głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Trzęsłam się z zimna ręce były tak lodowate że ich nie czułam. prawie umarłam ze szczęścia gdy w końcu przekroczyłam próg mieszkania. nie minęło pieć minut a ju

legalove

legalove.moblo.pl
Trzęsłam się z zimna ręce były tak lodowate że ich nie czułam. prawie umarłam ze szczęścia gdy w końcu przekroczyłam próg mieszkania. nie minęło pieć minut a już le
Trzęsłam się z zimna  ręce były... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Trzęsłam się z zimna, ręce były tak lodowate , że ich nie czułam. prawie umarłam ze szczęścia, gdy w końcu przekroczyłam próg mieszkania. nie minęło pieć minut, a już leżałam pod kołdrą i ciepłym kocem pośród swoich ulubionych siedmiu poduszek. było jakoś około szóstej rano. zamknęłam oczy i uśmiechałam się sama do siebie, bo myśli nie kierowały się już w Twoją stronę. chwilę potem usłyszałam dźwięk sms'a. wymacałam telefon leżący na biurku i mrużąc oczy odczytałam wiadomość - znowu dziwna, treść, znowu Ty, znowu nie wiemy co to za układ, znowu stajesz się zagadką i problemem, którego nie potrafię rozwiązać. odłożyłam telefon, kasując smsa i zamykając oczy próbowałam zasnąć. i w tym momencie powinny być ironiczne gratulacje dla Ciebie - znowu zabrałeś mi sen.

Nie bolał mnie Twój krzyk  jakoś... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Nie bolał mnie Twój krzyk, jakoś specjalnie nie ruszały mnie Twoje chamskie odzywki - jedyne co mnie bolało , a nawet zabijało to Twoje obojętne spojrzenie, i cholerna pustka w nim gdy mówiłeś 'kocham Cię'.

Spoko  rozumiem   że coś do mnie... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Spoko, rozumiem , że coś do mnie masz. i rozumiałabym jeszcze lepiej gdybyś zamiast mierzenia mnie z bezpiecznej odległości, najzwyczajniej w świecie do mnie podeszła i powiedziała w czym tkwi problem.

Patrz jak wszystko się zmieniło.... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Patrz jak wszystko się zmieniło. dziś już mało czasu jest dla ziomków. ambicja zabiera Ci połowę życia , a marzenie by się stąd wybić przysłania propozycję piwa czy dobrego melanżu. dzisiaj w przelocie mówisz 'siema' ludziom z którymi kiedyś byłaś nierozłączna.

Nigdy nie poznasz sposobu  w jaki... teksty

legalove dodano: 19 kwietnia 2011

Nigdy nie poznasz sposobu, w jaki mnie ranisz.

Lepiej stracić minutę w życiu... teksty

legalove dodano: 17 kwietnia 2011

Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minute ..

Co po drodze czeka Nas  nie chce... teksty

legalove dodano: 15 kwietnia 2011

Co po drodze czeka Nas, nie chce myśleć już. Przepraszam Cię ostatni raz, więcej tak nie chcę już się czuć..

Nie powiem jak mi Ciebie brak  bo nie... teksty

legalove dodano: 15 kwietnia 2011

Nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów.

Dzisiaj to moje rymy  są dla mnie... teksty

legalove dodano: 13 kwietnia 2011

Dzisiaj to moje rymy, są dla mnie inspiracją,jesteś tutaj ze mną, to zajebiste miasto. Nie mów, jeśli nic nie wiesz o miłości, są ludzie na świecie, w których nie wzbudzasz zazdrości. To oni nie chcą dać Ci litości, złap te chwile które dawno ci uciekły. Spróbuj złożyć puzzle, bez kawałków potrzebnych. To nie świat jest zły, tylko ludzie co go stworzyli. Ja juz nie potrafię żyć, ale mam prawo się mylić.

Może jutro mi odpowiesz na jedno... teksty

legalove dodano: 13 kwietnia 2011

Może jutro mi odpowiesz na jedno pytanie, na które odpowiedzi nie mogę znaleźć. Dlaczego zostawiłeś mnie tu samą, w tym samym miejscu, kiedy kiedyś powiedziałeś, że jestem tą najważniejszą.

Godzinami patrze za okno i staram... teksty

legalove dodano: 12 kwietnia 2011

Godzinami patrze za okno i staram się poskładać, te dni, których nigdy nie potrafiłam Ci dać. Wiem, że choć świat jest teraz inny, a ty każesz mi spadać, wole walczyć do końca, niż uciekać i się bać.

Zemsta jest najlepszym daniem  kiedy... teksty

legalove dodano: 12 kwietnia 2011

Zemsta jest najlepszym daniem, kiedy smakuje na zimno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV