głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci zależało wtedy widzę w Tobie chłopaka w którym się zakochałam. Mimo wszystko udaje że mi nie zależy bo tak jest łatwiej. ♥

legalove

legalove.moblo.pl
Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci zależało wtedy widzę w Tobie chłopaka w którym się zakochałam. Mimo wszystko udaje że mi nie zależy bo tak jest łatwiej. ♥
Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci zależało, wtedy widzę w Tobie chłopaka w którym się zakochałam. Mimo wszystko udaje że mi nie zależy,bo tak jest łatwiej. ♥

On. Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

On. Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny, były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochala go za bardzo mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Chciałabym abyś któregoś dnia... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami, a innych dziewczyn. Ona uwielbia Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. Uwielbia Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca, uwielbia Cię pomimo, że przez to ją znienawidzili, szaleję za Tobą, bo jesteś jej życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiła. Ona wie, że nigdy nie będzie Cię mieć, wie o tym doskonale. wciąż karmi swój umysł kłamstwami. Spokojnie, będzie dobrze.

Wiesz jak to jest  kiedy chcesz... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy ? Nie ? To nie pierdol że wiesz co czuję .

Dobrze wiem  że czasem bardzo trudno... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach Mam ją tylko dla ciebie, całe serce dla ciebie mam Wszystko dla ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz.

To dziwne uczucie kiedy boję się... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

To dziwne uczucie kiedy boję się, że stracę coś czego nie posiadam.

Podobno potrafię kłamać jak nikt.... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego , ukrywając uczucia do Ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy.

Chciałabym umieć tak poprostu... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Chciałabym umieć tak poprostu niczym się nie przejmować . Ale nie umiem . Nie płakać praktycznie bez powodu . Przez momenty które i tak wiedziałam że nadejdą . Nie tęsknić . Nie bać się . Bo przecież ' jutro nie umrzemy ' ..

Mam obsesję na Twoim punkcie..Łzy... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Mam obsesję na Twoim punkcie..Łzy same napływają mi do oczu. Tak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić,poczuć Twoje ciepło, bicie Twojego serduszka.Chciałabym móc poczuć zapach Twego ciała, czuć dreszcz na ciele , gdy patrzysz na mnie swoim groźnym wzrokiem. Nie spać po nocach wysyłając do Ciebie setki smsów. Karmić wzrok Twoim uśmiechem, usłyszeć Twój głos..

Tyle rzeczy chciałabym mu... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Tyle rzeczy chciałabym mu powiedzieć . Tyle słów ciśnie mi się na usta .. Ale wiem że zrobiłabym głupio mówiąc mu to wszystko . Muszę stłumić jakoś to uczucie .

Chyba tak naprawdę to zawsze Cię... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Chyba tak naprawdę to zawsze Cię kochałam, nie zdawałam sobie tylko z tego sprawy i plątałam się w jakieś niepotrzebne love story. A gdy potrzebowałam Twoich słów, dotyku, oddechów...wszystko zaczęło się kończyć. Nie umiałam Cię zatrzymać.

Brakuje mi twojego uśmiechu  blasku... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Brakuje mi twojego uśmiechu, blasku w oczach, czułego spojrzenia, ciągłego zainteresowania, zamiłowania do rzeczy malutkiej, i tego że z Tobą wszystko nabierało innego wymiaru.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV