głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Powstaliśmy z krwi przelanej na bitwach W oczach płonie gniew z ust płynie modlitwa Nasz ognisty rydwan jest gotowy do szarży Serca wybijają rytm wojennych mars

legalove

legalove.moblo.pl
Powstaliśmy z krwi przelanej na bitwach W oczach płonie gniew z ust płynie modlitwa Nasz ognisty rydwan jest gotowy do szarży Serca wybijają rytm wojennych mars
Powstaliśmy z krwi przelanej na... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Powstaliśmy z krwi przelanej na bitwach, W oczach płonie gniew, z ust płynie modlitwa, Nasz ognisty rydwan jest gotowy do szarży, Serca wybijają rytm wojennych marszy Każdy z ludzi walczy w imię własnych zasad, I nie ważne jaki kraj, jakie wyznanie czy rasa, Nasza siła to władza, pęka ostatnia nić Dzisiaj wschodzi czarne słońce, jutro nie będzie już nic. / słoń

Chcesz? opowiem Ci bajkę o samej... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Chcesz? opowiem Ci bajkę o samej sobie.. Wciągnę Cię w mój świat, w którym nie znajdziesz drzwi.. Stąd nie ma powrotu. Zaryzykujesz ?

Nie szukam księcia z bajki  bo jemu... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Nie szukam księcia z bajki -bo jemu zależy tylko na koronie . Nie szukam rycerza - bo w XXIw. go nie znajdę. Nie szukam pięknego narcyza -bo on kocha tylko siebie. Nie szukam ideału - bo takie nie istnieją. Nie szukam - bo juz znalazlam.

Były czasy  że królewicz stawał... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Były czasy, że królewicz stawał pod wieżą swej wybranki i by jej udowodnić, że ją na prawdę kocha śpiewał miłosną balladę. Dziś już prawdziwych królewiczów nie ma, a wartościowe księżniczki latają za zwykłymi frajerami.

rozpal zapałkę  przytrzymaj ogień... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

rozpal zapałkę, przytrzymaj ogień, napawając się ciepłem. To jest jak miłość. Tylko, że uczucie niknie, wypala się powoli, aż w końcu gaśnie - jak zapałka. przypomnij sobie bajkę andersena 'dziewczynka z zapałkami'. Tam zapałki też zgasły.

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie. 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów.

Chciałabym być dla Ciebie tą... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Chciałabym być dla Ciebie tą najważniejszą, której imię wymawiasz przez sen, z którą planujesz przyszłość, której pragniesz. ale nie chodzi mi o deklaracje, opisy czy pineski. nie chcę tego, nie chcę żadnej pokazówki. pragnę żebyś to czuł. tak w sercu.

Dlaczego mam nie walczyć  nie... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Dlaczego mam nie walczyć, nie próbować, nie starać się spełniać marzeń? Dlaczego mam żyć w przekonaniu, że nie mogę czegoś osiągnąć, że nigdy mi się nie uda, że nie jestem zbyt dobra? To chore. Mam zrezygnować ze wszystkiego, bo ktoś we mnie nie wierzy? Bo jemu nie udało się nic osiągnąć, wiec i ja jestem skazana na niepowodzenie? Wiecie, dostałam najcudowniejsze życzenia na świecie: spełniaj marzenia i walcz. Kilka słów, po których wylałam milion łez, łez szczęścia. Doszło do mnie, że wszystko zależy ode mnie... Mała dziewczynka, która chce wkroczyć w zupełnie nowy świat. Przepraszam, że mi się uda.

Wtulona w jego ramiona  wsłuchana w... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Wtulona w jego ramiona, wsłuchana w dźwięk jego głosu. Pozornie zwykłe czynności sprawiały, że była najszczęśliwszą osobą na świecie. Stali na jednym z mostów i obserwowali zachodzące powoli słońce. Po policzku spłynęło jej kilka łez, przygryzła delikatnie wargi i zamknęła oczy. Doszło do niej, że ma więcej niż kiedykolwiek pragnęła mieć. Nie potrzebowała willi z basenem i milionów na koncie. Wystarczyło, że on był blisko.

Znasz to uczucie   kiedy widzisz Go z... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Znasz to uczucie , kiedy widzisz Go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia , która sprawi , że się zaśmiejesz po to tylko , aby przechodząc obok Niego wyglądać na szczęśliwą osobę , która zapomniała o tym , jak ją zranił , jednakże Jego widok tak Cię paraliżuje , że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni , a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę , że On nigdy już nie wyśle Ci sms - a na dobranoc , w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały , że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie , a po tym mijasz Go ze smutnym , spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę , że nadal cholernie za Nim tęsknisz.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Jesteśmy jak Tom i Jerry.... teksty

legalove dodano: 7 maja 2011

Jesteśmy jak Tom i Jerry. Moglibyśmy się zabijać, ale co jak co, bez siebie byśmy zginęli z nudów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV