głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Dobrze wiem że czasem bardzo trudno mnie kochać Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach Mam ją tylko dla ciebie całe serce dla ciebie mam Wszystko dla ci

legalove

legalove.moblo.pl
Dobrze wiem że czasem bardzo trudno mnie kochać Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach Mam ją tylko dla ciebie całe serce dla ciebie mam Wszystko dla ciebie
Dobrze wiem  że czasem bardzo trudno... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach Mam ją tylko dla ciebie, całe serce dla ciebie mam Wszystko dla ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz.

To dziwne uczucie kiedy boję się... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

To dziwne uczucie kiedy boję się, że stracę coś czego nie posiadam.

Podobno potrafię kłamać jak nikt.... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego , ukrywając uczucia do Ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy.

Chciałabym umieć tak poprostu... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Chciałabym umieć tak poprostu niczym się nie przejmować . Ale nie umiem . Nie płakać praktycznie bez powodu . Przez momenty które i tak wiedziałam że nadejdą . Nie tęsknić . Nie bać się . Bo przecież ' jutro nie umrzemy ' ..

Mam obsesję na Twoim punkcie..Łzy... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Mam obsesję na Twoim punkcie..Łzy same napływają mi do oczu. Tak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić,poczuć Twoje ciepło, bicie Twojego serduszka.Chciałabym móc poczuć zapach Twego ciała, czuć dreszcz na ciele , gdy patrzysz na mnie swoim groźnym wzrokiem. Nie spać po nocach wysyłając do Ciebie setki smsów. Karmić wzrok Twoim uśmiechem, usłyszeć Twój głos..

Tyle rzeczy chciałabym mu... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Tyle rzeczy chciałabym mu powiedzieć . Tyle słów ciśnie mi się na usta .. Ale wiem że zrobiłabym głupio mówiąc mu to wszystko . Muszę stłumić jakoś to uczucie .

Chyba tak naprawdę to zawsze Cię... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Chyba tak naprawdę to zawsze Cię kochałam, nie zdawałam sobie tylko z tego sprawy i plątałam się w jakieś niepotrzebne love story. A gdy potrzebowałam Twoich słów, dotyku, oddechów...wszystko zaczęło się kończyć. Nie umiałam Cię zatrzymać.

Brakuje mi twojego uśmiechu  blasku... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Brakuje mi twojego uśmiechu, blasku w oczach, czułego spojrzenia, ciągłego zainteresowania, zamiłowania do rzeczy malutkiej, i tego że z Tobą wszystko nabierało innego wymiaru.

Wieczorami zdejmowała sztuczny... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Wieczorami zdejmowała sztuczny uśmiech, już nie udawała, mogła położyć się na dywanie, wsłuchać się w bity swoich ulubionych piosenek, mogła myśleć i marzyć dowolnie, tęskniła, tęsknota przedzierała jej serce, ciało domagało się czułego uścisku ramion, ucho prosiło o czułe słówka, potrzebowała zrozumienia i wsparcia, nie musiała iść do lekarza, wiedziała, że receptą na jej dolegliwości jest jego miłość, szkoda, że nie można było złożyć zamówienia z dostawą na drugi dzień..

Ignorujemy tych  co nas adorują... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Ignorujemy tych, co nas adorują, adorujemy tych, co nas ignorują, kochamy tych, co nas ranią, ranimy tych co nas kochają.

Gdy on świruje przy wszystkich... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Gdy on świruje przy wszystkich, udajesz że to widzisz i śmiejesz się, ale gdy świruje przy Tobie - odchodzisz pokazując mu tylko, że pajac z niego.

  Idiotka z Ciebie.   Wieem  ale... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

- Idiotka z Ciebie. - Wieem, ale zakochana!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV