głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zatrzymaj się czasem i rozejrzyj zamiast narzekać na samotność. Może się okazać że miłość czeka już u twoich drzwi lecz Ty zbyt jesteś pochłonięty niespełnionym

legalove

legalove.moblo.pl
Zatrzymaj się czasem i rozejrzyj zamiast narzekać na samotność. Może się okazać że miłość czeka już u twoich drzwi lecz Ty zbyt jesteś pochłonięty niespełnionymi marzen
Zatrzymaj się czasem i rozejrzyj... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Zatrzymaj się czasem i rozejrzyj, zamiast narzekać na samotność. Może się okazać że miłość czeka już u twoich drzwi, lecz Ty zbyt jesteś pochłonięty niespełnionymi marzeniami by ją zauważyć..

Jesteś jak autobus. Każesz na... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Jesteś jak autobus. Każesz na siebie czekać tyle czasu, a gdy już postanowię, że pójdę na pieszo, ty nagle się pojawisz.

Zależy mi na innych ludziach  tylko... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Zależy mi na innych ludziach, tylko nie potrafię niekiedy ocenić kto przyjacielem, a kto wrogiem. Poza tym mam silne zaburzenia pamięci i nie pojmuję, dlaczego nagle inni przestają się do mnie odzywać.

pytam Boga czy rozda lepsze karty  bo... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

pytam Boga czy rozda lepsze karty, bo kurwa mam wrażenie że to jakieś żarty..

' Uwielbiam kiedy tak na mnie... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

' Uwielbiam kiedy tak na mnie patrzysz ! odwracasz się i niby przypadkiem spoglądasz na mnie. a gdy Cię na tym złapię to uciekasz wzrokiem ale widzę ten twój cudowny uśmiech na twarzy. '

Właśnie ty jesteś każdą... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Właśnie ty jesteś każdą przyczyną, to do ciebie słowa moje płyną, jesteś moich marzeń spełnieniem, ich prawdziwym odzwierciedleniem, tylko z tobą tak dobrze się czuję, zawsze jesteś kiedy potrzebuję ciebie, kiedy tak w objęciach twych tonę, moje marzenia są już spełnione...

Bezustannie czekałam na kogoś  kto... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Bezustannie czekałam na kogoś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będzie pytał, bo będzie wiedział. przejdzie ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powie :- uważaj, kałuża. nadąży za mną do autobusu. odpowie równo ze mną na jedno pytanie. będzie mnie słuchał, kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy będę na niego zła.

  Bo chodź zapomniał o Nas świat... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

, Bo chodź zapomniał o Nas świat, nie tracimy nadziei .

CAŁA PRAWDA O FACETACH   Jeśli... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

CAŁA PRAWDA O FACETACH * Jeśli ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką. * Jeśli ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką. * Jeśli do niego zadzwonisz - uzna, że się narzucasz. * Jeśli to on do Ciebie zadzwoni -uzna, że powinnaś być zaszczycona. * Jeśli go nie kochasz - będzie robił wszystko by Cię zdobyć. * Jeśli go kochasz - zostawi Cię. * Jeśli się z nim kłócisz - mówi, że jesteś uparta. * Jeśli siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania Jeśli się z nim nie prześpisz - uzna, że go nie kochasz. * Jeśli to zrobisz - uzna, że jesteś łatwa. * Jeśli powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba. * Jeśli mu nie powiesz - pomyśli, że mu nie ufasz. * Jeśli będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką. * Jeśli to on będzie Ci robił wymówki - powie, że 'dba' o Ciebie. * Jeśli nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie. * Jeśli to on złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie.

Jestem obecna w 50   ponieważ drugie... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Jestem obecna w 50%, ponieważ drugie 50% ucieka od rzeczywistości.

Przyjaciel to osoba   która potrafi... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Przyjaciel to osoba , która potrafi prosto w oczy wyznać ci , że jesteś beznadziejny , i to również ta osoba , która pomimo twej beznadziejności zawsze przy tobie będzie i nigdy cię nie zostawi .

Wybacz mi  po prostu. Kocham Cię... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Wybacz mi, po prostu. Kocham Cię, tylko tyle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV