głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I chyba na tym polega miłość . Aby zrealizować swój życiowy cel . Znaleźć tą druga połówkę i być szczęśliwym . I to nie zależy od wieku . Miłość nie jest tylko

legalove

legalove.moblo.pl
I chyba na tym polega miłość . Aby zrealizować swój życiowy cel . Znaleźć tą druga połówkę i być szczęśliwym . I to nie zależy od wieku . Miłość nie jest tylko wytwore
I chyba na tym polega miłość . Aby... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

I chyba na tym polega miłość . Aby zrealizować swój życiowy cel . Znaleźć tą druga połówkę i być szczęśliwym . I to nie zależy od wieku . Miłość nie jest tylko wytworem wyobraźni , ona JEST , trzeba tylko umieć ją dostrzegać . Czasem jest się po prostu niedojrzałym , by stawić czoła temu uczuciu . Boimy się tylko angażować , by nie cierpieć . Ale czy nie lepiej spróbować i nie żałować że się nie spróbowało .?

Dzisiaj   całkiem przypadkiem... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Dzisiaj , całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie . Poczułam takie małe ukłucie , ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam . Tak kochanie , już nie jesteś królem mojego życia . Teraz ja rządzę swoim światem .

Najlepsze sny to nie te   z których... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Najlepsze sny to nie te , z których nie chcesz się budzić . To te , które pozwalają uwierzyć , że rzeczywistość może być równie niezwykła .

Kiedy człowiekowi za bardzo zależy... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Kiedy człowiekowi za bardzo zależy , to wszystko czuje dwa razy mocniej .

Najbardziej lubię spoglądać w... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Najbardziej lubię spoglądać w archiwum gg, kiedy to pisałam z moją przyjaciółką o Nim. Dawno to było. Może listopad, albo grudzień. Te moje słowa 'on jest jedyny, wiem że to ten' - potem się odkochałam. Nic nie zostało z tego uczucia. Jednak miłość wróciła po kilku miesiącach i teraz też jej spamuję 'jak ja go kocham..'

Miłość .? Rozszerzone źrenice jak... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Miłość .? Rozszerzone źrenice jak po dragach , szybsze bicie serca , które w ogóle Cię nie słucha . uśmiech nawet gdy kładziesz się spać o 3 nad ranem , po obejrzanym horrorze . Totalny odlot , niewyobrażalny stan , a później milion łez , bezsenność i co najmniej trzy miesiące wycięte z życiorysu .

Czego się boję .? Boję się... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Czego się boję .? Boję się stracić ludzi, których kocham . Boję się , że kolejny raz mi się to przydarzy . Boję się samotności . Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego , że nikogo już przy mnie nie ma .

My jak dwa pierwiastki jednego... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

My jak dwa pierwiastki jednego systemu , zależni od siebie , jak płuca od tlenu . < 3

Codziennie rano wstaje i zapieprzam... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Codziennie rano wstaje i zapieprzam do szkoły , tylko po to kurwa , by zobaczyć Twój śliczny uśmiech , nie po to by dowiedzieć się nowych słów po niemiecku czy angielsku , nie po to by dowiedzieć się na geografii jakie rodzaje wietrzeń są , tylko do cholery po to by móc zobaczyć przez kilka sekund jak się uśmiechasz , nie musisz do mnie , po prostu - uśmiechaj się . ♥

Dzień dobry! witamy w   świecie... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Dzień dobry! witamy w ,,świecie rzeczywistości"! w pakiecie mamy: ból, smutek, złość, zazdrość, łzy.. ale też: radość, szczęście, przyjaźń, miłość.. dziękujemy i życzymy miłego pobytu.

Nabrałam się na tani chwyt.... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Nabrałam się na tani chwyt. Słodkie oczka, sztuczny uśmiech.

Chciałabym mieć kogoś z kim... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym oglądać straszne horrory, kogoś kto przytuliłby mnie ochraniając przed niebezpieczeństwami, kogoś kto mówiłby mi że jestem najważniejsza, po prostu kogoś kto by mnie kochał. Chciałabym żebyś to był Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV