głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodz

legalove

legalove.moblo.pl
' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wr
' siadając na ławce czekała na... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna ..

Miłość jest wtedy  kiedy lecą ci... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

Miłość jest wtedy, kiedy lecą ci łzy, a Ty ciągle go pragniesz. Jest wtedy, gdy on ciebie ignoruje, a ty nadal go kochasz. Jest wtedy, kiedy on kocha inną, a ty ciągle się uśmiechasz i mówisz: 'Jestem szczęśliwa, kiedy on jest szczęśliwy.'.

najmocniej kochają serca   które... teksty

legalove dodano: 18 czerwca 2011

najmocniej kochają serca , które najmocniej cierpiały .

Włosy nigdy nie będą idealnie... teksty

legalove dodano: 17 czerwca 2011

Włosy nigdy nie będą idealnie proste. Paznokcie nie będą idealnie pomalowane. Pogoda nigdy nie będzie idealnie słoneczna, a ja nigdy nie będę idealnie szczęśliwa.

Nie ważne kim jesteś. Nie ważne co... teksty

legalove dodano: 17 czerwca 2011

Nie ważne kim jesteś. Nie ważne co o mnie myślisz. Nie ważne z kim będziesz w związku. Ważne, że chcesz być szczęśliwy.

'' Stałam oko w oko z chłopakiem... teksty

legalove dodano: 17 czerwca 2011

'' Stałam oko w oko z chłopakiem moich marzeń, któremu przed momentem powiedziałam, że nie stworzymy dobrego związku. ''

“Bo widzisz  ona jak już coś... teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

“Bo widzisz, ona jak już coś, robi to do końca, dokładnie, perfekcyjnie. tak, samo jest u niej z zakochaniem. najpierw musi, dobrać odpowiedniego kandydata, dopiero później się zakochuje. do końca, dokładnie, perfekcyjnie.”

kocham sposób w jaki na mnie... teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

kocham sposób w jaki na mnie patrzysz. ♥

Bez Ciebie to już nie to samo . teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

Bez Ciebie to już nie to samo .

Przychodzę do szkoły po to  żeby... teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

Przychodzę do szkoły po to, żeby Cię zobaczyć . Nie wiem, czy masz satysfakcję z tego, że nie przychodzisz. Dlaczego ja mam jeszcze nadzieje ? Przecież i tak nic z tego nie będzie .

Nie oddam Cię nikomu .    teksty

legalove dodano: 16 czerwca 2011

Nie oddam Cię nikomu . ;*

Nauczyłam się już iść tą... teksty

legalove dodano: 15 czerwca 2011

Nauczyłam się już iść tą bolesną drogą, nauczyłam się wchodzić w ścieżki, które nie są dla mnie. Ważne chociaż, że potrafię jeszcze po nich iść - bo jeśli nie umiałabym, to sam wiesz.. Załamałabym się. To tak by bolało. Nie chcę tego! Ale ty i tak robisz mi to codziennie. Przez Ciebie nie potrafię zaufać nie tylko sobie, ale i ludziom którzy mnie otaczają dookoła. Zgubiłam swoją drogę. Patrzyłam jak powoli umierałeś w moim śnie. Słyszałam jak płakałeś. Każdej nocy coraz bardziej. Nikt inny cię nie obchodził - dostrzegałeś tylko swój ból . Nauczyłam się już tego całego zła, ale nigdy nie nauczę się żyć bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV