głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Przyszła w takim momencie w którym najmniej się jej spodziewałam . nie chciałam jej nie potrzebowałam . weszła bez pukania . w momencie gdy świetnie się bawiłam

legalove

legalove.moblo.pl
Przyszła w takim momencie w którym najmniej się jej spodziewałam . nie chciałam jej nie potrzebowałam . weszła bez pukania . w momencie gdy świetnie się bawiłam
Przyszła w takim momencie   w... teksty

legalove dodano: 15 maja 2011

Przyszła w takim momencie , w którym najmniej się jej spodziewałam . nie chciałam jej , nie potrzebowałam . weszła , bez pukania . w momencie gdy świetnie się bawiłam , śmiałam z każdej głupoty , przesypiałam noce i nie płakałam przy każdej możliwej piosence . weszła , wyszła - zostawiła tylko ból , złość i pytania , na które odpowiedzi wciąż nie poznałam - głupia miłość.

Skoro tak bardzo uwielbiasz gdy... teksty

legalove dodano: 15 maja 2011

Skoro tak bardzo uwielbiasz gdy cierpię to dlaczego nie weźmiesz noża i nie wbijesz mi go prosto w serce?

Dlaczego normalne dziewczyny wolą... teksty

legalove dodano: 15 maja 2011

Dlaczego normalne dziewczyny wolą niegrzecznych chłopców? Palących zioło, wciągających nie wiadomo co, oraz robiących milion innych, zakazanych rzeczy. Dlaczego nie zakochujemy się w facetach z dobrego domu, odwzajemniających to? To irracjonalne.

Problemy? Wiem  że będzie ich dużo... teksty

legalove dodano: 15 maja 2011

Problemy? Wiem, że będzie ich dużo, ale dla Niego jestem skora zrobić wszystko. Brązowo-zielone tęczówki zapanowały nad moją duszą, a jego uśmiech pojawia się tylko gdy przymknę powieki. W takich momentach mam gdzieś zdanie rodziców, rodziny, czy innych bliskich mi ludzi, iż On nie jest dla mnie. Będę walczyć o Nas, by potem nie żałować. Chcę starać się o szczęście.

Chcąc nie chcąc i tak znów się... teksty

legalove dodano: 15 maja 2011

Chcąc nie chcąc i tak znów się zakochasz .. Pełna szczęścia i euforii będziesz chodzić na kolejne spotkania, cieszyć się każdym wypowiedzianym do Ciebie słowem, myśleć o nim w dzień i w nocy , budzić się i zasypiać z jego imieniem na ustach, a na końcu dowiesz się jakim jest dupkiem i skończycie to raz na zawsze. Wtedy Ty będziesz siedziała sama w domu, nie chcąc odzywać się do nikogo , myśląc cały czas co miała ona, czego nie masz Ty i nie zapomnisz, a gdy się otrząśniesz na Twojej drodze znowu stanie ktoś obdarzony tak zajebistym uśmiechem, że zakochasz się w nim bezwarunkowo i do końca .

Jesteś suką  wcale nie dziwi fakt... teksty

legalove dodano: 15 maja 2011

Jesteś suką, wcale nie dziwi fakt że ujadasz.

Mam kogoś dla kogo to wszystko robie... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Mam kogoś dla kogo to wszystko robie, mam kogoś za kogo mogę wskoczyć w ogień, za kogo mogę zapłacić tym co drogie. Czuje to tylko przy Tobie, powiedz, gdzie bym to wszystko znalazła w jednej osobie. Tyle szczęścia na raz, tyle energii, charyzmy, piękna, w zamian daje parę słów na tych dźwiękach . I może być takich wokół pełno lecz tylko Ty przyniosłeś mi na świat nieśmiertelność . I dziś żyjemy życia pełnią i spełnią się wszystkie nasze marzenia na pewno. Choć wokół tyle przeszkód Ty wiesz już zrobię wszystko byśmy nie oblali tego testu.

 . teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

 .

Serce rozrywało mi się na kawałki... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Serce rozrywało mi się na kawałki, gdy czytałeś wiadomości od kolegi z którym po prostu robiłam sobie jaja. czytał i mówił, że czuję jak coś mu rozkrusza się w środku. mówił ze łzami w oczach. czułam ten ból. nic nie mogłam zrobić. nie miałam nic na swoje usprawiedliwienie. czułam gniew, nienawiść do samej siebie, że w tak perfidny sposób mogłam zranić kogoś, kogo kochałam ponad życie.

Zacznę wierzyć w to  że żyć bez... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Zacznę wierzyć w to, że żyć bez ciebie się da.

Najgorzej jest kochać kogoś bez... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Najgorzej jest kochać kogoś bez wzajemności, lecz też trudno jest okazać uczucie. Ogólnie miłość jest trudna.

urodziiny .   3 teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

urodziiny . < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV