głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove 95 ludzi ocenia po wyglądzie a 5 jest niewidomych . Tak wiem to straszne uczucie gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby C

legalove

legalove.moblo.pl
95 ludzi ocenia po wyglądzie a 5 jest niewidomych .
95  ludzi ocenia po wyglądzie a  5... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

95% ludzi ocenia po wyglądzie a 5% jest niewidomych .

Tak  wiem   to straszne uczucie   gdy... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Tak, wiem - to straszne uczucie , gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby Ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to , że dłoń, która kiedyś prowadziła Cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie Twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie, i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie, bez Ciebie, choć kiedyś mówił , że nie byłby w stanie funkcjonować bez Twojej osoby. ale wiesz co ? to minie , na prawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień , że miłość do Niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz , że tak na prawdę On jest szczęśliwy. przepełniać będzie Cię radość z tego , że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś Go na prawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież Jego szczęście, zawsze było Twoim .

lato ? daj spokój   przecież wiesz... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

lato ? daj spokój , przecież wiesz , że to nie tylko obce kraje , okulary przeciwsłoneczne , zajebista opalenizna i fajne ciuchy . to czas , w którym serce , które prawie umarło zimą odżywa . wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów , tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się . żyjesz chwilą , a wszystkie plany , które przyjdą ci na myśl odrazu realizujesz . zakochujesz się w kilku facetach naraz , zwykle nie wiesz co robić , bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurw* łatwiej .

Gwałtownie w środku nocy otwieram... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. Siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. Czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. Z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. Papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. Nagle wszystko ustaje. Słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. Czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silna. Stoję wpatrzona w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwa ja. Proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. Powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą

' Z kimś na poziomie  kto mówi i... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

' Z kimś na poziomie, kto mówi i umie słuchać ' - Świat Christiny O. ;*

Ciężko mi bez Ciebie. teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Ciężko mi bez Ciebie.

Każdy ma plany na wakacje . Ja też... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Każdy ma plany na wakacje . Ja też mam - a raczej mam nadzieje , że nie zwariuje do końca bez Twojej obecności .

Wpisz w google Dziwka i poczytaj... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Wpisz w google Dziwka i poczytaj kilka słów o sobie .

Strzeż  mnie Boże   żebym nie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Strzeż, mnie Boże , żebym nie złamała, piątego przykazania dekalogu , ' nie zabijaj ', jak zobaczę, tą szmatę, na oczy .

A ona po prostu miała tego... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

A ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

Potrafiła wypatrzeć Go w tłumie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Potrafiła wypatrzeć Go w tłumie ludzi. Gdy był coraz bliżej niej, ręce robiły się zimne stała wpatrzona w niego jak w obrazek w jego ruchy, mimikę twarzy, a gdy minął ją i nie powiedział nic, zaczęła się zastanawiać czy to co kiedyś między nimi było działo się naprawdę czy to sen.

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć, że jestem wyjątkowa, że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną, która będzie epizodem Twojego życia, a tą, która będzie Twoim życiem. po prostu... traktuj mnie tak, jakbym miała zostać już na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV