głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Każdego dnia zmieniam się dla niego. Albo inaczej. Próbuję patrzeć na świat jego oczami. Dzisiaj śmiałam się do ludzi jak opętana nigdy w życiu tego wcześniej n

legalove

legalove.moblo.pl
Każdego dnia zmieniam się dla niego. Albo inaczej. Próbuję patrzeć na świat jego oczami. Dzisiaj śmiałam się do ludzi jak opętana nigdy w życiu tego wcześniej nie ro
Każdego dnia zmieniam się  dla... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Każdego dnia zmieniam się, dla niego. Albo inaczej. Próbuję patrzeć na świat jego oczami. Dzisiaj śmiałam się do ludzi jak opętana, nigdy w życiu tego wcześniej nie robiłam. Skutki? Fajnie było.

pamiętam szkolną wycieczkę do... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

pamiętam szkolną wycieczkę do Krakowa, kiedy w drodze powrotnej prawie każdy spał, w autobusie panowała dziwna cisza. on z kumplem siedział na samych tyłach a ja przed nimi, zerkałam co chwilę na niego, siedział z telefonem w ręce wpatrując się w szybę, coś było nie tak. poczułam wibrację w kieszeni napisał mi smsa o treści. ' nie dam rady dłużej udawać, że nic do ciebie nie czuję, kocham cię jak pojebany. ' odwróciłam się do niego z wielkim uśmiechem na twarzy. usiadłam koło niego i przez całą drogę siedzieliśmy w objęciach milcząc. / grozisz_mi_xd

Nie pasuje to nie bierzesz. Nie... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Nie pasuje to nie bierzesz. Nie smakuje to nie jesz. nie lubisz to nie słuchasz.Nie podoba ci się to nie patrzysz. Więc czemu kurwa nie kochasz a udajesz miłość ?

  zaczynamy sprawdzian  jakieś... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

- zaczynamy sprawdzian, jakieś pytania? - proszę pani, a kiedy poprawa?

rodzice nawet nie posiadają takiej... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

rodzice nawet nie posiadają takiej świadomości, że ich dzieci wypiły więcej wódki niż oni sami. ;)

Twoja zajebistosc jest tak zajebista... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Twoja zajebistosc jest tak zajebista ze twojej zajebistosci zadna inna zajebistosc nie pokona. / M.

Namiętność jest karmiona ciepłem... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Namiętność jest karmiona ciepłem serc. Gdy zostanie wypuszczona nie znajdziemy więcej jej.

Taki z Ciebie zimny drań  nie warto... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Taki z Ciebie zimny drań, nie warto Ci poświęcić swojego czasu. Taa, szkoda że ten zimny drań znaczy dla Ciebie więcej niż ktokolwiek inny.

Patrzył na mnie swoim delikatnym... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Patrzył na mnie swoim delikatnym wzrokiem, chociaż nie wiem czy na mnie, czy na kolegę siedzącego przede mną. Moje ciało przeszywał dreszcz. Jego wzrok był taki 'zainteresowany' tym, co robię. Albo i nie, mogę się mylić. Ja delikatnie uśmiechałam się do koleżanki siedzącą przed Nim, by pokazać mu moje poczucie radości. Pragnęłam by on się do Nas 'przyłączył' i uśmiechnął dając mi przy tym odrobinę nadziei, jakiej i tak daje mi mało. Bez niej, moje życie stacza się i nie potrafię normalnie funkcjonować. Upadam jak anioł bez skrzydeł. Słysząc dzwonek zerwał się z krzesła. Ja spojrzałam na niego nielekceważąco, zobaczyć czy zainteresował się mną w tej chwili. Nie pożegnał mnie, nawet swoim spojrzeniem.. Zabrał plecak i rzucił się do drzwi - jak oparzony. I powiedz mi, jak tu powiedzieć komuś kogo się kocha, o swoim uczuciu gdy ten ktoś odbiera Ci każdego dnia cząstkę Twojej nadziei. Cząstkę twojego życia.

Jeden Twój uśmiech w moją stronę... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Jeden Twój uśmiech w moją stronę, a całe moje życie nabiera sensu. ♥

Co ty sobie myślisz? Że dla kogo ja... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Co ty sobie myślisz? Że dla kogo ja się tak staram? Dla samej siebie? Mylisz się. Naprawdę na dużo mnie stać. Brak mi jedynie poczucia, że nie masz wyrzutów sumienia. Mogłabym Ci podarować cały świat, każdą jego część - jeśli byś tylko chciał. Zrobiłabym dla Ciebie wszystko. Wskoczyła w ogień, pod pociąg. Dałabym Ci dużo, chociaż sama niewiele mam. Oddałabym Ci to, co mam. Całe moje szczęście, byś tylko Ty wiedział jak bardzo dla mnie jesteś ważny.

Kiedyś powiem Ci o tym jak Cię... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Kiedyś powiem Ci o tym jak Cię bardzo kocham, dowiesz się że dla kogoś na tym świecie pomimo tylu wad byłeś najważniejszy . . Gdy ja Ciebie potrzebowałam, nie raczyłeś nawet okazać współczucia. Więc teraz, gdy ty mnie potrzebujesz - też sobie oleję Ciebie, tak jak Ty perfekcyjnie zrobiłeś to ze Mną. Ktoś kiedyś zapuka do twoich drzwi i powie 'Nie ma jej, stracileś ją'. Co wtedy zrobisz? Zgadnę, że nic. Pewnie i tak jestem dla Ciebie nikim. Zawsze będę. Ale obiecuję, że się dowiesz, dowiesz się że te moje spojrzenia w twoją stronę miały jakiś przekaz, kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV