głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove CAŁA PRAWDA O FACETACH Jeśli ubierzesz się ładnie nazwie Cię cnotką. Jeśli ubierzesz się seksownie nazwie Cię dziwką. Jeśli do niego zadzwonisz uzna że się narz

legalove

legalove.moblo.pl
CAŁA PRAWDA O FACETACH Jeśli ubierzesz się ładnie nazwie Cię cnotką. Jeśli ubierzesz się seksownie nazwie Cię dziwką. Jeśli do niego zadzwonisz uzna że s
CAŁA PRAWDA O FACETACH   Jeśli... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

CAŁA PRAWDA O FACETACH * Jeśli ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką. * Jeśli ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką. * Jeśli do niego zadzwonisz - uzna, że się narzucasz. * Jeśli to on do Ciebie zadzwoni -uzna, że powinnaś być zaszczycona. * Jeśli go nie kochasz - będzie robił wszystko by Cię zdobyć. * Jeśli go kochasz - zostawi Cię. * Jeśli się z nim kłócisz - mówi, że jesteś uparta. * Jeśli siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania Jeśli się z nim nie prześpisz - uzna, że go nie kochasz. * Jeśli to zrobisz - uzna, że jesteś łatwa. * Jeśli powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba. * Jeśli mu nie powiesz - pomyśli, że mu nie ufasz. * Jeśli będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką. * Jeśli to on będzie Ci robił wymówki - powie, że 'dba' o Ciebie. * Jeśli nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie. * Jeśli to on złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie.

Jestem obecna w 50   ponieważ drugie... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Jestem obecna w 50%, ponieważ drugie 50% ucieka od rzeczywistości.

Przyjaciel to osoba   która potrafi... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Przyjaciel to osoba , która potrafi prosto w oczy wyznać ci , że jesteś beznadziejny , i to również ta osoba , która pomimo twej beznadziejności zawsze przy tobie będzie i nigdy cię nie zostawi .

Wybacz mi  po prostu. Kocham Cię... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Wybacz mi, po prostu. Kocham Cię, tylko tyle.

Choć nie jesteś ani w 1... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Choć nie jesteś ani w 1% narkotykiem, nikotyną czy alkoholem uzależniasz jak mało co. jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia .

Przyznaję  zniszczyłam sobie włosy... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Przyznaję, zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich, zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie .

Może nie mam oryginalnej bluzki z... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Może nie mam oryginalnej bluzki z Nike, może nie byłam nigdy najlepsza z w'fu, może nikt mnie nigdy nie doceniał, może zawsze zakochiwałam się w tych facetach co nie trzeba, może płakałam po nocach z byle powodu, może czasem dostawałam głupawki, może przeklinałam, może niechętnie siadałam do nauki, może niepotrzebnie kochałam, może kłamałam, może bawiłam się uczuciami, może nie miałam odwagi, może nie napisałam, może nie wybaczyłam, może chciałam skoczyć z mostu, może chciałam by ktoś mnie zabił. Może. Może po prostu się zakochałam.

Obudziło się we mnie dawne... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Obudziło się we mnie dawne pragnienie bycia w końcu docenienioną przez kogoś. Powróciło uczucie pustki, bezsilności, beznadziejności, rozczarowania niespełnionymi oczekiwaniami. Pozostał tylko ten tępy ból psychiczny i świadomość emocjonalnego dna.

W cholere zajebiście  bez ściemy.... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

W cholere zajebiście, bez ściemy. Wczorajszy dzień po prostu mnie zaskoczył. Sama nie wiem co sie zaczęło ze mną przez to dziać. Stał pod moim domem i krzyczał, krzyczał. Zawołałam ekipę. Mieli wziąć go z pod mojego domu. Był kompletnie nieogarnięty. Wszyscy skarżyli się na hałas. Wyprowadzili go, a ja odetchnęłam z ulgą. Następnego dnia oboje byliśmy smutni, nie wiedzieliśmy z jakiego powodu. Oboje przestaliśmy nad sobą panować, ja powiedziałam kilka niepotrzebnych słów. On zachował się jak idiota. Wtedy mówiłam, że nim jest ale wcale tak o nim nie myślałam .

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz sie całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I chodź jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przed dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Nigdy mnie nie miał. przejmował... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

Nigdy mnie nie miał. przejmował się, co powiedzą ludzie i jaka będzie ich reakcja. nigdy nie byliśmy blisko, bo przecież ludzie by gadali. a teraz ? teraz mówi, że nie chce mnie stracić.

W naszym życiu przyjdzie taki moment... teksty

legalove dodano: 25 czerwca 2011

W naszym życiu przyjdzie taki moment, gdy nie będziesz wiedziec, co powiedzieć, co zrobić, jak się zachować. przyjdzie taki moment, gdy poczujesz, że nikomu nie jesteś potrzebny i będziesz chciał to zakonczyc ale nie dasz rady bo wiesz, że Oni na Ciebie liczą - prawdziwi przyjaciele./

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV