głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie oddam Cię nikomu .    teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

Nie oddam Cię nikomu . ;*

Nauczyłam się już iść tą... teksty

legalove dodano: 15 czerwca 2011

Nauczyłam się już iść tą bolesną drogą, nauczyłam się wchodzić w ścieżki, które nie są dla mnie. Ważne chociaż, że potrafię jeszcze po nich iść - bo jeśli nie umiałabym, to sam wiesz.. Załamałabym się. To tak by bolało. Nie chcę tego! Ale ty i tak robisz mi to codziennie. Przez Ciebie nie potrafię zaufać nie tylko sobie, ale i ludziom którzy mnie otaczają dookoła. Zgubiłam swoją drogę. Patrzyłam jak powoli umierałeś w moim śnie. Słyszałam jak płakałeś. Każdej nocy coraz bardziej. Nikt inny cię nie obchodził - dostrzegałeś tylko swój ból . Nauczyłam się już tego całego zła, ale nigdy nie nauczę się żyć bez Ciebie.

Bez tlenu nie da się żyć  więc... teksty

legalove dodano: 15 czerwca 2011

Bez tlenu nie da się żyć, więc chyba długo nie pożyję bez Ciebie.

Wyobraź sobie to uczucie  gdy... teksty

legalove dodano: 15 czerwca 2011

Wyobraź sobie to uczucie, gdy jesteś przy chłopaku swoich marzeń. Zastanów się jak wielkie jest twoje uczucie do niego. kochasz go. Pomyśl, on stoi obok ciebie a ty i tak nie możesz nic zrobić? Finał chyba znany? Odejdziecie od siebie w dwie różne strony jakbyście nigdy w życiu się nie znali .

Zrozumiałam swój błąd i uwierz... teksty

legalove dodano: 15 czerwca 2011

Zrozumiałam swój błąd i uwierz, że było ciężko. trudno jest podnieść się po utracie drugiej osoby, ale najgorszy ból jest wtedy, gdy osoba którą kochasz, ma na ciebie wylane.

22:22 ostatni raz myśle o Tobie . teksty

legalove dodano: 14 czerwca 2011

22:22 ostatni raz myśle o Tobie .

Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko... teksty

legalove dodano: 14 czerwca 2011

Wiecie co? Już mi nie zależy. Spoko, wiem że niektórych zawiodłam. Możesz sobie nie zdać, wali mnie to, bo to co robisz to już się staje powoli żałosne. Pozdrowienia dla wiadomo kogo -.-

Nie ukrywam  że ulegnę jeszcze raz.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Nie ukrywam, że ulegnę jeszcze raz. i popełnię setny raz ten sam błąd.

na vivie leci ' turn me on '  a ja... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

na vivie leci ' turn me on ', a ja odpływam. zamykam oczy, śmieję się sama do siebie. słońce oświetla mi twarz. i myślę, co się dzieje z moimi uczuciami. resztę to jakoś ogarniam. tylko one są nieokiełznane. ostatnio zaczęłam bać się ludzi. za wszelką cenę chcę się odizolować. tak, to Jego wina. stara, głupia, już martwa miłość. poszła na dno, jak titanic. powoli zapominam. i co robię? znalazłam się w sytuacji, w której nie chcę być. idealnie wręcz rozumiem się z kolesiem, którego kiedyś nienawidziłam. lubię te rozmowy. to dziwne, ale tak bardzo dobrze się dogadujemy. do czego to wszystko dąży? całkowita zagłada? samounicestwienie? pierdolę, idę na lody.

Mówią  że jestem niedostępna... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Mówią, że jestem niedostępna - nie zaprzeczę, ale taka się urodziłam. Tyle chłopaków wokoło, a mi akurat musiałeś się spodobać akurat Ty. Tylu na wyciągnięcie ręki. Zagadują, uśmiechają się. A ja zamiast to uszanować, olewam po prostu. Wszystko to co najważniejsze przeznaczam dla Ciebie. Ty już nie zagadasz, nie uśmiechniesz się. No chyba, że coś Cię napadnie. Jakaś kropelka dobra. Zamiast starać się o tych, którzy starają się dla mnie - staram się dla tego, który się nie stara dla mnie. Chore, wiem.. ale to miłość. Już nie zauroczenie! Nie! I nie wmawiajcie mi, że to minie. Bo wiem, że to będzie trwało na wieki.

Pociągasz mnie. i to nawet bardzo.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Pociągasz mnie. i to nawet bardzo. nie powiem, że nie. ale w końcu czego ja się spodziewałam? zawsze miałam słabość do tych ' złych '.

Fakt  często nie pokazuję Ci tego... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Fakt, często nie pokazuję Ci tego co naprawdę czuję i myślę, bo cholernie boję się, że znowu spowoduje to jakieś spięcia między nami. mimo to wiedz, że nigdy nikogo nie pragnęłam tak jak Ciebie w tym momencie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV