głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Choć nie jesteś ani w 1 narkotykiem nikotyną czy alkoholem uzależniasz jak mało co. jesteś architektem moich snów projektantem uśmiechu wynalazcą szczęścia . Pr

legalove

legalove.moblo.pl
Choć nie jesteś ani w 1 narkotykiem nikotyną czy alkoholem uzależniasz jak mało co. jesteś architektem moich snów projektantem uśmiechu wynalazcą szczęścia .
Choć nie jesteś ani w 1... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Choć nie jesteś ani w 1% narkotykiem, nikotyną czy alkoholem uzależniasz jak mało co. jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia .

Przyznaję  zniszczyłam sobie włosy... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Przyznaję, zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich, zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie .

Może nie mam oryginalnej bluzki z... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Może nie mam oryginalnej bluzki z Nike, może nie byłam nigdy najlepsza z w'fu, może nikt mnie nigdy nie doceniał, może zawsze zakochiwałam się w tych facetach co nie trzeba, może płakałam po nocach z byle powodu, może czasem dostawałam głupawki, może przeklinałam, może niechętnie siadałam do nauki, może niepotrzebnie kochałam, może kłamałam, może bawiłam się uczuciami, może nie miałam odwagi, może nie napisałam, może nie wybaczyłam, może chciałam skoczyć z mostu, może chciałam by ktoś mnie zabił. Może. Może po prostu się zakochałam.

Obudziło się we mnie dawne... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Obudziło się we mnie dawne pragnienie bycia w końcu docenienioną przez kogoś. Powróciło uczucie pustki, bezsilności, beznadziejności, rozczarowania niespełnionymi oczekiwaniami. Pozostał tylko ten tępy ból psychiczny i świadomość emocjonalnego dna.

W cholere zajebiście  bez ściemy.... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

W cholere zajebiście, bez ściemy. Wczorajszy dzień po prostu mnie zaskoczył. Sama nie wiem co sie zaczęło ze mną przez to dziać. Stał pod moim domem i krzyczał, krzyczał. Zawołałam ekipę. Mieli wziąć go z pod mojego domu. Był kompletnie nieogarnięty. Wszyscy skarżyli się na hałas. Wyprowadzili go, a ja odetchnęłam z ulgą. Następnego dnia oboje byliśmy smutni, nie wiedzieliśmy z jakiego powodu. Oboje przestaliśmy nad sobą panować, ja powiedziałam kilka niepotrzebnych słów. On zachował się jak idiota. Wtedy mówiłam, że nim jest ale wcale tak o nim nie myślałam .

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz sie całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I chodź jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przed dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Nigdy mnie nie miał. przejmował... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Nigdy mnie nie miał. przejmował się, co powiedzą ludzie i jaka będzie ich reakcja. nigdy nie byliśmy blisko, bo przecież ludzie by gadali. a teraz ? teraz mówi, że nie chce mnie stracić.

W naszym życiu przyjdzie taki moment... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

W naszym życiu przyjdzie taki moment, gdy nie będziesz wiedziec, co powiedzieć, co zrobić, jak się zachować. przyjdzie taki moment, gdy poczujesz, że nikomu nie jesteś potrzebny i będziesz chciał to zakonczyc ale nie dasz rady bo wiesz, że Oni na Ciebie liczą - prawdziwi przyjaciele./

Ile razy chciałaś do Niego... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Ile razy chciałaś do Niego podejść, zacząć rozmowę ? ile razy chciałaś Jemu wszystko powiedzieć? ile razy o Nim myślisz? ile razy wypisujesz Jego imię na kartce przy Twoim imieniu i sercu? ile razy... a teraz pomyśl, czy On jest tego wszystkiego wart?

Jest suką. niewychowaną  pyskatą... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Jest suką. niewychowaną, pyskatą, arogancką, bezczelną ździrą, która odbija facetów innym laskom. tylko wiesz? kiedy w moich oczach stawały łzy, a serce łamało się w połowie - właśnie Ona przy mnie była. zwyczajnie siedziała obok słuchając moich żalów po czym podsumowała wszystko jednym stwierdzeniem - 'wiesz, że to chuj jest. jeśli umiesz to zapomnij, jeśli nie to, kurwa, walcz'. dała mi w odpowiednim momencie psychicznego kopa, dzięki czemu zwyczajnie nie poddałam się.

bronili   wspierali   wierzyli że... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

bronili , wspierali , wierzyli że wypali , chełbili się , opiekowali , walczyli by ocalić , śledzili , wyszukiwali , uczyli się , zagłębiali , drążyli, wyciągali, tkwili w tym i dorastali , głosili to , obwieszczali , chwalili , wygłaszali , troszczyli się i kochali , pieścili , dopieszczali znów ! mnożyli to i puszczali , wielbili , doceniali , szerzyli , propagowali , wszyli to , wyznawali znów ! nie drwili , nie wyśmiewali , nie kpili , opluwali , jak Slan Vinić szukali vinyli , scrathowali jak Filips , jeździli , koncertowali , chodzili do lokali , pili , jarali , tańczyli , śpiewali , czaili , kumali , sadzili , hodowali , suszyli , ścinali , kruszyli , sypali , krecili , jarali , prawdziwi zostali . - uwielbiam cie kurwa typie .

Lepiej zostań tam  gdzie chciałeś... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Lepiej zostań tam, gdzie chciałeś być .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV