głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove A gdybym miała świadomość że wsiadasz na ten pieprzony motor tylko po to aby ze sobą skończyć położyłabym się Ci pod koła tak abyś tego nie zauważył. załatwilib

legalove

legalove.moblo.pl
A gdybym miała świadomość że wsiadasz na ten pieprzony motor tylko po to aby ze sobą skończyć położyłabym się Ci pod koła tak abyś tego nie zauważył. załatwilibyśmy
A gdybym miała świadomość  że... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

A gdybym miała świadomość, że wsiadasz na ten pieprzony motor tylko po to, aby ze sobą skończyć, położyłabym się Ci pod koła tak, abyś tego nie zauważył. załatwilibyśmy się oboje za jednym zamachem. przynajmniej nie musiałabym przeżywać tej całej histerii, kiedy dowiedziałam się o Twojej śmierci. żałuję, że przekonałam się na jaką skalę potrafią mi się trząść dłonie i drżeć wargi. że potrafię płakać bez łapania oddechu. wolałabym zginąć wtedy razem z Tobą niż poczuć jak to jest osuwać się na ścianie ze zwykłego niedowierzania we własne nieszeście.

A kiedy umrę każę się spalić.... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

A kiedy umrę każę się spalić. sproszkowaną mnie podadzą Ci na złotej tacy, a później wciągniesz mnie jak najtańszą kokę od dilera za rogiem. przecież obiecałeś, że będziemy nierozłączni.

Leciał za inną suką  więc... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Leciał za inną suką, więc spuściłam go ze smyczy. teraz wraca, skomląc pod drzwiami, a ja pełna satysfakcji odpalam papierosa tylko po to, aby dmuchnąć mu nikotynowym dymem prosto w twarz i powiedzieć 'astalavista bej

Kac po imprezie przy kacu moralnym po... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Kac po imprezie przy kacu moralnym po każdym dniu bez ciebie, wymięka.

Oboje pasują do siebie jak z bajki... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Oboje pasują do siebie jak z bajki, wszyscy w szkole tak mówią - tylko oni jeszcze tego nie wiedzą. On, zarywa do innych dziewczyn, a ona woli spędzać czas z przyjaciółmi. Taka mala milosc.

Poniedziałek bez Ciebie. wtorek bez... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Poniedziałek bez Ciebie. wtorek bez Ciebie. środa bez Ciebie. czwartek bez Ciebie. piątek bez Ciebie. sobota bez Ciebie. niedziela bez Ciebie. dobrze, że tydzień ma tylko 7dni.

Nauczyłam się  że rok ma 365 dni... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Nauczyłam się, że rok ma 365 dni, doba 24 godziny, a godzina 60 minut, ale nikt mnie nie oświecił, że sekunda bez Ciebie jest wiecznością .

Bo jeśli kogoś kochasz nad życie... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Bo jeśli kogoś kochasz nad życie, to nigdy o Nim nie przestaniesz myśleć. Gorzej jest wtedy jeśli na drodze pojawi się inny chłopak, tyle że dokładnie ten sam typ co on. Oboje są dla Ciebie ważni, nie wiesz co masz dalej ze sobą i swoim życiem zrobić. Ten, w którym kochałaś się od dawna ma na Ciebie wylane, a ten drugi chociaż trochę się stara. Mhm. Przykre, bo i tak będziesz miała to gdzieś czekając na tego pierwszego.

Nastroje zmieniała częściej niż... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Nastroje zmieniała częściej niż sukienki. Pełna gama z przewagą odcieni szarości i czerni. Później nauczyła się nakładać na usta uśmiech, jak pomadkę. Różne kolory, na różne okazje. Mówili, że duszę ma równie piękną jak twarz. Nie znali jej.

Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

Leniwa idiotka  która myśli  że... teksty

legalove dodano: 20 czerwca 2011

Leniwa idiotka, która myśli, że wszystko w życiu przyjdzie samo. Bezczelna, arogancka, wulgarna, ordynarna, uparta, nieznośna, rozkapryszona, pyskata gówniara. Rozpieszczony bachor do granic możliwości przesiąknięty egoizmem. Naprawdę zabolało, wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje. To chciałeś usłyszeć?

Nie mogę żyć w bajce kłamstw... teksty

legalove dodano: 19 czerwca 2011

Nie mogę żyć w bajce kłamstw , Nie mogę uciekać przed uczuciem, bo tak trzeba < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV