głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Ostatnio zaczęłam uświadamiać sobie że moje życie jest jakieś powierzchowne. Zamiast żyć prześlizguję się obok tego co istotne. Nie wiem co jest istotne bo nie

legalove

legalove.moblo.pl
Ostatnio zaczęłam uświadamiać sobie że moje życie jest jakieś powierzchowne. Zamiast żyć prześlizguję się obok tego co istotne. Nie wiem co jest istotne bo nie mam
Ostatnio zaczęłam uświadamiać... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Ostatnio zaczęłam uświadamiać sobie,że moje życie jest jakieś powierzchowne. Zamiast żyć , prześlizguję się obok tego,co istotne. Nie wiem, co jest istotne, bo nie mam czasu, by się temu przyjrzeć, dotknąć, dopasować do siebie. Ciągle jestem w biegu. Mój świat to jedna wielka karuzela i od jazdy na niej szumi mi już w uszach i robi mi się niedobrze.

Nie jestem chora psychicznie  ale... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Nie jestem chora psychicznie, ale czasami mam ochotę iść na brzeg rzeki. usiąść na ulubionym kamieniu, napisać list pożegnalny i wskoczyć z urwiska to tej lodowatej wody. a to tylko dlatego, że w taki sposób mogłabym mieć wyjebane na wszystkich i na wszystko.

Żałuję tego  że lubię. Żałuję... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Żałuję tego, że lubię. Żałuję tego, że wierzę. Żałuję tego, że kocham. Żałuję tego, że żyję. To wszystko przez Ciebie. Wciąż próbuję odważyć się na ten jedyny krok, który dzieli mnie od końca problemów. Trzymam w ręku garście proszków. Trzymam nóż, tuż przy szyi. Stoję na krawędzi dachu. Przykładam sobie broń do skroni. Trzymam w ręce linę. Wciąż zastanawiam się, jak ze sobą skończyć. Jednak to przekracza moje możliwości i ze złością rzucam się na łóżko, płacząc przez Niego...

Kochany brzuszku  przepraszam za te... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Kochany brzuszku, przepraszam za te wszystkie motyle. kochana poduszko, przepraszam ze te wszystkie łzy. kochane serce, przepraszam za cały ten bałagan. kochany mózgu, miałeś rację.

Zrozumienie innych jest bardzo trudne... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Zrozumienie innych jest bardzo trudne, ponieważ nie wiemy w jakiej sytuaci znajduje się umysł drugiego osobnika i nie znamy działania jego psychiki... Niektórzy potrafią odczytać z oczu, co nam jest, ale to zdarza się bardzo rzadko...

Przepraszam.. za wszystko  co... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Przepraszam.. za wszystko, co zrobiłam źle.. Wiem popełniam stałe błędy, ale staram się… Cały czas… Żeby było ich mniej… Potrzebuję czasu, żeby więcej nie było takich samych.. Każdy jest człowiekiem… Każdy ma prawo do błędów.. Ważne, żeby ktoś je później wybaczył… Przepraszam, nie jestem idealna…

Bo gdy się zakochasz  zupełnie... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Bo gdy się zakochasz, zupełnie inaczej spojrzysz na świat. To co było zwykłe, będzie niezwykłe, wszelkie smutki będą radością, a Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej.

Wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim. Przypadkowe przeznaczenie.

Chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem Ci potrzebna.

Nieodwzajemniona miłość po prostu... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Nieodwzajemniona miłość po prostu ją niszczyła, odbierała szansę na normalne ułożenie sobie życia. A zarazem gdzieś w głębi duszy wciąż tliła się głupia nadzieja.

' siadając na ławce czekała na... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna ..

Miłość jest wtedy  kiedy lecą ci... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Miłość jest wtedy, kiedy lecą ci łzy, a Ty ciągle go pragniesz. Jest wtedy, gdy on ciebie ignoruje, a ty nadal go kochasz. Jest wtedy, kiedy on kocha inną, a ty ciągle się uśmiechasz i mówisz: 'Jestem szczęśliwa, kiedy on jest szczęśliwy.'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV