głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wzrok moich przyjaciółek gdy jestem zamyślona a one już wiedzą co mają powiedzieć 'Myśli o nim zakochana'. Ja wtedy ich wyśmiewam i mówię żeby dały spokój ale n

legalove

legalove.moblo.pl
Wzrok moich przyjaciółek gdy jestem zamyślona a one już wiedzą co mają powiedzieć 'Myśli o nim zakochana'. Ja wtedy ich wyśmiewam i mówię żeby dały spokój ale nie zapr
Wzrok moich przyjaciółek gdy jestem... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Wzrok moich przyjaciółek gdy jestem zamyślona, a one już wiedzą co mają powiedzieć 'Myśli o nim, zakochana'. Ja wtedy ich wyśmiewam i mówię żeby dały spokój, ale nie zaprzeczam, bo to przecież prawda..

Dzisiaj ostatni odc. Instynktu        teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Dzisiaj ostatni odc. Instynktu ; ((((

Każda łza  która płynęła mi po... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Każda łza, która płynęła mi po policzku nauczyła mnie czegoś innego. Więc teraz gdy widzę go na korytarzu, nie robię niechętnej miny, nie omijam go obojętnie. Po prostu nauczyłam się, że najlepiej będzie 'jebnąć smajla' a cały świat niech robi dalej co chce. ;*

Ja jego na 84   a on Mnie na 92  ♥... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Ja jego na 84%, a on Mnie na 92% ♥ , chociaż we wróżby nie wierzę, bo tak naprawdę ja go kocham na 100%, a on mnie.. 'dajcie mi już wszyscy święty spokój'.

i na co było nam to wszystko?... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą, poświęcanie czasu, żeby później się liczyło, że się staraliśmy, że nam zależało. i tak po czasie się psuje, a my, nawzajem uświadamiamy sobie, że jednak daleko nam od ideału, za które uważaliśmy się na początku. że mimo wszystko, pomimo tylu starań - nie dogadamy się. nie dojdziemy do kompromisu. nawet miłość tutaj nie pomoże. ona też w końcu się skończy. wcale nie jest nieśmiertelna, ani wieczna. nic nie jest. a to tylko uczucie, bez najmniejszych szans na przetrwanie. tylko parę fajerwerków, między dwoma osobami, które po jakimś czasie, po natłoku raniących słów, niewypowiedzianych myśli po prostu gasną.

Gdybym miała w dłoni nóż i... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Gdybym miała w dłoni nóż i możliwość wyboru między Tobą i Twoim sercem, nie wiem co bym wybrała. serce przynajmniej mogłabym sobie obramować i powiesić na ścianie. serce nigdy nie przelizałoby się z inną. mogłabym sobie je tulić do woli i nie narzekałoby, że już nie może oddychać od nadmiaru uścisków. jedynymi wadami wyboru jego zamiast Ciebie byłby fakt, że ten nędzny mięsień nie byłby w stanie powiedzieć mi, że mnie kocha. o zabraniu na zakupy, nie wspominając.

A za te Twoje cudowne dołeczki w... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

A za te Twoje cudowne dołeczki w policzkach byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem sporo poświęcenie jak dla faceta, więc doceń.

Zazdrość to cień miłości. im... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Zazdrość to cień miłości. im większa miłość, tym cień staje się dłuższy

Moje serce w tej chwili... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Moje serce w tej chwili przepełniały wszystkie uczucia. Złość, strach, nienawiść, dobroć i przede wszystkim miłość. Zła byłam, gdy rozmawiałeś z innymi dziewczynami. Bałam się o Ciebie, gdy jakiś koleś chciał się z Tobą bić, nienawidziłam Cie gdy nie dawałeś mi żadnego znaku, żadnego uśmiechu. Nie chciałam na Ciebie patrzeć, ale kątami oka zerkałam co robisz. Dobro w moim sercu pojawiło się, gdy pierwszy raz w tym dniu wyszeptałeś do mnie kilka nieznaczących nic słów. Wszystko się ze sobą nagle połączyło, kiedy usiadłeś przede mną na ostatniej lekcji, zabrałeś mi nagle podręcznik, uśmiechnąłeś się słodko. Ja także uśmiechnięta, wpatrzona w twoje oczy. A gdy nie był Ci już potrzebny powiedziałeś miło 'oddaję i dziękuję'. Kocham Cię, mój głupku.

Możesz udawać  że Cię to nie... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Możesz udawać, że Cię to nie odchodzi, możesz to wmówić całemu światu. ale ja wiem, że jest inaczej.

Czasami przychodzą dni zwątpienia.... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Czasami przychodzą dni zwątpienia. dni kiedy wszystko wydaje się bez sensu. ja tez mam takie dni, wtedy zawsze myślę sobie, że przecież jutro nowy dzień, wstanę, uśmiechnę się do lustra i pójdę przed siebie z podniesiona głową i z nadzieja w sercu.

Istnieją ludzie  którzy... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Istnieją ludzie, którzy rozprawiają o nieszczęściach innych i udają chęć niesienia im pomocy, a tak naprawdę cieszą się z cudzego cierpienia, bo to ich utwierdza w mniemaniu, że sami są szczęściarzami, i że życie jest dla nich łaskawe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV