głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mam kogoś dla kogo to wszystko robie mam kogoś za kogo mogę wskoczyć w ogień za kogo mogę zapłacić tym co drogie. Czuje to tylko przy Tobie powiedz gdzie bym to

legalove

legalove.moblo.pl
Mam kogoś dla kogo to wszystko robie mam kogoś za kogo mogę wskoczyć w ogień za kogo mogę zapłacić tym co drogie. Czuje to tylko przy Tobie powiedz gdzie bym to wszy
Mam kogoś dla kogo to wszystko robie... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Mam kogoś dla kogo to wszystko robie, mam kogoś za kogo mogę wskoczyć w ogień, za kogo mogę zapłacić tym co drogie. Czuje to tylko przy Tobie, powiedz, gdzie bym to wszystko znalazła w jednej osobie. Tyle szczęścia na raz, tyle energii, charyzmy, piękna, w zamian daje parę słów na tych dźwiękach . I może być takich wokół pełno lecz tylko Ty przyniosłeś mi na świat nieśmiertelność . I dziś żyjemy życia pełnią i spełnią się wszystkie nasze marzenia na pewno. Choć wokół tyle przeszkód Ty wiesz już zrobię wszystko byśmy nie oblali tego testu.

 . teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

 .

Serce rozrywało mi się na kawałki... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Serce rozrywało mi się na kawałki, gdy czytałeś wiadomości od kolegi z którym po prostu robiłam sobie jaja. czytał i mówił, że czuję jak coś mu rozkrusza się w środku. mówił ze łzami w oczach. czułam ten ból. nic nie mogłam zrobić. nie miałam nic na swoje usprawiedliwienie. czułam gniew, nienawiść do samej siebie, że w tak perfidny sposób mogłam zranić kogoś, kogo kochałam ponad życie.

Zacznę wierzyć w to  że żyć bez... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Zacznę wierzyć w to, że żyć bez ciebie się da.

Najgorzej jest kochać kogoś bez... teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

Najgorzej jest kochać kogoś bez wzajemności, lecz też trudno jest okazać uczucie. Ogólnie miłość jest trudna.

urodziiny .   3 teksty

legalove dodano: 14 maja 2011

urodziiny . < 3

Jestem Julią mam lat 23  dotknęłam... teksty

legalove dodano: 13 maja 2011

Jestem Julią mam lat 23, dotknęłam kiedyś miłości, miała smak gorzki jak filiżanka ciemnej kawy wzmogła rytm serca, rozdrażniła mój żywy organizm, rozkołysała zmysły, odeszła. Jestem Julią na wysokim balkonie, zawisła krzyczę wróć, wołam wróć, plamię przygryzione wargi barwą krwi, nie wróciła. Jestem Julią mam lat tysiąc, żyję.

Piątek trzynastego  wszystko... teksty

legalove dodano: 13 maja 2011

Piątek trzynastego, wszystko zdarzyć się może.. A jutro, urodziny. ;d < 3

Nie ma Cie  gdy moje życie spada w... teksty

legalove dodano: 13 maja 2011

Nie ma Cie, gdy moje życie spada w dół. Nie ma Cie, gdy wszystko łamie się na pół. Nie ma Cie i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce.

  Niech pani go uspokoi  tego debila... teksty

legalove dodano: 13 maja 2011

- Niech pani go uspokoi, tego debila, tego downa! - Prosze pani, a on mnie wyzywa od zajebanych! / ze szkoły, hahaha mhm. ;d

mianownik : chłopak. dopełniacz :... teksty

legalove dodano: 12 maja 2011

mianownik : chłopak. dopełniacz : chłopaka. celownik : chłopakowi. biernik : chłopaka . narzędnik : ( z ) chłopakiem. miejscownik : ( o ) chłopaku. wołacz : O Ty jebany , pierdolony skurwielu bez mózgu !

Wiesz.. fajnie że mi się tak... teksty

legalove dodano: 12 maja 2011

Wiesz.. fajnie że mi się tak przyglądasz swoimi niezmiernie czekoladowymi oczami. uśmiechasz skrycie i obserwujesz każdy mój ruch, ale wydaję mi się że już czas na więcej niż tylko to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV