głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chciałam Ci tylko powiedzieć że gdy nie ma Ciebie obok moje życie nie ma sensu. Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca a ty możesz je

legalove

legalove.moblo.pl
Chciałam Ci tylko powiedzieć że gdy nie ma Ciebie obok moje życie nie ma sensu.
Chciałam Ci tylko powiedzieć  że... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Chciałam Ci tylko powiedzieć, że gdy nie ma Ciebie obok, moje życie nie ma sensu.

Szczęście znajduje się w tobie.... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają .

Gdy nie miałam  podzielił się. Gdy... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Gdy nie miałam, podzielił się. Gdy cierpiałam, wysłuchał. Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. Gdy płakałam, otarł łzy. Gdy zostałam, poczekał. Gdy zawiodłam, wybaczył. Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?` .♥

Czy wszystko pozostanie tak samo... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.

Chwycisz moją dłoń  a ja Twoją... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Chwycisz moją dłoń, a ja Twoją, spleciemy swoje palce i będziemy iść razem przez życie głosząc, że życie jest do bani, a miłość nie istnieje.

Chodź raz usłyszeć   że czyjś... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Chodź raz usłyszeć , że czyjś świat beze mnie nie miałby sensu.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, letnie zauroczenie, szalona miłość czy totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia czy tylko przez dziesięć minut - boli tak samo gdy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja, a najdzieja jest zawsze prawdziwa...

Pięć liter jego imienia. Głębia... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Pięć liter jego imienia. Głębia oczu. Kolor włosów. Barwa głosu. Odgłos bicia serca. Styl chodzenia. Słodki uśmiech. Delikatny dotyk. Usta idealnie pasujące do moich. Ciepły oddech. Zapach, który pozostawia na mojej koszulce... ot całe moje szczęście :)

Powiedz mi  jak mam się uśmiechać?... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Powiedz mi, jak mam się uśmiechać? Kiedy ktoś odebrał mój powód do radości... Powiedz mi, jak mam cieszyć się z życia? Skoro 'moje' życie odeszło tak szybko... Powiedz mi, jak mam 'normalnie' funkcjonować? Przecież nie ma Ciebie, to jest niemożliwe...

Ilekroć zamykam oczy  zawsze przed... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Ilekroć zamykam oczy, zawsze przed sobą widzę jego postać, jego uśmiech, jego spojrzenie. Leżąc z głową w poduszce, czuję na niej pozostawiony przez niego zapach. Zawsze w tych momentach uśmiech mimowolnie maluje się na mej twarzy. Fakt faktem, nie zaprzeczę, jest to prawie idealne lekarstwo na tęsknotę, lecz działa tylko przez chwilę, gdy otwieram oczy znów zaczynam liczyć sekundy do spotkania.

Zakochał się w kimś innym.... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Zakochał się w kimś innym. poczułam to i miałam wrażenie , że świat nagle zwolnił. byłam w tym momencie niesamowicie wściekła , gniew przyćmił nawet poczucie zdrady. nienawidziłam go i nienawidziłam anonimowej kobiety , która mi go ukradła.

Dzisiaj  gdzieś pomiędzy milion... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Dzisiaj, gdzieś pomiędzy milion pięćsetnym oddechem a siedemset czterdziestą dziewiątą łzą zrozumiałam, że chodzi o ten kawałek dobra który mi podarowałeś. o tych kilka uśmiechów, parę uścisków i nieco długich spojrzeń. chodzi o to ciepło, które dałeś mi odczuć. to za nim tak tęsknię. i właśnie zdałam sobie sprawę, że za szczyptę miłości oddałabym całą siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV