głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Tylko serce z drugim sercem Wiedzą milcząc czego chcą. Uparcie do celu tylko iść Na innych nie patrzeć Często zbyt. 22:22 Gdybym nie kochała słodyczy byłabym id

legalove

legalove.moblo.pl
Tylko serce z drugim sercem Wiedzą milcząc czego chcą.
Tylko serce z drugim sercem  Wiedzą... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Tylko serce z drugim sercem Wiedzą milcząc czego chcą.

Uparcie do celu tylko iść   Na... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Uparcie do celu tylko iść, Na innych nie patrzeć, Często zbyt.

22:22    teksty

legalove dodano: 23 maja 2011

22:22 ;*

Gdybym nie kochała słodyczy... teksty

legalove dodano: 23 maja 2011

Gdybym nie kochała słodyczy, byłabym idealnie szczupła. Gdybym nie kochała Ciebie, byłabym idealnie szczęśliwa..

Dzisiejszy dzień nie należał do... teksty

legalove dodano: 23 maja 2011

Dzisiejszy dzień nie należał do najlepszych. Sama go sobie popsułam, bo mógł wyglądać całkiem inaczej. Nie poprawił mi nawet humoru kapsel z tymbarka 'Wyjdziesz za mnie' , bo co mi z tego kapsla, skoro nie dostałam go od chłopaka moich marzeń? To uczucie, że niedługo wakacje - a ja już nie będę widzieć go codziennie. Moje życie mogą zobrazować jedynie 'Chore Melodie' Słonia. Czuję się nawet we własnym domu jak w więzieniu, nieustannie czekając za lepszym jutrem.

Zachowuje się jak dziecko  udaje... teksty

legalove dodano: 23 maja 2011

Zachowuje się jak dziecko, udaje debila, śmieje się głupio, nie jest dość wysoki, ani nie ma wyglądu jak królewicz z najpiękniejszej bajki, nie jest silny, dość dojrzały ani nie uczy się dobrze. Jednak dla mnie nikt mu nie dorównuje. Jest jedyny w swoim rodzaju. To właśnie mi się w nim podoba. Ten chłopak kręci mnie, jak jakiś narkotyk - który nie jest dla mnie. Ale ja wiem, wiem że to moja wina - nie staram się nawet o Niego, czekam na jego pierwszy krok. A co jeśli on nigdy tego kroku nie wykona? Przepraszam wszystkich, którzy myśleli że Nam wyjdzie. Tylko, że to jeszcze nie koniec. Nie skończy się na tym. Mam jeszcze w sobie siłę. Jeszcze zobaczycie jak wygląda prawdziwa miłość tak różniących się od siebie ludzi.

Chciałam Ci tylko powiedzieć  że... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Chciałam Ci tylko powiedzieć, że gdy nie ma Ciebie obok, moje życie nie ma sensu.

Szczęście znajduje się w tobie.... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają .

Gdy nie miałam  podzielił się. Gdy... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Gdy nie miałam, podzielił się. Gdy cierpiałam, wysłuchał. Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. Gdy płakałam, otarł łzy. Gdy zostałam, poczekał. Gdy zawiodłam, wybaczył. Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?` .♥

Czy wszystko pozostanie tak samo... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.

Chwycisz moją dłoń  a ja Twoją... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Chwycisz moją dłoń, a ja Twoją, spleciemy swoje palce i będziemy iść razem przez życie głosząc, że życie jest do bani, a miłość nie istnieje.

Chodź raz usłyszeć   że czyjś... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Chodź raz usłyszeć , że czyjś świat beze mnie nie miałby sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV