głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Powiedz coś jeśli jutro po prostu zgaśnie światło nie ma nic wiesz... Musisz na zawsze zasnąć nie ma nic wiesz... Myślę że czas już brać życie pełną garścią trz

memoirs

memoirs.moblo.pl
Powiedz coś jeśli jutro po prostu zgaśnie światło nie ma nic wiesz... Musisz na zawsze zasnąć nie ma nic wiesz... Myślę że czas już brać życie pełną garścią trzeb
Powiedz coś jeśli jutro po prostu... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Powiedz coś, jeśli jutro po prostu zgaśnie światło, nie ma nic, wiesz... Musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, wiesz... Myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwile, nawet ostatnią. Kopernik zatrzymaj ziemie, ja wysiadam...

Odjechał pociąg krzyk kruchych... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Odjechał pociąg, krzyk kruchych torów. Mglisto i szaro choć może wcześniej było tak samo, lecz nie dostrzegłam przed Twym odjazdem smutnych kolorów.

http: dilx.wrzuta.pl audio... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Gdybym mogła to przeżyć jeszcze... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Gdybym mogła to przeżyć jeszcze raz, od nowa. Nie mogłam zostać, to zbyt szybko przyszło. Nie powiedział ani słowa, tak mało było czasu do namysłu. Miał rację... ale tak się nie odchodzi. Nie mogłam, nie mogłam inaczej. Widać nigdy mnie naprawdę nie kochał, nic nie zrobił, żebym mogła zostać... Powinnam pobiec za nim w dół po schodach! Dlaczego zostałam mimo wszystko. Jak mógł odejść tak bez słowa. Tak mało było czasu do namysłu. Przecież wie,, że jest jedynym, którego kocham. Czy mogłam... czy mogłam inaczej? Gdyby można zacząć jeszcze raz, od nowa... Gdyby można było wszystko wytłumaczyć.

Są łzy które jak ogień palą... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Są łzy, które jak ogień palą, są serca, które się nigdy nie żalą, są krzywdy na które nie ma sędziego, więc jeśli ktoś płacze - nie pytaj dlaczego...

 część 4. Bądź zawsze blisko... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 4.) Bądź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć "jak mi przykro", "przepraszam", "proszę", dziękuję" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz. Nikt Cię nie będzie pamiętał za Twoje myśli sekretne. Proś więc Pana o siłę i mądrość, abyś mógł je wyrazić. Okaż swym przyjaciołom i bliskim, jak bardzo są Ci potrzebni.

 część 3. Gdybym wiedziała że... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 3.) Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty, kiedy Cię widzę, powiedziałabym "kocham Cię", a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz. Zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwość zrobienia dobrego uczynku, ale jeśli się mylę, i dzisiaj jest wszystkim, co mi pozostaje, chciałabym Ci powiedzieć jak bardzo Cię kocham i że nigdy Cię nie zapomnę. Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło Ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie.

 część 2. Osobom w podeszłym... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 2.) Osobom w podeszłym wieku powiedziałabym, że śmierć nie przychodzi wraz ze starością lecz z zapomnieniem (opuszczeniem). Tylu rzeczy nauczyłam się od was, ludzi... Nauczyłam się, że wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę. Nauczyłam się, że kiedy nowo narodzone dziecko chwyta swoją maleńką dłonią, po raz pierwszy, palec swego ojca, trzyma się go już zawsze. Nauczyłam się, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł. Jest tyle rzeczy, których mogłam się od was nauczyć, ale w rzeczywistości na niewiele się one przydadzą, gdyż, kiedy mnie włożą do trumny, nie będę już żył. Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz. Gdybym wiedział, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę Cię śpiącego, objęłabym Cię mocno i modliłabym się do Pana, by pozwolił mi być Twoim aniołem stróżem.

 część 1. Jeśliby Bóg... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 1.) Jeśliby Bóg zapomniał przez chwilę, że jestem marionetką i podarował mi odrobinę życia, wykorzystałabym ten czas najlepiej jak potrafię. Prawdopodobnie nie powiedziałabym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałabym wszystko, co powiedziałam. Oceniałabym rzeczy nie ze względu na ich wartość, ale na ich znaczenie. Spałabym mało, śniłabym więcej, wiem, że w każdej minucie z zamkniętymi oczami tracimy 60 sekund światła. Szłabym, kiedy inni się zatrzymują, budziłabym się, kiedy inni śpią. Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia, ubrałabym się prosto, rzuciłabym się ku słońcu, odkrywając nie tylko me ciało, ale moją duszę. Przekonywałabym ludzi, jak bardzo są w błędzie myśląc, że nie warto się zakochać na starość. Nie wiedzą bowiem, że starzeją się właśnie dlatego, iż unikają miłości! Dziecku przyprawiłabym skrzydła, ale zabrałbym mu je, gdy tylko nauczy się latać samodzielnie.

 część 2. Jeżeli umiesz... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 2.) Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi nie tracąc uczciwości lub spacerować z królem w sposób z naturalny; Jeżeli nie mogą Cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele; Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając; Jeżeli potrafisz spożywać każdą minutę, nadając wartość każdej przemijającej chwili; Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej i co - najważniejsze synu mój - będziesz człowiekiem.

 cześć 1. Jeżeli zdołasz... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(cześć 1.) Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy go utracili, Ciebie oskarżając; Jeżeli nadal masz nadzieje, chociażby wszyscy o Tobie zwątpili, licząc się jednak z ich zastrzeżeniem; Jeżeli umiesz czkać bez zmęczenia, jeżeli na obelgi nie reagujesz obelgami, jeżeli nie odpłacasz za nienawiść nienawiścią, nie udając jednak mędrca i świętego; Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom; Jeżeli rozumiejąc - rozumowania nie czynisz celem; Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo oba te złudzenia; Jeżeli cierpisz wypaczenie prawdy przez Ciebie głoszonej, kiedy krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych albo zaakceptujesz ruinę tego, a było treścią Twego życia, kiedy pokornie zaczniesz odbudowę zużytymi już narzędziami. Jeżeli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie twe sukcesy i potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa, nie żaląc się, że przegrałeś.

Czy pozwolisz że Ci powiem w... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Czy pozwolisz, że Ci powiem w wielkim skrócie i milczeniu, że Ci oddam i otworzę w ciszy serc potoków lśnieniu, słowa dwa przez sen porwane, przez noc ukryte, przez czas schwytane, słowa dwa co brzmią jak śpiew, dwa proste słowa - KOCHAM CIĘ! ;*****

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV