głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Bała się cierpienia straty rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione a jedynym sposobem żeby się tego ustrzec było w ogóle na tę drogę nie w

legalove

legalove.moblo.pl
Bała się cierpienia straty rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione a jedynym sposobem żeby się tego ustrzec było w ogóle na tę drogę nie wkracz
Bała się cierpienia  straty... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Bała się cierpienia, straty, rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione, a jedynym sposobem, żeby się tego ustrzec, było w ogóle na tę drogę nie wkraczać. Żeby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości. To tak jakby wydłubać sobie oczy, żeby nie oglądać ciemnych stron życia.

To przecież był tylko internet.... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

To przecież był tylko internet. Otworzyła folder, w którym trzymała e-maile od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał: Jesteś pewny, że chcesz usunąć zaznaczone wiadomości? TAK/NIE. Siedziała chwilę nieruchomo wpatrując się w ekran. Idiotyczne pytanie! Jednak nagle poczuła się tak, jakby od tej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła „tak”. Nic się nie wydarzyło. Świat istniał dalej. Widownia odetchnęła z ulgą.

Jeśli cię świat nie rozumie  to... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Jeśli cię świat nie rozumie, to albo jesteś geniuszem, albo tylko wariatem..

Jesteśmy zbyt podobni do siebie.... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Jesteśmy zbyt podobni do siebie. Jesteśmy uparci i wszystko chcemy robić po swojemu. Oboje nienawidzimy być w błędzie i oboje chcemy zawsze mieć rację. Ale to właśnie jest miłość - nie ważne co się stało lub stanie, my zawsze wracamy i wybaczamy sobie raz jeszcze.

Bywało tak  że po prostu... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Bywało tak, że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam, że ostatnim razem napisałam Ci - nie rozumiem o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą! chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin. w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją, że może przeoczyłam Twoją wiadomość. w końcu odpisałeś, ciarki przeszły przez całe moje ciało, odczytałam - szczerze? wszystko mi jedno.

Potem nagle  z sekundy na sekundę... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Potem nagle, z sekundy na sekundę, wszystko się zmienia. Jest inne. Namiętne, pełne poplątanych uczuć, słychać szum miasta, stukot kół pociągów. Jest tęsknota i namiętność, jest radość, spontaniczność, s pragnienia, mokre pocalułnki, czułość, szybkie oddechy, bicie serca, dwóch serc, jest ona i on, ciemno, późna noc, biegną razem śmiejąc się, deszcz moczy im ubrania i włosy, przystają gdzieś, słychać pociągi, mają mokre twarze, spojrzenia.Nagle przeskakuje iskra, dotyk, namiętność, pocałunki, chwila, moment, mokre twarze, mokre włosy, mokre usta, splątane istnienia, poplątane myśli i jeszcze bardziej poplątane uczucia. Nie ma ich...

Jestem poza zasięgiem  nie od dziś... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Jestem poza zasięgiem, nie od dziś, nie od wczoraj - od dawna. Nawet nie zauważyłeś, że zmieniłam numer, ale ja wiem, że masz nowego niebieskiego samsunga. Czasami dzwonię do Ciebie, milczę. W końcu rozłączasz się, a ja płaczę. Nikt nie rozumie tego uczucia, to okropne, przenikliwe cierpienie, przeszywające mnie na wskoś. Tak właściwie wcale Cię nie kocham.. wręcz pałam nienawiścią, gdy patrzę na Twoją uroczą, piękną twarz. Nie lubię Cię widywać, nie chcę Cię znać. Ale tęsknię, cholernie tęsknię.

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka, że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość.

Spotykamy kogoś na swej drodze... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Spotykamy kogoś na swej drodze, zupełnie przypadkowo, jak przechodnia w parku lub na ulicy . Przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie, ale nieraz całe życie . Nie wiem, dlaczego tak jest, kto i dlaczego przecina nasze drogi ? I dlaczego nagle dwie drogi stają się jedną ? Jak to się dzieje, że dwoje dotychczas zupełnie obcych sobie ludzi chce iść nią razem ?

Kawa musi być gorąca jak piekło... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł i słodka jak miłość .

Niech wakacje trwają tyle co   Moda... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Niech wakacje trwają tyle co ,,Moda na sukces'' .

Szkoda  że nie wiesz jakie to... teksty

legalove dodano: 4 lipca 2011

Szkoda, że nie wiesz jakie to uczucie tęsknić za czymś, co nigdy nie dotknęło Twoich warg. Nie wiesz jakie to uczucie stać murem za czymś, co nigdy nie będzie Twoje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV