głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zrozumiałam swój błąd i uwierz że było ciężko. trudno jest podnieść się po utracie drugiej osoby ale najgorszy ból jest wtedy gdy osoba którą kochasz ma na cieb

legalove

legalove.moblo.pl
Zrozumiałam swój błąd i uwierz że było ciężko. trudno jest podnieść się po utracie drugiej osoby ale najgorszy ból jest wtedy gdy osoba którą kochasz ma na ciebie wyl
Zrozumiałam swój błąd i uwierz... teksty

legalove dodano: 15 czerwca 2011

Zrozumiałam swój błąd i uwierz, że było ciężko. trudno jest podnieść się po utracie drugiej osoby, ale najgorszy ból jest wtedy, gdy osoba którą kochasz, ma na ciebie wylane.

22:22 ostatni raz myśle o Tobie . teksty

legalove dodano: 14 czerwca 2011

22:22 ostatni raz myśle o Tobie .

Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko... teksty

legalove dodano: 14 czerwca 2011

Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko, wiem że niektórych zawiodłam. Możesz sobie nie zdać, wali mnie to, bo to co robisz to już się staje powoli żałosne. Pozdrowienia dla wiadomo kogo -.-

Nie ukrywam  że ulegnę jeszcze raz.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Nie ukrywam, że ulegnę jeszcze raz. i popełnię setny raz ten sam błąd.

na vivie leci ' turn me on '  a ja... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

na vivie leci ' turn me on ', a ja odpływam. zamykam oczy, śmieję się sama do siebie. słońce oświetla mi twarz. i myślę, co się dzieje z moimi uczuciami. resztę to jakoś ogarniam. tylko one są nieokiełznane. ostatnio zaczęłam bać się ludzi. za wszelką cenę chcę się odizolować. tak, to Jego wina. stara, głupia, już martwa miłość. poszła na dno, jak titanic. powoli zapominam. i co robię? znalazłam się w sytuacji, w której nie chcę być. idealnie wręcz rozumiem się z kolesiem, którego kiedyś nienawidziłam. lubię te rozmowy. to dziwne, ale tak bardzo dobrze się dogadujemy. do czego to wszystko dąży? całkowita zagłada? samounicestwienie? pierdolę, idę na lody.

Mówią  że jestem niedostępna... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Mówią, że jestem niedostępna - nie zaprzeczę, ale taka się urodziłam. Tyle chłopaków wokoło, a mi akurat musiałeś się spodobać akurat Ty. Tylu na wyciągnięcie ręki. Zagadują, uśmiechają się. A ja zamiast to uszanować, olewam po prostu. Wszystko to co najważniejsze przeznaczam dla Ciebie. Ty już nie zagadasz, nie uśmiechniesz się. No chyba, że coś Cię napadnie. Jakaś kropelka dobra. Zamiast starać się o tych, którzy starają się dla mnie - staram się dla tego, który się nie stara dla mnie. Chore, wiem.. ale to miłość. Już nie zauroczenie! Nie! I nie wmawiajcie mi, że to minie. Bo wiem, że to będzie trwało na wieki.

Pociągasz mnie. i to nawet bardzo.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Pociągasz mnie. i to nawet bardzo. nie powiem, że nie. ale w końcu czego ja się spodziewałam? zawsze miałam słabość do tych ' złych '.

Fakt  często nie pokazuję Ci tego... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Fakt, często nie pokazuję Ci tego co naprawdę czuję i myślę, bo cholernie boję się, że znowu spowoduje to jakieś spięcia między nami. mimo to wiedz, że nigdy nikogo nie pragnęłam tak jak Ciebie w tym momencie.

To nie prawda  że doceniamy coś... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

To nie prawda, że doceniamy coś dopiero, kiedy to stracimy. dobrze wiedziałam, że On jest bezcenny. każdego dnia dziękowałam Bogu za to, że nadal jest obok mnie. dlatego tym bardziej nie mogłam darować sobie, że pozwoliłam mu odejść. odejść - na moje własne życzenie.

Mieć Ciebie blisko  to znaczy mieć... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Mieć Ciebie blisko, to znaczy mieć wszystko . < 3

Zastanawia mnie to czemu tak jest.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Zastanawia mnie to czemu tak jest. czemu rodzi się ta fałszywa więź. wszędzie frajerstwo a ja mam swoje towarzystwo, które znaczy dla mnie wszystko. ty każesz mi wybierać, ja wybiorę ziomków, co będziemy się 24/h wspierać. dobrze jest mieć taką osobę. może ich być w pęki ale bez jednego czuje się jak bez ręki.

Chciałam być dla Ciebie jedyną  a... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Chciałam być dla Ciebie jedyną, a wyszło jak wyszło. Chcesz odejść, dla mojego szczęścia, nie zważając na to, że to własnie Ty nim jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV