głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć że jestem wyjątkowa że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną która będzie epizodem Twojeg

legalove

legalove.moblo.pl
Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć że jestem wyjątkowa że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną która będzie epizodem Twojego ży
Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć, że jestem wyjątkowa, że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną, która będzie epizodem Twojego życia, a tą, która będzie Twoim życiem. po prostu... traktuj mnie tak, jakbym miała zostać już na zawsze.

Wciąż go pamiętam. Jak... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Wciąż go pamiętam. Jak zeszłoroczne słońce, czy stokrotki pięknie wyrastające na świeżo skoszonej trawie. Wciąż go wspominam. Jak dzieciństwo, pierwszy dzień w szkole, czy pierwszą komunię świętą. Wciąż za nim tęsknię. Jak za upalnym latem i beztroskimi wakacjami.

Nareszcie zrozumiałam. Tak  Proszę... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet,że cały ten nasz "związek" to tylko moje marzenia,które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa. Ale Go kocham!

Era 'słit dresiar' lub 'dresowatych... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Era 'słit dresiar' lub 'dresowatych dziunii' słuchających 'rocka' jakimi są Jonasi lub Bimber. Era chłopców, którzy na zawołanie potrafią być romantykami i którzy idą szkolnym korytarzem jak na czerwonym dywanie. Pokolenia jebiące policję na sto procent, tylko, gdy nie ma ich w pobliżu. Dziękuję bardzo, chyba wolałabym dinozaury.

Tak wiele jest zgubionych dni... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Tak wiele jest zgubionych dni, porzuconych myśli, zapomnianych chwil. Tak chciałabym pozbierać je, poukładać jak mozaikę w jeden sen. Wspaniały sen. Taki co osusza wszystkie łzy, w którym ze mną jesteś tylko Ty .

Czas zapomnieć  że był. Zniszczyć... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Czas zapomnieć, że był. Zniszczyć w sobie wspomnienia, które wciąż jeszcze ranią. wyrzucić z serca wszystkie słowa, wszystkie gesty, najsłodsze pocałunki i najpiękniejsze spojrzenia. Pozbyć się widocznych śladów jego obecności. Czas żyć życiem. Nie Nim.

ignorujesz mnie teraz  ale będziesz... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2011

ignorujesz mnie teraz, ale będziesz potrzebować potem.

gdy będziesz chciał zobaczyć jak... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2011

gdy będziesz chciał zobaczyć jak wygląda moje szczęście, spójrz w lustro .

wkurwiają mnie te bachory  które... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2011

wkurwiają mnie te bachory, które krzyczą za oknem. wiem, kiedyś byłam taka jak one, ale co zrobisz. wyjdziesz? niedobrze. zamkniesz okno? słychać dalej. zalożysz słuchawki? to nic nie da. pomyślisz o nim? świat się zatrzyma. / legalove

Wszyscy wokół mówią o wakacyjnej... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2011

Wszyscy wokół mówią o wakacyjnej miłości, ja wolałam szkolną. / legalove

  Kochasz go ?   Nie.   Kochasz!... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2011

- Kochasz go ? - Nie. - Kochasz! - Kocham.

Nie ma leku na tęsknotę  tylko Ty... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2011

Nie ma leku na tęsknotę, tylko Ty możesz mnie z niej wyleczyć. / legalove

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV