głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Cześć to ja facet. Powiem Ci że jesteś śliczna znajdę jeszcze kilka innych mało wyszukanych komplementów którymi Cię obsypię. O to będzie dobre przysięgnę że Ci

legalove

legalove.moblo.pl
Cześć to ja facet. Powiem Ci że jesteś śliczna znajdę jeszcze kilka innych mało wyszukanych komplementów którymi Cię obsypię. O to będzie dobre przysięgnę że Cię n
Cześć  to ja   facet. Powiem Ci... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Cześć, to ja - facet. Powiem Ci, że jesteś śliczna, znajdę jeszcze kilka innych mało-wyszukanych komplementów którymi Cię obsypię. O, to będzie dobre- przysięgnę że Cię nie zranię i nie chcę się wiązać bo za wiele wycierpiałem i nie chcę abyś czuła to samo. Polecisz na to. Kupię Ci kwiatki, chuj z kieszonkowym, odrobisz w naturze. Powiem że jesteś wyjątkowa gdy będziesz mi się oddawać a potem Cię zostawię i powiem że tak musiało być i że na Ciebie nie zasługuje chociaż dobrze wiem że to nie prawda.

  gdy jestem zazdrosna wiem   że... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

, gdy jestem zazdrosna wiem , że naprawdę mi zależy . ♥

''nie wiem''  p teksty legalove dodał komentarz: ''nie wiem'' ;p do wpisu 13 czerwca 2011
Wolę być Jego dziwką niż Twoją... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Wolę być Jego dziwką niż Twoją żoną .

Masz coś do mnie koleżanko? No to... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Masz coś do mnie koleżanko? No to dawaj. Tu i teraz, teraz i tu.

W klasie cisza.  Sprawdzam... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

W klasie cisza. Sprawdzam obecność. 1. Humor. ? Nieobecny. 2. Radość. ? Nie ma. była kiedyś tam. 3. Smutek. ? Jestem. ! 4. Miłość. ? Jak zwykle śpi.. 5. Przyjaźń.? Jestem. jestem.. 6. Nadzieja. ? Obecna. ale bardzo chora. 7. Wiara. ? jestem.. 8. Uśmiech. ? Ojj. nie chodzi już od kilku miesięcy. 9. Życie. ? już głupie,ale jestem. 10. Szczęście. ? było tylko raz w październiku. więcej się nie pojawiło .

uśmiech to 1   2 pocałunku   więc... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

uśmiech to 1 / 2 pocałunku , więc uśmiechnij się do mnie dwa razy .

Rzucił swoje  denne 'siema'. nie... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

Rzucił swoje, denne 'siema'. nie mogłam po raz kolejny odpowiedzieć zwyczajnego 'cześć'. nie byłam w stanie, znużona monotonią naszej znajomości. zobaczyłam potworną bliznę na jego twarzy. nie miał jej dzień wcześniej, kiedy topiłam się w jego spojrzeniu. nie wytrzymałam. obudziło się we mnie coś, co sprawiło, że złamałam tą przeklętą barierę. troska. podbiegłam do Niego i ujmując w dłonie Jego twarz, zaczęłam wypytywać co się stało. patrzył na mnie, nie odzywając się. w Jego oczach pojawiły się łzy. nie rozumiałam. nie wiedziałam, czy ktoś wyrządził mu krzywdę o której nie chce mówić, czy zwyczajnie stało się coś złego o czym mi nie powiedział, bo przecież nie ma zwyczaju zwierzania się komuś z kim jest tylko na 'cześć'. zaczęłam do Niego mówić, 'kochanie'. odruchowo. w ramach troski. obdarzył mnie uśmiechem. odwzajemniłam go. nie odezwał się do mnie słowem. niczego nie rozumiałam. odeszłam.

Bo w życiu chodzi o to  żeby nadać... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

Bo w życiu chodzi o to, żeby nadać mu sens.

Błogosławieni ci co chodzą na... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

Błogosławieni ci co chodzą na wagary albowiem oni czyste powietrze wdychają.

Padło pytanie czy dalej coś do... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

Padło pytanie czy dalej coś do niego czuję, odpowiedź jest prosta. Tak. Ale z każdym dniem czuję coraz mniej, moje uczucie powoli wygasa, jak świeczka, wosk się powoli topi, uczucie maleje, wierzę w to, że już za parę lat moja świeczka wraz z uczuciem zgaśnie na zawsze.

Ok. Jeszcze tylko 10 dni patrzenia... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

Ok. Jeszcze tylko 10 dni patrzenia się na Ciebie. Potem Cię nie zobaczę, będę musiała czekać. Jakoś sobie poradzę. Będzie dobrze. Musi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV