głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chciałabym abyś kiedyś bez względu na wszystko co zrobię lub powiem przytulił mnie nie mówił jaka jestem nie krytykował nie krzyczał żebyś chociaż raz uświadomi

legalove

legalove.moblo.pl
Chciałabym abyś kiedyś bez względu na wszystko co zrobię lub powiem przytulił mnie nie mówił jaka jestem nie krytykował nie krzyczał żebyś chociaż raz uświadomił s
Chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem Ci potrzebna.

Nieodwzajemniona miłość po prostu... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Nieodwzajemniona miłość po prostu ją niszczyła, odbierała szansę na normalne ułożenie sobie życia. A zarazem gdzieś w głębi duszy wciąż tliła się głupia nadzieja.

' siadając na ławce czekała na... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna ..

Miłość jest wtedy  kiedy lecą ci... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Miłość jest wtedy, kiedy lecą ci łzy, a Ty ciągle go pragniesz. Jest wtedy, gdy on ciebie ignoruje, a ty nadal go kochasz. Jest wtedy, kiedy on kocha inną, a ty ciągle się uśmiechasz i mówisz: 'Jestem szczęśliwa, kiedy on jest szczęśliwy.'.

najmocniej kochają serca   które... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

najmocniej kochają serca , które najmocniej cierpiały .

Włosy nigdy nie będą idealnie... teksty

legalove dodano: 17 czerwca 2011

Włosy nigdy nie będą idealnie proste. Paznokcie nie będą idealnie pomalowane. Pogoda nigdy nie będzie idealnie słoneczna, a ja nigdy nie będę idealnie szczęśliwa.

Nie ważne kim jesteś. Nie ważne co... teksty

legalove dodano: 17 czerwca 2011

Nie ważne kim jesteś. Nie ważne co o mnie myślisz. Nie ważne z kim będziesz w związku. Ważne, że chcesz być szczęśliwy.

'' Stałam oko w oko z chłopakiem... teksty

legalove dodano: 17 czerwca 2011

'' Stałam oko w oko z chłopakiem moich marzeń, któremu przed momentem powiedziałam, że nie stworzymy dobrego związku. ''

“Bo widzisz  ona jak już coś... teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

“Bo widzisz, ona jak już coś, robi to do końca, dokładnie, perfekcyjnie. tak, samo jest u niej z zakochaniem. najpierw musi, dobrać odpowiedniego kandydata, dopiero później się zakochuje. do końca, dokładnie, perfekcyjnie.”

kocham sposób w jaki na mnie... teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

kocham sposób w jaki na mnie patrzysz. ♥

Bez Ciebie to już nie to samo . teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

Bez Ciebie to już nie to samo .

Przychodzę do szkoły po to  żeby... teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

Przychodzę do szkoły po to, żeby Cię zobaczyć . Nie wiem, czy masz satysfakcję z tego, że nie przychodzisz. Dlaczego ja mam jeszcze nadzieje ? Przecież i tak nic z tego nie będzie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV