głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko wiem że niektórych zawiodłam. Możesz sobie nie zdać wali mnie to bo to co robisz to już się staje powoli żałosne. Pozdrowien

legalove

legalove.moblo.pl
Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko wiem że niektórych zawiodłam. Możesz sobie nie zdać wali mnie to bo to co robisz to już się staje powoli żałosne. Pozdrowienia d
Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko... teksty

legalove dodano: 14 czerwca 2011

Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko, wiem że niektórych zawiodłam. Możesz sobie nie zdać, wali mnie to, bo to co robisz to już się staje powoli żałosne. Pozdrowienia dla wiadomo kogo -.-

Nie ukrywam że ulegnę jeszcze raz.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Nie ukrywam, że ulegnę jeszcze raz. i popełnię setny raz ten sam błąd.

na vivie leci ' turn me on ' a ja... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

na vivie leci ' turn me on ', a ja odpływam. zamykam oczy, śmieję się sama do siebie. słońce oświetla mi twarz. i myślę, co się dzieje z moimi uczuciami. resztę to jakoś ogarniam. tylko one są nieokiełznane. ostatnio zaczęłam bać się ludzi. za wszelką cenę chcę się odizolować. tak, to Jego wina. stara, głupia, już martwa miłość. poszła na dno, jak titanic. powoli zapominam. i co robię? znalazłam się w sytuacji, w której nie chcę być. idealnie wręcz rozumiem się z kolesiem, którego kiedyś nienawidziłam. lubię te rozmowy. to dziwne, ale tak bardzo dobrze się dogadujemy. do czego to wszystko dąży? całkowita zagłada? samounicestwienie? pierdolę, idę na lody.

Mówią że jestem niedostępna... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Mówią, że jestem niedostępna - nie zaprzeczę, ale taka się urodziłam. Tyle chłopaków wokoło, a mi akurat musiałeś się spodobać akurat Ty. Tylu na wyciągnięcie ręki. Zagadują, uśmiechają się. A ja zamiast to uszanować, olewam po prostu. Wszystko to co najważniejsze przeznaczam dla Ciebie. Ty już nie zagadasz, nie uśmiechniesz się. No chyba, że coś Cię napadnie. Jakaś kropelka dobra. Zamiast starać się o tych, którzy starają się dla mnie - staram się dla tego, który się nie stara dla mnie. Chore, wiem.. ale to miłość. Już nie zauroczenie! Nie! I nie wmawiajcie mi, że to minie. Bo wiem, że to będzie trwało na wieki.

Pociągasz mnie. i to nawet bardzo.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Pociągasz mnie. i to nawet bardzo. nie powiem, że nie. ale w końcu czego ja się spodziewałam? zawsze miałam słabość do tych ' złych '.

Fakt często nie pokazuję Ci tego... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Fakt, często nie pokazuję Ci tego co naprawdę czuję i myślę, bo cholernie boję się, że znowu spowoduje to jakieś spięcia między nami. mimo to wiedz, że nigdy nikogo nie pragnęłam tak jak Ciebie w tym momencie.

To nie prawda że doceniamy coś... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

To nie prawda, że doceniamy coś dopiero, kiedy to stracimy. dobrze wiedziałam, że On jest bezcenny. każdego dnia dziękowałam Bogu za to, że nadal jest obok mnie. dlatego tym bardziej nie mogłam darować sobie, że pozwoliłam mu odejść. odejść - na moje własne życzenie.

Mieć Ciebie blisko to znaczy mieć... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Mieć Ciebie blisko, to znaczy mieć wszystko . < 3

Zastanawia mnie to czemu tak jest.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Zastanawia mnie to czemu tak jest. czemu rodzi się ta fałszywa więź. wszędzie frajerstwo a ja mam swoje towarzystwo, które znaczy dla mnie wszystko. ty każesz mi wybierać, ja wybiorę ziomków, co będziemy się 24/h wspierać. dobrze jest mieć taką osobę. może ich być w pęki ale bez jednego czuje się jak bez ręki.

Chciałam być dla Ciebie jedyną a... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Chciałam być dla Ciebie jedyną, a wyszło jak wyszło. Chcesz odejść, dla mojego szczęścia, nie zważając na to, że to własnie Ty nim jesteś.

Cześć to ja  facet. Powiem Ci... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Cześć, to ja - facet. Powiem Ci, że jesteś śliczna, znajdę jeszcze kilka innych mało-wyszukanych komplementów którymi Cię obsypię. O, to będzie dobre- przysięgnę że Cię nie zranię i nie chcę się wiązać bo za wiele wycierpiałem i nie chcę abyś czuła to samo. Polecisz na to. Kupię Ci kwiatki, chuj z kieszonkowym, odrobisz w naturze. Powiem że jesteś wyjątkowa gdy będziesz mi się oddawać a potem Cię zostawię i powiem że tak musiało być i że na Ciebie nie zasługuje chociaż dobrze wiem że to nie prawda.

 gdy jestem zazdrosna wiem  że... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

, gdy jestem zazdrosna wiem , że naprawdę mi zależy . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV