głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Za mało mam Ciebie a innych często dosyć. 95 ludzi ocenia po wyglądzie a 5 jest niewidomych . Tak wiem to straszne uczucie gdy widzisz Go idącego z inną kobietą

legalove

legalove.moblo.pl
Za mało mam Ciebie a innych często dosyć.
Za mało mam Ciebie  a innych często... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Za mało mam Ciebie, a innych często dosyć.

95  ludzi ocenia po wyglądzie a  5... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

95% ludzi ocenia po wyglądzie a 5% jest niewidomych .

Tak  wiem   to straszne uczucie   gdy... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Tak, wiem - to straszne uczucie , gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby Ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to , że dłoń, która kiedyś prowadziła Cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie Twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie, i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie, bez Ciebie, choć kiedyś mówił , że nie byłby w stanie funkcjonować bez Twojej osoby. ale wiesz co ? to minie , na prawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień , że miłość do Niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz , że tak na prawdę On jest szczęśliwy. przepełniać będzie Cię radość z tego , że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś Go na prawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież Jego szczęście, zawsze było Twoim .

lato ? daj spokój   przecież wiesz... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

lato ? daj spokój , przecież wiesz , że to nie tylko obce kraje , okulary przeciwsłoneczne , zajebista opalenizna i fajne ciuchy . to czas , w którym serce , które prawie umarło zimą odżywa . wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów , tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się . żyjesz chwilą , a wszystkie plany , które przyjdą ci na myśl odrazu realizujesz . zakochujesz się w kilku facetach naraz , zwykle nie wiesz co robić , bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurw* łatwiej .

Gwałtownie w środku nocy otwieram... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. Siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. Czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. Z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. Papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. Nagle wszystko ustaje. Słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. Czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silna. Stoję wpatrzona w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwa ja. Proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. Powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą

' Z kimś na poziomie  kto mówi i... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

' Z kimś na poziomie, kto mówi i umie słuchać ' - Świat Christiny O. ;*

Ciężko mi bez Ciebie. teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Ciężko mi bez Ciebie.

Każdy ma plany na wakacje . Ja też... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Każdy ma plany na wakacje . Ja też mam - a raczej mam nadzieje , że nie zwariuje do końca bez Twojej obecności .

Wpisz w google Dziwka i poczytaj... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Wpisz w google Dziwka i poczytaj kilka słów o sobie .

Strzeż  mnie Boże   żebym nie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Strzeż, mnie Boże , żebym nie złamała, piątego przykazania dekalogu , ' nie zabijaj ', jak zobaczę, tą szmatę, na oczy .

A ona po prostu miała tego... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

A ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

Potrafiła wypatrzeć Go w tłumie... teksty

legalove dodano: 3 lipca 2011

Potrafiła wypatrzeć Go w tłumie ludzi. Gdy był coraz bliżej niej, ręce robiły się zimne stała wpatrzona w niego jak w obrazek w jego ruchy, mimikę twarzy, a gdy minął ją i nie powiedział nic, zaczęła się zastanawiać czy to co kiedyś między nimi było działo się naprawdę czy to sen.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV