głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove To nie prawda że doceniamy coś dopiero kiedy to stracimy. dobrze wiedziałam że On jest bezcenny. każdego dnia dziękowałam Bogu za to że nadal jest obok mnie. dl

legalove

legalove.moblo.pl
To nie prawda że doceniamy coś dopiero kiedy to stracimy. dobrze wiedziałam że On jest bezcenny. każdego dnia dziękowałam Bogu za to że nadal jest obok mnie. dlatego
To nie prawda że doceniamy coś... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

To nie prawda, że doceniamy coś dopiero, kiedy to stracimy. dobrze wiedziałam, że On jest bezcenny. każdego dnia dziękowałam Bogu za to, że nadal jest obok mnie. dlatego tym bardziej nie mogłam darować sobie, że pozwoliłam mu odejść. odejść - na moje własne życzenie.

Mieć Ciebie blisko to znaczy mieć... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Mieć Ciebie blisko, to znaczy mieć wszystko . < 3

Zastanawia mnie to czemu tak jest.... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Zastanawia mnie to czemu tak jest. czemu rodzi się ta fałszywa więź. wszędzie frajerstwo a ja mam swoje towarzystwo, które znaczy dla mnie wszystko. ty każesz mi wybierać, ja wybiorę ziomków, co będziemy się 24/h wspierać. dobrze jest mieć taką osobę. może ich być w pęki ale bez jednego czuje się jak bez ręki.

Chciałam być dla Ciebie jedyną a... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Chciałam być dla Ciebie jedyną, a wyszło jak wyszło. Chcesz odejść, dla mojego szczęścia, nie zważając na to, że to własnie Ty nim jesteś.

Cześć to ja  facet. Powiem Ci... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Cześć, to ja - facet. Powiem Ci, że jesteś śliczna, znajdę jeszcze kilka innych mało-wyszukanych komplementów którymi Cię obsypię. O, to będzie dobre- przysięgnę że Cię nie zranię i nie chcę się wiązać bo za wiele wycierpiałem i nie chcę abyś czuła to samo. Polecisz na to. Kupię Ci kwiatki, chuj z kieszonkowym, odrobisz w naturze. Powiem że jesteś wyjątkowa gdy będziesz mi się oddawać a potem Cię zostawię i powiem że tak musiało być i że na Ciebie nie zasługuje chociaż dobrze wiem że to nie prawda.

 gdy jestem zazdrosna wiem  że... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

, gdy jestem zazdrosna wiem , że naprawdę mi zależy . ♥

''nie wiem'' p teksty legalove dodał komentarz: ''nie wiem'' ;p do wpisu 13 czerwca 2011
Wolę być Jego dziwką niż Twoją... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Wolę być Jego dziwką niż Twoją żoną .

Masz coś do mnie koleżanko? No to... teksty

legalove dodano: 13 czerwca 2011

Masz coś do mnie koleżanko? No to dawaj. Tu i teraz, teraz i tu.

W klasie cisza. Sprawdzam... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

W klasie cisza. Sprawdzam obecność. 1. Humor. ? Nieobecny. 2. Radość. ? Nie ma. była kiedyś tam. 3. Smutek. ? Jestem. ! 4. Miłość. ? Jak zwykle śpi.. 5. Przyjaźń.? Jestem. jestem.. 6. Nadzieja. ? Obecna. ale bardzo chora. 7. Wiara. ? jestem.. 8. Uśmiech. ? Ojj. nie chodzi już od kilku miesięcy. 9. Życie. ? już głupie,ale jestem. 10. Szczęście. ? było tylko raz w październiku. więcej się nie pojawiło .

uśmiech to 1  2 pocałunku  więc... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

uśmiech to 1 / 2 pocałunku , więc uśmiechnij się do mnie dwa razy .

Rzucił swoje denne 'siema'. nie... teksty

legalove dodano: 12 czerwca 2011

Rzucił swoje, denne 'siema'. nie mogłam po raz kolejny odpowiedzieć zwyczajnego 'cześć'. nie byłam w stanie, znużona monotonią naszej znajomości. zobaczyłam potworną bliznę na jego twarzy. nie miał jej dzień wcześniej, kiedy topiłam się w jego spojrzeniu. nie wytrzymałam. obudziło się we mnie coś, co sprawiło, że złamałam tą przeklętą barierę. troska. podbiegłam do Niego i ujmując w dłonie Jego twarz, zaczęłam wypytywać co się stało. patrzył na mnie, nie odzywając się. w Jego oczach pojawiły się łzy. nie rozumiałam. nie wiedziałam, czy ktoś wyrządził mu krzywdę o której nie chce mówić, czy zwyczajnie stało się coś złego o czym mi nie powiedział, bo przecież nie ma zwyczaju zwierzania się komuś z kim jest tylko na 'cześć'. zaczęłam do Niego mówić, 'kochanie'. odruchowo. w ramach troski. obdarzył mnie uśmiechem. odwzajemniłam go. nie odezwał się do mnie słowem. niczego nie rozumiałam. odeszłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV