głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zakochał się w kimś innym. poczułam to i miałam wrażenie że świat nagle zwolnił. byłam w tym momencie niesamowicie wściekła gniew przyćmił nawet poczucie zdrady

legalove

legalove.moblo.pl
Zakochał się w kimś innym. poczułam to i miałam wrażenie że świat nagle zwolnił. byłam w tym momencie niesamowicie wściekła gniew przyćmił nawet poczucie zdrady. n
Zakochał się w kimś innym.... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Zakochał się w kimś innym. poczułam to i miałam wrażenie , że świat nagle zwolnił. byłam w tym momencie niesamowicie wściekła , gniew przyćmił nawet poczucie zdrady. nienawidziłam go i nienawidziłam anonimowej kobiety , która mi go ukradła.

Dzisiaj  gdzieś pomiędzy milion... teksty

legalove dodano: 22 maja 2011

Dzisiaj, gdzieś pomiędzy milion pięćsetnym oddechem a siedemset czterdziestą dziewiątą łzą zrozumiałam, że chodzi o ten kawałek dobra który mi podarowałeś. o tych kilka uśmiechów, parę uścisków i nieco długich spojrzeń. chodzi o to ciepło, które dałeś mi odczuć. to za nim tak tęsknię. i właśnie zdałam sobie sprawę, że za szczyptę miłości oddałabym całą siebie.

Zrozum w końcu  że kocham Cię... teksty

legalove dodano: 21 maja 2011

Zrozum w końcu, że kocham Cię mocno tak i kiedyś skradnę dla Ciebie cały świat. Zaczaruje Cie, tak jak ty wtedy mnie. Zobaczymy kto wtedy powie - jak naprawdę jest. Kiedyś przyjdzie dzień, w którym Ty powiesz, że Kochasz też mnie, tak jak ja Kocham Cię. Nie mów, jeśli nie chcesz ranić. Kocham Cię bez granic. Zrozum w końcu to. Nie mów, wiem co chcesz powiedzieć. Nie chce żyć bez Ciebie. Zrozum w końcu to.

' Nie czekaj  zrób to ! '   kapsel... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

' Nie czekaj, zrób to ! ' - kapsel na dziś.

Kiedy upadnę   zawsze sie podniosę... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

Kiedy upadnę , zawsze sie podniosę Ziomek , kiedy upadnę , stanę z podniesionym czołem , życie nauczyło mnie , taka jest zasada , że ważne ile razy wstajesz , nie ile upadasz .

A dzisiaj dziękuję mojej kochanej... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

A dzisiaj dziękuję mojej kochanej nauczycielce od angielskiego, która kazała mu ze mną usiąść.

Jak  wytłumaczyć Tobie mam  że... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

Jak, wytłumaczyć Tobie mam, że jesteś wszystkim, tym co mam. Tym co jest dobre i co złe. Uwierz, tak bardzo Kocham Cię. ;*

I każdego dnia modlę się do Boga... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

I każdego dnia modlę się do Boga, aby ona była mną. A ty żebyś mnie kochał, taką jaka jestem.

Tak bardzo mnie zaczarowałeś że z... teksty

legalove dodano: 20 maja 2011

Tak bardzo mnie zaczarowałeś że z każdym dniem tęsknię za Tobą co raz bardziej. Brakuje mi twoich oczu, uśmiechu i Ciebie. Gdy wsiadasz do innego autobusu i odjeżdżasz w inną stronę, czuję takie uczucie gdyby ktoś mi wkładał nóż w serce. Widzę Cię codziennie, a gdy znikasz mi z oczu zaczynam tęsknić. Bez Ciebie nie znaczę nic. Przykro mi, gdy jest Ci smutno. A gdy się cieszysz, cieszę się razem z Tobą. Dzisiejszy wypadek na w-fie wiele mnie nauczył. Zdałam sobie z tego sprawę, kiedy postawiłeś plecak obok mojego i usiadłeś ze mną w jednej ławce. Te oczy. To uczucie. Gdy Ciebie nie ma obok, jestem jak liść bez wody. Jak niebo nocą bez gwiazd. Miłość. Inaczej tego nie potrafię wyrazić. A gdy jakaś dziewczyna do Ciebie zagaduje, od razu wkurzam się jak nigdy. Błagam moje przyjaciółki, aby je jakoś mi pomogły zlikwidować. Kiedyś nie kochałam Cię nie byłeś dla mnie nikim ważnym. Teraz to się zmieniło. Jak mogłam na początku tego nie zauważyć? Że to ty byłeś moją drugą połówką. Wierzę w Nas.

Jak zatrzymany w biegu wiatr  jak... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Jak zatrzymany w biegu wiatr, jak niebo wśród nocy bez gwiazd, jak liść bez wody tak Ty. Be ze mnie nie znaczysz już nic .

Kilka literek jego imienia tak bardzo... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Kilka literek jego imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd . Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał a każde spotkanie każda chwila każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne .

Czasami to  w co wierzysz jest... teksty

legalove dodano: 19 maja 2011

Czasami to, w co wierzysz jest bardziej realne niż rzeczywistość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV