głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Lubię wierzyć że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń. To nie jest tak że mam Cię gdz

legalove

legalove.moblo.pl
Lubię wierzyć że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń.
Lubię wierzyć  że kiedyś wreszcie... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Lubię wierzyć, że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń.

To nie jest tak   że mam Cię... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

To nie jest tak , że mam Cię gdzieś. ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. udaję , że nie zwracam na Ciebie uwagi , próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć. nie wiążę z Tobą żadnych nadziei , Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd , ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć..

Widziałem już miliardy różnych... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Widziałem już miliardy różnych ludzi, niektórzy mieli naprawdę wyjątkowe oczy... ale Twoje różnią się od wszystkich innych. Może dlatego, że je tak mocno kocham...

A największą moją wadą było to... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

A największą moją wadą było to, że kochałam na zabój jednego, jedynego faceta. Jego imię było moim mottem. Pierwszą literę miałam wytatuowaną na karku, wodę toaletową trzymałam w szafce, bo on tak pięknie pachniał. Spałam, wtulając się w jego bluzę, a w portfelu nosiłam jego zdjęcia. Tak. To prawda co mówiła mi przyjaciółka: to naprawdę była chora miłość. Psychiczne uzależnienie.

przy nim czuję się jak taka mała... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

przy nim czuję się jak taka mała , zagubiona dziewczynka , z lizakiem w buzi i dużymi oczami wpatrzonymi w niego jak w największy skarb świata .♥

I chciałabym żebyś był tym... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

I chciałabym żebyś był tym jedynym, z którym kiedyś umrę. i błagam żebyś był tym, z którym zbuduje mój dom. mam nadzieję, że będę mogła Cię kochać cale życie..

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

S.Z.K.O.Ł.A   Specjalny Zakład... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

S.Z.K.O.Ł.A - Specjalny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów .

Uzależnienie od miłości przebije... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Uzależnienie od miłości przebije nawet alkochol , nikotyne , narkotyki , komputer , internet , telefon i inne uzależnienia. Teraz 86 % młodzieży chodzi jak naćpana od miłości .

Nie cierpiała uczucia  że nie ma... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Nie cierpiała uczucia, że nie ma powodu, by rano się budzić; nienawidziła uczuć, jakie ogarniały ją, kiedy się budziła. Nie mogła już znieść myśli, że nie ma na co w życiu czekać. Tęskniła za świadomością, że jest kochana, za jego dotykiem, wsparciem, słowami miłości.

Niby dzień w dzień coraz bardziej... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Niby dzień w dzień coraz bardziej się starzejemy, to dla wszystkich jest bardzo szokujące, a dla mnie to jest radosna nowina, ponieważ wiem, że starzeję się razem z Tobą...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV