głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Wiesz co to znaczy wiara? A właściwie jej brak... ? Widziałeś jak płaczą anioły kiedy nie ma już szans...? Wiesz co znaczy kochać i na silę uczyć się przestać..

memoirs

memoirs.moblo.pl
Wiesz co to znaczy wiara? A właściwie jej brak... ? Widziałeś jak płaczą anioły kiedy nie ma już szans...? Wiesz co znaczy kochać i na silę uczyć się przestać... ?
Wiesz co to znaczy   wiara? A... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Wiesz co to znaczy - wiara? A właściwie jej brak... ? Widziałeś jak płaczą anioły, kiedy nie ma już szans...? Wiesz co znaczy kochać, i na silę uczyć się przestać... ? Widziałeś kiedykolwiek oczy, w których zgasła nadzieja... ? Wiesz jakie to uczucie, gdy rozumiesz, że nie znaczysz nic? Kiedy los zabiera Ci wszystko, kiedy nie masz już po co żyć... ? Wiesz jak umiera siła? Znasz ten ból, kiedy musisz zwątpić... ?

Żyję i nie widzę świata  nie... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Żyję i nie widzę świata, nie widzę ludzi, nie widzę Boga.

Gdybyś był  a nie bywał... raz na... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Gdybyś był, a nie bywał... raz na jakiś czas. Byłabym wreszcie 'czyjaś' nie 'bezpańska' - aż tak... ;|

Pieniędzmi możesz kupić budynek... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Pieniędzmi możesz kupić budynek, ale nie dom. Możesz kupić pościel, ale nie sen. Możesz kupić zegarek, ale nie czas. Możesz kupić książkę, ale nie wiedzę. Możesz kupić stanowisko, ale nie uznanie. Możesz kupić życie, ale nie dusze. Możesz kupić seks, ale nie miłość!

Nie przekraczam pewnej granicy...... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Nie przekraczam pewnej granicy... wiele szczęścia nie było mi dane... wszystko co się dla mnie liczy... pewnego dnia zostało mi odebrane.

Jedyna miłość  która nas nigdy... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi, to miłość własna... Aby pokochać jakąś 'rzecz' hm... wystarczy sobie powiedzieć, że można ją utracić.

Powiedz coś  jeśli jutro po prostu... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Powiedz coś, jeśli jutro po prostu zgaśnie światło, nie ma nic, wiesz... Musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, wiesz... Myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwile, nawet ostatnią. Kopernik zatrzymaj ziemie, ja wysiadam...

Odjechał pociąg  krzyk kruchych... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Odjechał pociąg, krzyk kruchych torów. Mglisto i szaro choć może wcześniej było tak samo, lecz nie dostrzegłam przed Twym odjazdem smutnych kolorów.

http:  dilx.wrzuta.pl audio... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Gdybym mogła to przeżyć jeszcze... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Gdybym mogła to przeżyć jeszcze raz, od nowa. Nie mogłam zostać, to zbyt szybko przyszło. Nie powiedział ani słowa, tak mało było czasu do namysłu. Miał rację... ale tak się nie odchodzi. Nie mogłam, nie mogłam inaczej. Widać nigdy mnie naprawdę nie kochał, nic nie zrobił, żebym mogła zostać... Powinnam pobiec za nim w dół po schodach! Dlaczego zostałam mimo wszystko. Jak mógł odejść tak bez słowa. Tak mało było czasu do namysłu. Przecież wie,, że jest jedynym, którego kocham. Czy mogłam... czy mogłam inaczej? Gdyby można zacząć jeszcze raz, od nowa... Gdyby można było wszystko wytłumaczyć.

Są łzy  które jak ogień palą... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Są łzy, które jak ogień palą, są serca, które się nigdy nie żalą, są krzywdy na które nie ma sędziego, więc jeśli ktoś płacze - nie pytaj dlaczego...

 część 4.  Bądź zawsze blisko... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 4.) Bądź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć "jak mi przykro", "przepraszam", "proszę", dziękuję" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz. Nikt Cię nie będzie pamiętał za Twoje myśli sekretne. Proś więc Pana o siłę i mądrość, abyś mógł je wyrazić. Okaż swym przyjaciołom i bliskim, jak bardzo są Ci potrzebni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV