głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Leniwa idiotka która myśli że wszystko w życiu przyjdzie samo. Bezczelna arogancka wulgarna ordynarna uparta nieznośna rozkapryszona pyskata gówniara. Rozpieszc

legalove

legalove.moblo.pl
Leniwa idiotka która myśli że wszystko w życiu przyjdzie samo. Bezczelna arogancka wulgarna ordynarna uparta nieznośna rozkapryszona pyskata gówniara. Rozpies
Leniwa idiotka  która myśli  że... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Leniwa idiotka, która myśli, że wszystko w życiu przyjdzie samo. Bezczelna, arogancka, wulgarna, ordynarna, uparta, nieznośna, rozkapryszona, pyskata gówniara. Rozpieszczony bachor do granic możliwości przesiąknięty egoizmem. Naprawdę zabolało, wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje. To chciałeś usłyszeć?

Nie mogę żyć w bajce kłamstw... teksty

legalove dodano: 19 czerwca 2011

Nie mogę żyć w bajce kłamstw , Nie mogę uciekać przed uczuciem, bo tak trzeba < 3

Lubię wierzyć  że kiedyś wreszcie... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Lubię wierzyć, że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń.

To nie jest tak   że mam Cię... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

To nie jest tak , że mam Cię gdzieś. ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. udaję , że nie zwracam na Ciebie uwagi , próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć. nie wiążę z Tobą żadnych nadziei , Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd , ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć..

Widziałem już miliardy różnych... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Widziałem już miliardy różnych ludzi, niektórzy mieli naprawdę wyjątkowe oczy... ale Twoje różnią się od wszystkich innych. Może dlatego, że je tak mocno kocham...

A największą moją wadą było to... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

A największą moją wadą było to, że kochałam na zabój jednego, jedynego faceta. Jego imię było moim mottem. Pierwszą literę miałam wytatuowaną na karku, wodę toaletową trzymałam w szafce, bo on tak pięknie pachniał. Spałam, wtulając się w jego bluzę, a w portfelu nosiłam jego zdjęcia. Tak. To prawda co mówiła mi przyjaciółka: to naprawdę była chora miłość. Psychiczne uzależnienie.

przy nim czuję się jak taka mała... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

przy nim czuję się jak taka mała , zagubiona dziewczynka , z lizakiem w buzi i dużymi oczami wpatrzonymi w niego jak w największy skarb świata .♥

I chciałabym żebyś był tym... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

I chciałabym żebyś był tym jedynym, z którym kiedyś umrę. i błagam żebyś był tym, z którym zbuduje mój dom. mam nadzieję, że będę mogła Cię kochać cale życie..

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

S.Z.K.O.Ł.A   Specjalny Zakład... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

S.Z.K.O.Ł.A - Specjalny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów .

Uzależnienie od miłości przebije... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Uzależnienie od miłości przebije nawet alkochol , nikotyne , narkotyki , komputer , internet , telefon i inne uzależnienia. Teraz 86 % młodzieży chodzi jak naćpana od miłości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV