głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Pewnego dnia Twój Książę z bajki nadjedzie. Mój po prostu obrał zły kierunek zabłądził i jest zbyt dumny i uparty by zapytać o drogę . Virtualne love story a w

memoirs

memoirs.moblo.pl
Pewnego dnia Twój Książę z bajki nadjedzie. Mój po prostu obrał zły kierunek zabłądził i jest zbyt dumny i uparty by zapytać o drogę .
Pewnego dnia Twój Książę z bajki... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Pewnego dnia Twój Książę z bajki nadjedzie. Mój po prostu obrał zły kierunek, zabłądził i jest zbyt dumny i uparty by zapytać o drogę .

Virtualne love story  a w realu 'umm... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Virtualne love story, a w realu 'umm no sorry!'.

Zasłonięte rolety  zapach... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Zasłonięte rolety, zapach nikotynowego dymu w powietrzu. Tak się robi, gdy się za kimś tęskni.

Dziwne uczucie. Widząc w rogu... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Dziwne uczucie. Widząc w rogu monitora komunikat, że zmieniłeś status na 'zaraz wracam'. Wiedziałam, że po chwili znikniesz. Poczułam to w całym ciele, a każda komórka mojego ciała cicho prosiła, żebyś jednak został. Żebyś po prostu był. Nawet z tym zwykłym opisem ';)'. Cieszę się, że jesteś szczęśliwy.

Z Twoich wielkich słów kręcimy... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Z Twoich wielkich słów kręcimy dziś komedię. Ty nie musisz grać, zawsze mówisz brednie.

Czuję  że nigdy już nikogo nie... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Czuję, że nigdy już nikogo nie pokocham tak jak jego. Nie jestem w stanie otworzyć swego serca. I otworzyć się na kogoś. Bo patrzę w jego oczy, mogę umrzeć w nich, słucham go, gdy mówi. Chciałabym go dotknąć, tak bardzo tego chcę. Jest dla mnie inny tak, że brakuje tchu gdy widzę go. Mam ochotę krzyknąć wszystkim którzy mnie chcą, że nie mają żadnych szans, ponieważ jest i zawsze będzie on. Lecz mogę tylko trwać.

Proszę  naucz mnie być kimś innym. teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Proszę, naucz mnie być kimś innym.

Uwielbiam Cię nad życie. uwielbiam... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Uwielbiam Cię nad życie. uwielbiam Cię z każdym biciem mojego serca. Jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z Tobą czas. Uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam, gdy się na mnie patrzysz. Uwielbiam, gdy mnie przytulasz. Uwielbiam słyszeć Twój głos. Uwielbiam, gdy się śmiejesz. Uwielbiam, gdy jesteś. Uwielbiam Cię jak nikt inny. Nie umiem żyć bez Ciebie. Oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia. Gdybym mogła być nieśmiertelna oddała bym ten dar Tobie. Gdybym mogła zdjęłabym dla Ciebie każdą gwiazdkę z nieba. Gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas. Gdyby mój oddech potrafił Cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. Gdyby mój dotyk potrafił Cię uratować, nie puściłabym Twojej ręki nawet podczas snu.

Miałam postanowienie  że się... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Miałam postanowienie, że się pierwsza do Ciebie nie odezwę, bo nie chciałam żebyś wiedział jak bardzo mi Ciebie brakuje i jak bardzo mi na Tobie zależy. I co? Jak tylko się pojawiłeś zapomniałam o wszystkich swoich postanowieniach.

Nigdy nie chciałam być najlepsza.... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Nigdy nie chciałam być najlepsza. po prostu wystarczająca dla Ciebie.

Przez ciebie mam zajebiście wielką... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Przez ciebie mam zajebiście wielką ochotę przeklinać. Ty podobno nie lubisz wulgarnych dziewczyn. I kurwa dobrze, nie lub sobie. Ja też Cię nie lubię.

Każdego dnia jest coraz gorzej.... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Każdego dnia jest coraz gorzej. Może powinniśmy usiąść i wreszcie pogadać. Bo to gdzie teraz jesteśmy, naprawdę ciężko ocenić. Chcesz wiedzieć dlaczego wyglądam na smutną i samotną. Chcesz wiedzieć dlaczego ledwo mogę mówić. Cóż... To nie Twoja wina, więc pozwól mi przeprosić. Za zrobienie z Ciebie przyczyny mojego upadku. Chciałabym być taka, jak przedtem. Byłam tak wysoko a teraz czuję się tak nisko. Chciałabym, żebyś mógł sprawić, że mój świat się polepszy. I zabrał ten ból, żebym nie odeszła tak daleko. Zawsze raniłeś ludzi, którzy byli Ci bliscy. Chyba właśnie dlatego obwiniałam Cię o wszystko, co złe. I nie wiem czemu jest mi to tak ciężko powiedzieć. Przepraszam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV