głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Tak bardzo mnie zaczarowałeś że z każdym dniem tęsknię za Tobą co raz bardziej. Brakuje mi twoich oczu uśmiechu i Ciebie. Gdy wsiadasz do innego autobusu i odje

legalove

legalove.moblo.pl
Tak bardzo mnie zaczarowałeś że z każdym dniem tęsknię za Tobą co raz bardziej. Brakuje mi twoich oczu uśmiechu i Ciebie. Gdy wsiadasz do innego autobusu i odjeżdżasz w
Tak bardzo mnie zaczarowałeś że z... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

Tak bardzo mnie zaczarowałeś że z każdym dniem tęsknię za Tobą co raz bardziej. Brakuje mi twoich oczu, uśmiechu i Ciebie. Gdy wsiadasz do innego autobusu i odjeżdżasz w inną stronę, czuję takie uczucie gdyby ktoś mi wkładał nóż w serce. Widzę Cię codziennie, a gdy znikasz mi z oczu zaczynam tęsknić. Bez Ciebie nie znaczę nic. Przykro mi, gdy jest Ci smutno. A gdy się cieszysz, cieszę się razem z Tobą. Dzisiejszy wypadek na w-fie wiele mnie nauczył. Zdałam sobie z tego sprawę, kiedy postawiłeś plecak obok mojego i usiadłeś ze mną w jednej ławce. Te oczy. To uczucie. Gdy Ciebie nie ma obok, jestem jak liść bez wody. Jak niebo nocą bez gwiazd. Miłość. Inaczej tego nie potrafię wyrazić. A gdy jakaś dziewczyna do Ciebie zagaduje, od razu wkurzam się jak nigdy. Błagam moje przyjaciółki, aby je jakoś mi pomogły zlikwidować. Kiedyś nie kochałam Cię nie byłeś dla mnie nikim ważnym. Teraz to się zmieniło. Jak mogłam na początku tego nie zauważyć? Że to ty byłeś moją drugą połówką. Wierzę w Nas.

Jak zatrzymany w biegu wiatr  jak... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Jak zatrzymany w biegu wiatr, jak niebo wśród nocy bez gwiazd, jak liść bez wody tak Ty. Be ze mnie nie znaczysz już nic .

Kilka literek jego imienia tak bardzo... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Kilka literek jego imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd . Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał a każde spotkanie każda chwila każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne .

Czasami to  w co wierzysz jest... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Czasami to, w co wierzysz jest bardziej realne niż rzeczywistość.

Nieważne kilometry. jesteś moim... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Nieważne kilometry. jesteś moim szczęsciem. Gdziekolwiek.

nie mów  że wiesz jak się czuję.... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

nie mów, że wiesz jak się czuję. to nie ty zasypiasz z telefonem w dłoni, dusząc się płaczem. to nie ty średnio co 5 minut budzisz się tylko po to, żeby odblokować klawiaturę. przebudzasz się ze złudną nadzieją, że to jeszcze nie koniec, że odpisał. że nadal jest tylko dla Ciebie. ale nie. on znikł równie szybko jak stygnie gorąca herbata czy dopala się papieros. nie zdążyłaś się nacieszyć, ani wrzątkiem herbaty, ani dymem nikotynowym, ani Nim.

w końcu nadchodzi wieczór  kiedy... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

w końcu nadchodzi wieczór, kiedy siedzisz na parapecie po turecku trzymając między nogami plastikowy kubek po brzegi wypełniony wódką, a jedyne myśli jakie przewijają się przez Twoją głowę to 'wszystko co dobre szybko się kończy'. przecież nic trwa wiecznie, w szczególności miłość. szkoda, że u jednej ze stron wygasa ona zdecydowanie szybciej, a serca nie potrafią być synchronizowane na tyle, aby przestać bić w swoim kierunku równocześnie.

ten stan  kiedy budzisz się w... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

ten stan, kiedy budzisz się w południe, nie znając dnia tygodnia. na poduszce tylko pozostałości wczorajszego makijażu, a obok, na szafce nocnej niedokończone opakowanie tabletek nasennych. siadasz na skraju łóżka uświadamiając sobie, że jest z Tobą naprawdę źle. jednak jeszcze gorsza jest świadomość, że nie ma jednej osoby, która byłaby Twoim stanem chociaż w niewielkim calu - zainteresowana.

Czasami mam ochotę odgryźć Ci... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Czasami mam ochotę odgryźć Ci wargi, kiedy jestem do cna podsycona euforią na widok Twojego uśmiechu. odgryźć i triumfalnie schrupać.

Przecież nikt nie obiecywał Nam... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Przecież nikt nie obiecywał Nam, że będzie łatwo.

Uwielbiam gonić Cię wzrokiem... teksty

legalove dodano: 18 maja 2011

Uwielbiam gonić Cię wzrokiem, ukradkiem spoglądając co robisz i szybko zmieniać kierunek patrzenia, byś przypadkiem tego nie zauważył.

Nie chce zrozumienia  nie chce... teksty

legalove dodano: 18 maja 2011

Nie chce zrozumienia, nie chce pocieszenia. Nie wiem czy, kiedykolwiek już zdrajcy dłoń swoją podam, bo ślepo ufałam, prawdziwie kochałam.. o kogoś takiego trudniej, niż o czterolistną koniczynkę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV