głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs W tych oczach były słowa większe niż te które wypowiedziałam. Kiedy niebo staje się szare moje serce po prostu pęka. Ta historia się zaczyna lecz musisz o czymś

memoirs

memoirs.moblo.pl
W tych oczach były słowa większe niż te które wypowiedziałam. Kiedy niebo staje się szare moje serce po prostu pęka. Ta historia się zaczyna lecz musisz o czymś wi
W tych oczach były słowa większe... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

W tych oczach były słowa większe niż te, które wypowiedziałam. Kiedy niebo staje się szare, moje serce po prostu pęka. Ta historia się zaczyna, lecz musisz o czymś wiedzieć, zanim odejdę i zepsuję zakończenie. Nigdy nie chciałam być bez Ciebie. Jestem tutaj, Ty również. Teraz wiem, co do Ciebie czuję. Nie ma odwrotu. Musiałam mylić się, co do Ciebie. Teraz idę, niekontrolowana. I upadam. Więc teraz już wiesz... Czuję się tak lekko, pragnę powietrza. Bo cała ta prawda zostawiła we mnie pustkę. Kiedy uciekniesz, czy poradzisz sobie z tym? Bo potrzebuję Ciebie, byś mi powiedział... Może to jest zbyt śmiałe, ale mam nadzieję, że zostaniesz, aż do szczęśliwego zakończenia. Nie, nie obejrzę się, gdy powiem Ci, co o Tobie myślę. Więc ta historia zaczyna się, tak, jesteś gotowy ją poznać. Tylko nie bądź głupi i nie popsuj zakończenia... Teraz idę, niekontrolowana. I upadam. Ciebie natomiast to nie obchodzi. Zjebałeś.

Nikt mi nie wierzy  gdy mówię  że... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Nikt mi nie wierzy, gdy mówię, że postradałeś zmysły. Nikt mi nie wierzy, gdy mówię, że tak wiele ukrywasz. Kiedy wychodzimy, traktujesz mnie jak królową. Chcesz pokazać wszystkim o co chodzi w naszej 'miłości'. Całkowicie mną pochłonięty, lecz tylko wtedy, gdy wokół jest tłum. Ale kiedy nikogo nie ma w pobliżu, w Twoich oczach nie widać życzliwości. Sposób, w jaki na mnie patrzysz jest po prostu nie w porządku. Mogę powiedzieć o co chodzi tym razem. W moim życiu jest pewien nieznajomy. A Ty nie jesteś tą osobą, którą kiedyś poznałam. Czy boisz się powiedzieć im, że to Ty? Gdyby zawsze mogli Cię widzieć tak jak ja, to również zobaczyliby w Tobie nieznajomego. Czy ja kiedykolwiek zrobiłam coś okrutnego wobec Ciebie? Czy sprawiłam, że zastanawiałeś się, kto stoi w pokoju? Sprawiłeś, że wyglądasz na idealnego pod każdym względem. Więc kiedy to upada, to ja jestem tą winną. Twój plan działa, więc możesz po prostu odejść.

Musze pogodzić się z tym  że są... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Szukanie sensu w bezsensie istny... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Szukanie sensu w bezsensie istny bezsens.

Druga szansa? A umiesz zapalić dwa... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Druga szansa? A umiesz zapalić dwa razy jedną zapałkę?

Odkąd pamiętam był  tak naprawdę... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Odkąd pamiętam był, tak naprawdę mnie stworzył, przez to, że nauczył mnie bezgranicznie kochać, tęsknić, cierpieć. Pokazał mi jak żyć, jak walczyć o swoje szczęście. On był moim szczęściem, przy nim moje serce pokonywało grawitację i pozwalało latać. Odkąd pamiętam był częścią mnie. Więc powiedzcie jak ja mam go teraz znienawidzić? To tak jakbym miała nienawidzić siebie samą.

On był dla mnie dobry  kochany... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

On był dla mnie dobry, kochany, zasypywał mnie SMSami, buziakami na dobranoc, troszczył się o mnie - był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wiem. Zakochałam się dopiero wtedy, kiedy on zaczął ode mnie odchodzić.

Wiele osób chce jeździć z tobą... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Wiele osób chce jeździć z tobą limuzyną, a Ty pragniesz jedynie kogoś, kto pojedzie z Tobą autobusem, gdy limuzyna się zepsuje.

Przyjaciel jest osobą  która wie  o... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Przyjaciel jest osobą, która wie, o czym mówisz, nawet jeśli nie mówisz nic. Rozumie co czujesz, nawet jeśli Ty nie rozumiesz własnych uczyć. Zawsze Ci wybaczy, zazwyczaj szybciej niż Ty wybaczysz sam sobie.

Z wiatrem będzie mu posyłać... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha, że ona ciągle żyje, czeka i kocha...

Od dzisiaj będę tylko wzruszać... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Od dzisiaj będę tylko wzruszać ramionami na każde 'Kocham Cię' w moją stronę.

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2010

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech, każde twe spojrzenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV