głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą poświęcanie czasu żeby później się liczyło że się staraliśmy że nam zależało. i tak po czasie się psuje a my nawz

legalove

legalove.moblo.pl
i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą poświęcanie czasu żeby później się liczyło że się staraliśmy że nam zależało. i tak po czasie się psuje a my nawzajem
i na co było nam to wszystko?... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą, poświęcanie czasu, żeby później się liczyło, że się staraliśmy, że nam zależało. i tak po czasie się psuje, a my, nawzajem uświadamiamy sobie, że jednak daleko nam od ideału, za które uważaliśmy się na początku. że mimo wszystko, pomimo tylu starań - nie dogadamy się. nie dojdziemy do kompromisu. nawet miłość tutaj nie pomoże. ona też w końcu się skończy. wcale nie jest nieśmiertelna, ani wieczna. nic nie jest. a to tylko uczucie, bez najmniejszych szans na przetrwanie. tylko parę fajerwerków, między dwoma osobami, które po jakimś czasie, po natłoku raniących słów, niewypowiedzianych myśli po prostu gasną.

Gdybym miała w dłoni nóż i... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Gdybym miała w dłoni nóż i możliwość wyboru między Tobą i Twoim sercem, nie wiem co bym wybrała. serce przynajmniej mogłabym sobie obramować i powiesić na ścianie. serce nigdy nie przelizałoby się z inną. mogłabym sobie je tulić do woli i nie narzekałoby, że już nie może oddychać od nadmiaru uścisków. jedynymi wadami wyboru jego zamiast Ciebie byłby fakt, że ten nędzny mięsień nie byłby w stanie powiedzieć mi, że mnie kocha. o zabraniu na zakupy, nie wspominając.

A za te Twoje cudowne dołeczki w... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

A za te Twoje cudowne dołeczki w policzkach byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem sporo poświęcenie jak dla faceta, więc doceń.

Zazdrość to cień miłości. im... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Zazdrość to cień miłości. im większa miłość, tym cień staje się dłuższy

Moje serce w tej chwili... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Moje serce w tej chwili przepełniały wszystkie uczucia. Złość, strach, nienawiść, dobroć i przede wszystkim miłość. Zła byłam, gdy rozmawiałeś z innymi dziewczynami. Bałam się o Ciebie, gdy jakiś koleś chciał się z Tobą bić, nienawidziłam Cie gdy nie dawałeś mi żadnego znaku, żadnego uśmiechu. Nie chciałam na Ciebie patrzeć, ale kątami oka zerkałam co robisz. Dobro w moim sercu pojawiło się, gdy pierwszy raz w tym dniu wyszeptałeś do mnie kilka nieznaczących nic słów. Wszystko się ze sobą nagle połączyło, kiedy usiadłeś przede mną na ostatniej lekcji, zabrałeś mi nagle podręcznik, uśmiechnąłeś się słodko. Ja także uśmiechnięta, wpatrzona w twoje oczy. A gdy nie był Ci już potrzebny powiedziałeś miło 'oddaję i dziękuję'. Kocham Cię, mój głupku.

Możesz udawać  że Cię to nie... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Możesz udawać, że Cię to nie odchodzi, możesz to wmówić całemu światu. ale ja wiem, że jest inaczej.

Czasami przychodzą dni zwątpienia.... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Czasami przychodzą dni zwątpienia. dni kiedy wszystko wydaje się bez sensu. ja tez mam takie dni, wtedy zawsze myślę sobie, że przecież jutro nowy dzień, wstanę, uśmiechnę się do lustra i pójdę przed siebie z podniesiona głową i z nadzieja w sercu.

Istnieją ludzie  którzy... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Istnieją ludzie, którzy rozprawiają o nieszczęściach innych i udają chęć niesienia im pomocy, a tak naprawdę cieszą się z cudzego cierpienia, bo to ich utwierdza w mniemaniu, że sami są szczęściarzami, i że życie jest dla nich łaskawe

Każdego dnia zmieniam się  dla... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Każdego dnia zmieniam się, dla niego. Albo inaczej. Próbuję patrzeć na świat jego oczami. Dzisiaj śmiałam się do ludzi jak opętana, nigdy w życiu tego wcześniej nie robiłam. Skutki? Fajnie było.

pamiętam szkolną wycieczkę do... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

pamiętam szkolną wycieczkę do Krakowa, kiedy w drodze powrotnej prawie każdy spał, w autobusie panowała dziwna cisza. on z kumplem siedział na samych tyłach a ja przed nimi, zerkałam co chwilę na niego, siedział z telefonem w ręce wpatrując się w szybę, coś było nie tak. poczułam wibrację w kieszeni napisał mi smsa o treści. ' nie dam rady dłużej udawać, że nic do ciebie nie czuję, kocham cię jak pojebany. ' odwróciłam się do niego z wielkim uśmiechem na twarzy. usiadłam koło niego i przez całą drogę siedzieliśmy w objęciach milcząc. / grozisz_mi_xd

Nie pasuje to nie bierzesz. Nie... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

Nie pasuje to nie bierzesz. Nie smakuje to nie jesz. nie lubisz to nie słuchasz.Nie podoba ci się to nie patrzysz. Więc czemu kurwa nie kochasz a udajesz miłość ?

  zaczynamy sprawdzian  jakieś... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

- zaczynamy sprawdzian, jakieś pytania? - proszę pani, a kiedy poprawa?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV