głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Na środku ulicy postawiła 50 tymbarków po kolei otwierała każdy. Szukała kapsla który nie będzie myślał pozytywnie kapsla który ją zrozumie. uważasz że znalazła

legalove

legalove.moblo.pl
Na środku ulicy postawiła 50 tymbarków po kolei otwierała każdy. Szukała kapsla który nie będzie myślał pozytywnie kapsla który ją zrozumie. uważasz że znalazła?
Na środku ulicy   postawiła 50... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Na środku ulicy , postawiła 50 tymbarków ,po kolei otwierała każdy. Szukała, kapsla który, nie będzie myślał pozytywnie, kapsla, który ją zrozumie. uważasz, że znalazła? skończyła na pierwszym, pod którym narysowane było serce.

Ten brak osoby z którą możesz... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Ten brak osoby z którą możesz pogadać o wszystkim, brak kogokolwiek.To uczucia, gdy nudzi ci się piosenka za którą tak szalałaś.uczucie gdy wracasz to domu i kompletnie nikt cię nie wita. Brak słuchania kogokolwiek, nawet gdy czujesz się samotnie.Dzień w którym nie smakuje ci czekolada.I to gdy wkładasz słuchawki do uszu i puszczasz mega zamulające piosenkę kompletnie nie wiedząc dlaczego, przecież jest okej.. podobno. Codzienna monotonia. To samo.udajesz.Do momentu gdy zaczynasz udawać przed sobą.Próbujesz dla swojego dobra , okłamywać kogoś, ale i tak robisz to samo z sobą

Czasami mam już wszystkiego... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Czasami mam już wszystkiego dość.Bezsilność, spowodowana szarą codziennością, budzi ukrytą wewnątrz mojej duszy agresję. Lecz na dźwięk sms'a czas zatrzymuje się. Gdy czytam kilka słów wystukanych w pośpiechu od niego na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Może to i absurd. Szczerzyć zęby do ekraniku komórki. A jednak będę to robić nadal, byleby tylko on zechciał znów do mnie napisać.

Żeby docenić wartość jednego roku... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart.

ℒℴѵℯ teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

ℒℴѵℯ

Jak Martin Solveig powiem Ci ' Hello'... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Jak Martin Solveig powiem Ci ' Hello' , Jak Beyonce i Lady Gaga spytam o Twój 'telephone' , jak Black eyed peas poproszę 'rock that body', na koniec jak James Blunt wyszepczę cicho 'goodbye my lover', Ty jak eminem będziesz błagał 'baby come back', nie ulegnę. Powiem Ci 'fuck you' jak... ja.

Nick to nie imię  świat to nie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Nick to nie imię, świat to nie Matrix, życie to nie gra

uśmiecham się do tamtych dni  do... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

uśmiecham się do tamtych dni, do słów i uczuć. :)

  Co robisz?   Jestem w Nowym Jorku... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

- Co robisz? - Jestem w Nowym Jorku, czekam na limuzynę, która zawiezie mnie Wellington Hotel, gdzie wypiję lampkę szampana z Jamesem Bondem, dzięki któremu wystąpię w najnowszym sezonie CSI Miami. - Naprawdę? - Nie, na fejsie siedzę.

Przecież to właśnie Ty  codziennie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Przecież to właśnie Ty, codziennie uderzasz mnie prostu w twarz swoją obojętnością. Zadajesz mi tak mocny cios, że co rano, podnoszę się na nowo. Mimo, tego,że zadajesz mi tak cholery ból, ciągle dążę do tego, jakby miało mi to w czymś pomóc.

teoretycznie jestem  niekoniecznie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

teoretycznie jestem, niekoniecznie dla ciebie.

Za mało mam Ciebie  a innych często... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Za mało mam Ciebie, a innych często dosyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV