głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove rodzice nawet nie posiadają takiej świadomości że ich dzieci wypiły więcej wódki niż oni sami. Twoja zajebistosc jest tak zajebista ze twojej zajebistosci zadna

legalove

legalove.moblo.pl
rodzice nawet nie posiadają takiej świadomości że ich dzieci wypiły więcej wódki niż oni sami.
rodzice nawet nie posiadają takiej... teksty

legalove dodano: 26 maja 2011

rodzice nawet nie posiadają takiej świadomości, że ich dzieci wypiły więcej wódki niż oni sami. ;)

Twoja zajebistosc jest tak zajebista... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Twoja zajebistosc jest tak zajebista ze twojej zajebistosci zadna inna zajebistosc nie pokona. / M.

Namiętność jest karmiona ciepłem... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Namiętność jest karmiona ciepłem serc. Gdy zostanie wypuszczona nie znajdziemy więcej jej.

Taki z Ciebie zimny drań  nie warto... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Taki z Ciebie zimny drań, nie warto Ci poświęcić swojego czasu. Taa, szkoda że ten zimny drań znaczy dla Ciebie więcej niż ktokolwiek inny.

Patrzył na mnie swoim delikatnym... teksty

legalove dodano: 25 maja 2011

Patrzył na mnie swoim delikatnym wzrokiem, chociaż nie wiem czy na mnie, czy na kolegę siedzącego przede mną. Moje ciało przeszywał dreszcz. Jego wzrok był taki 'zainteresowany' tym, co robię. Albo i nie, mogę się mylić. Ja delikatnie uśmiechałam się do koleżanki siedzącą przed Nim, by pokazać mu moje poczucie radości. Pragnęłam by on się do Nas 'przyłączył' i uśmiechnął dając mi przy tym odrobinę nadziei, jakiej i tak daje mi mało. Bez niej, moje życie stacza się i nie potrafię normalnie funkcjonować. Upadam jak anioł bez skrzydeł. Słysząc dzwonek zerwał się z krzesła. Ja spojrzałam na niego nielekceważąco, zobaczyć czy zainteresował się mną w tej chwili. Nie pożegnał mnie, nawet swoim spojrzeniem.. Zabrał plecak i rzucił się do drzwi - jak oparzony. I powiedz mi, jak tu powiedzieć komuś kogo się kocha, o swoim uczuciu gdy ten ktoś odbiera Ci każdego dnia cząstkę Twojej nadziei. Cząstkę twojego życia.

Jeden Twój uśmiech w moją stronę... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Jeden Twój uśmiech w moją stronę, a całe moje życie nabiera sensu. ♥

Co ty sobie myślisz? Że dla kogo ja... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Co ty sobie myślisz? Że dla kogo ja się tak staram? Dla samej siebie? Mylisz się. Naprawdę na dużo mnie stać. Brak mi jedynie poczucia, że nie masz wyrzutów sumienia. Mogłabym Ci podarować cały świat, każdą jego część - jeśli byś tylko chciał. Zrobiłabym dla Ciebie wszystko. Wskoczyła w ogień, pod pociąg. Dałabym Ci dużo, chociaż sama niewiele mam. Oddałabym Ci to, co mam. Całe moje szczęście, byś tylko Ty wiedział jak bardzo dla mnie jesteś ważny.

Kiedyś powiem Ci o tym jak Cię... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Kiedyś powiem Ci o tym jak Cię bardzo kocham, dowiesz się że dla kogoś na tym świecie pomimo tylu wad byłeś najważniejszy . . Gdy ja Ciebie potrzebowałam, nie raczyłeś nawet okazać współczucia. Więc teraz, gdy ty mnie potrzebujesz - też sobie oleję Ciebie, tak jak Ty perfekcyjnie zrobiłeś to ze Mną. Ktoś kiedyś zapuka do twoich drzwi i powie 'Nie ma jej, stracileś ją'. Co wtedy zrobisz? Zgadnę, że nic. Pewnie i tak jestem dla Ciebie nikim. Zawsze będę. Ale obiecuję, że się dowiesz, dowiesz się że te moje spojrzenia w twoją stronę miały jakiś przekaz, kochanie.

Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci zależało, wtedy widzę w Tobie chłopaka w którym się zakochałam. Mimo wszystko udaje że mi nie zależy,bo tak jest łatwiej. ♥

On. Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

On. Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny, były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochala go za bardzo mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Chciałabym abyś któregoś dnia... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami, a innych dziewczyn. Ona uwielbia Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. Uwielbia Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca, uwielbia Cię pomimo, że przez to ją znienawidzili, szaleję za Tobą, bo jesteś jej życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiła. Ona wie, że nigdy nie będzie Cię mieć, wie o tym doskonale. wciąż karmi swój umysł kłamstwami. Spokojnie, będzie dobrze.

Wiesz jak to jest  kiedy chcesz... teksty

legalove dodano: 24 maja 2011

Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy ? Nie ? To nie pierdol że wiesz co czuję .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV