczaiłam się, nie ufaj mi. Ale z czasem przekonasz się, że cały żal, który nosisz w sobie zostanie przykryty mgiełką, bo przyjdzie moment w którym nie starczy Ci sił, by dalej się buntować. Zapragniesz na nowo zobaczyć świat, będziesz chciała widzieć to co widzą Ci którzy są szczęśliwi.

 część 1. Pamiętasz jak pisałam... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

(część 1.) Pamiętasz jak pisałam, że jedynym człowiekiem, którego pokocham będzie on? Przypominasz sobie jak mówiłam, że co wieczór siadałam i pytałam gwiazdy, które miejsce do spełnienia zajmuje moje życzenie? Moje serce porwał ktoś, kto tak naprawdę wcale go nie chciał. Mówił o raju pięknymi słowami, złożył obietnice, których nigdy nie spełni, dotykał, był niebem... Dziś nie ma ślady po nieuchwytnych chwilach. Czasami słyszę jeszcze łkanie swojego serca, czasami poczuje jak serce ściska żal za przeszłością.

 Próbowali odnaleźć swój spokój... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

` Próbowali odnaleźć swój spokój w szczęściu nawzajem, nie mieli wspólnych marzeń chociaż od zawsze byli razem... ` - Eldo

Plany marzenia miłość  te... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Plany, marzenia, miłość - te wspomnienia. Wszystko to ja przekreśliłam... jak nastolatka... dla której chłopaki są na ilość. Myślałam - zauroczenie ... nie.. nie...

WBREW TYM KTÓRZY W NAS NIE... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

WBREW TYM, KTÓRZY W NAS NIE WIERZYLI. WBREW ZAWISTNYM KURWOM CZYLI TYM CO CHCIELIBY NAS KONTROLOWAĆ W TEJ CHWILI - NIE MA ZNACZENIA ZDANIE DEBILI!

Dziwny świat zabrał wszystko co... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Dziwny świat zabrał wszystko co dał, zepchnął w noc i zostawił nas...

Gdy mnie zabraknie zakop... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Gdy mnie zabraknie, zakop wspomnienia. A gdy zatęsknisz... naucz się doceniać!

Tamte lata utracone tamte grzechy... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Tamte lata utracone, tamte grzechy rozrzucone, tamte lica odurzone i te ślady zostawione - niech nie będzie dziś żal!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV