głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
   teksty legalove dodał komentarz: ;( do wpisu 28 maja 2011
Wiesz co?  Ja też się już nie... teksty

legalove dodano: 28 maja 2011

Wiesz co? Ja też się już nie boję, po raz pierwszy. Nie wiem, gdzie pójdziesz, jak będę mogła się z Tobą kontaktować, czy jeszcze się zobaczymy. Proszę Cię tylko o jedną, jedyną rzecz: nie zapomnij o niczym. Nawet o najdrobniejszym, najmniej znaczącym szczególe. Opowiedz komuś naszą historię. Opowiedz ją wszystkim. Tak, żeby nie umknęło z niej żadne wspomnienie.

Do odważnych świat należy. teksty

legalove dodano: 28 maja 2011

Do odważnych świat należy.

Jak mam rozpoznać swoją Drugą... teksty

legalove dodano: 28 maja 2011

Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie.

Może nie byłam nigdy odważna.... teksty

legalove dodano: 27 maja 2011

Może nie byłam nigdy odważna. Nigdy nie byłam dla nikogo ważna. Jednak gdy teraaz już wiem, potrzebuje Cie. Ciebie nie ma. Nie ma Cie.

Ja chce  ze swoim poznać serce twoje... teksty

legalove dodano: 27 maja 2011

Ja chce, ze swoim poznać serce twoje, chcę ! ; D

Dla Ciebie mogłabym się zmienić... teksty

legalove dodano: 27 maja 2011

Dla Ciebie mogłabym się zmienić, mogłabym nawet uwierzyć że jestem kimś ważnym. Tylko szkoda, że teraz jestem dla Ciebie nikim , a ty dla mnie całym światem.

Wzrok moich przyjaciółek gdy jestem... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Wzrok moich przyjaciółek gdy jestem zamyślona, a one już wiedzą co mają powiedzieć 'Myśli o nim, zakochana'. Ja wtedy ich wyśmiewam i mówię żeby dały spokój, ale nie zaprzeczam, bo to przecież prawda..

Dzisiaj ostatni odc. Instynktu        teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Dzisiaj ostatni odc. Instynktu ; ((((

Każda łza  która płynęła mi po... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Każda łza, która płynęła mi po policzku nauczyła mnie czegoś innego. Więc teraz gdy widzę go na korytarzu, nie robię niechętnej miny, nie omijam go obojętnie. Po prostu nauczyłam się, że najlepiej będzie 'jebnąć smajla' a cały świat niech robi dalej co chce. ;*

Ja jego na 84   a on Mnie na 92  ♥... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Ja jego na 84%, a on Mnie na 92% ♥ , chociaż we wróżby nie wierzę, bo tak naprawdę ja go kocham na 100%, a on mnie.. 'dajcie mi już wszyscy święty spokój'.

i na co było nam to wszystko?... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą, poświęcanie czasu, żeby później się liczyło, że się staraliśmy, że nam zależało. i tak po czasie się psuje, a my, nawzajem uświadamiamy sobie, że jednak daleko nam od ideału, za które uważaliśmy się na początku. że mimo wszystko, pomimo tylu starań - nie dogadamy się. nie dojdziemy do kompromisu. nawet miłość tutaj nie pomoże. ona też w końcu się skończy. wcale nie jest nieśmiertelna, ani wieczna. nic nie jest. a to tylko uczucie, bez najmniejszych szans na przetrwanie. tylko parę fajerwerków, między dwoma osobami, które po jakimś czasie, po natłoku raniących słów, niewypowiedzianych myśli po prostu gasną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV