głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Codziennie rano wstaje i zapieprzam do szkoły tylko po to kurwa by zobaczyć Twój śliczny uśmiech nie po to by dowiedzieć się nowych słów po niemiecku czy angiel

legalove

legalove.moblo.pl
Codziennie rano wstaje i zapieprzam do szkoły tylko po to kurwa by zobaczyć Twój śliczny uśmiech nie po to by dowiedzieć się nowych słów po niemiecku czy angielsk
Codziennie rano wstaje i zapieprzam... teksty

legalove dodano: 7 czerwca 2011

Codziennie rano wstaje i zapieprzam do szkoły , tylko po to kurwa , by zobaczyć Twój śliczny uśmiech , nie po to by dowiedzieć się nowych słów po niemiecku czy angielsku , nie po to by dowiedzieć się na geografii jakie rodzaje wietrzeń są , tylko do cholery po to by móc zobaczyć przez kilka sekund jak się uśmiechasz , nie musisz do mnie , po prostu - uśmiechaj się . ♥

Dzień dobry! witamy w   świecie... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Dzień dobry! witamy w ,,świecie rzeczywistości"! w pakiecie mamy: ból, smutek, złość, zazdrość, łzy.. ale też: radość, szczęście, przyjaźń, miłość.. dziękujemy i życzymy miłego pobytu.

Nabrałam się na tani chwyt.... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Nabrałam się na tani chwyt. Słodkie oczka, sztuczny uśmiech.

Chciałabym mieć kogoś z kim... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym oglądać straszne horrory, kogoś kto przytuliłby mnie ochraniając przed niebezpieczeństwami, kogoś kto mówiłby mi że jestem najważniejsza, po prostu kogoś kto by mnie kochał. Chciałabym żebyś to był Ty.

Może i wygladam spokojnie  ale w... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Może i wygladam spokojnie, ale w głowie zabijam się już tysiące razy. [sala samobójców]

Tyle szmat u nas w szkole  a podłoga... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Tyle szmat u nas w szkole, a podłoga nadal brudna.

  Rozum chyba mamy dziewczynę.... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

- Rozum chyba mamy dziewczynę. - Tak? - Tak. jest Strasznie piękna. - A jak ma na imie? - Jula. albo Julia. Wykręć ten numer. - Na komórke? - Na komorke, czy nie na komorke jeden abonament. co nie jula? - Julian, slucham? - och. rozum, chyba mamy chlopaka!

Obiecuje Ci  że zawsze będę na... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Obiecuje Ci, że zawsze będę na Ciebie czekała. Zawsze będę miała nadzieje, że jednak zrozumiesz jak bardzo Cie kocham. Może Ty poczujesz to samo, może nie - ale pamiętaj, ja będę czekała. Więc przyjdź.

Może nie jestem ładna jak modelki... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Może nie jestem ładna jak modelki , aktorki czy piosenkarki , może nie rozumiem wielu trudnych słów , może nie mam idealnie prostych zębów i oczu , w których można się zatracić ale mam ogromne serce , które całym sobą Cię kocha.

Nie obiecam Ci że będę czekała... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Nie obiecam Ci że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś, chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak brązowych oczu, ale może pomoże zapomnieć.

Nie mam już Ciebie.  Nie mam już... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Nie mam już Ciebie. Nie mam już serca, które się rozpadnie na kawałki, nie mam duszy, która krzyczeć będzie z rozpaczy. I nie mam już nic prócz pustych, przyszłych dni. Nie mam nic, co skłaniałoby mnie, żeby żyć.

Kocham te historie   które układam... teksty

legalove dodano: 4 czerwca 2011

Kocham te historie , które układam przed snem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV