głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nareszcie uświadomiłam sobie że Ci w których jak głupia się zakochiwałam byli tylko zwykłym złudzeniem. A ta 'miłość' nie była prawdziwą miłością a zwykłym zaur

legalove

legalove.moblo.pl
Nareszcie uświadomiłam sobie że Ci w których jak głupia się zakochiwałam byli tylko zwykłym złudzeniem. A ta 'miłość' nie była prawdziwą miłością a zwykłym zaurocze
Nareszcie uświadomiłam sobie  że... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Nareszcie uświadomiłam sobie, że Ci, w których jak głupia się zakochiwałam, byli tylko zwykłym złudzeniem. A ta 'miłość' nie była prawdziwą miłością, a zwykłym zauroczeniem . Te łzy i ból były nie potrzebne, nie warte . Wiem , że teraz jest ktoś , kogo bardzo mocno potrzebuje i wiem , że w końcu mogę uwierzyć w siebie , mogę się zakochać , ale tym razem bez cierpienia , łez , smutku , udręki . Dziękuję Bogu, że w końcu zrozumiałam wiele nowych rzeczy. Że nie warto jest się poświęcać ludziom, dla których nie istniejesz i nie masz żadnego znaczenia. Że istnieją tacy, dla których mogłabym wskoczyć w ogień .

Z uśmiechem na wargach zaczynam nowy... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Z uśmiechem na wargach zaczynam nowy rozdział w moim życiu . Już wiem, czego chcę od życia . Wiem, że muszę być do końca silna i odważna . Wiem, gdzie mogę popełnić błąd i nie popełnię go drugi raz . Będę próbowała wszystkiego , aby później nie żałować. Nie będę płakała i cierpiała . To jest mój nowy początek . Postaram się żeby wszystko było okej , nie musi być idealnie .

gdy Go widzę  to humor od razu mi... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

gdy Go widzę, to humor od razu mi się poprawia .

to taka nieszczęśliwa miłość... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

to taka nieszczęśliwa miłość, która ciągnie się przez lata. on niczego nieświadomy, i ta głupia małolata.

To była Twoja wina   to Ty mnie tak... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

To była Twoja wina , to Ty mnie tak raniłeś . A teraz już Nas nie ma , to trwało tylko chwilę .

01.02.12.     teksty

legalove dodano: 1 luty 2012

01.02.12. ;**

Nienawidzę Twoich słów   którymi... teksty

legalove dodano: 31 stycznia 2012

Nienawidzę Twoich słów , którymi raniłeś tak niesamowicie . Nie istniejesz dla mnie . Nareszcie to zrozumiałam .

Najbardziej kochamy tych   dla... teksty

legalove dodano: 31 stycznia 2012

Najbardziej kochamy tych , dla których nawet nie istniejemy .

otwórz  mój pamiętnik. na... teksty

legalove dodano: 31 stycznia 2012

otwórz, mój pamiętnik. na pierwszych stronach, zobaczysz, swoje imię, pisane miliony razy oraz, tysiące, serduszek. na kolejnych stronach, nie zobaczysz, nic. są mokre, od łez. nie byłam, w stanie nic, napisać, płakałam, rzewnymi łzami, nad tymi stronami. na kolejnych stronach, zobaczysz, krew. samookaleczenie, było, dla mnie ukojeniem, w trudnych chwilach, gdy mnie zostawiłeś. na kolejnych kartkach, znów, jest twoje imię, w milionach, linijkach, ale nie ma już przy nich, serduszek, są tylko wyzwiska. kolejne, strony, są trochę upalone. raz, spadł, mi papieros, podczas, rozmyślania, jakim, jestes sukinsynem. i ostatnia strona. zobaczysz, na niej, mój list pożegnalny, i słowo 'wspomnienia', pisane, drukowanymi literami. na końcu, napisałam, jak bardzo Cię kocham. wręczyłam, Ci ten pamiętnik, z nadzieją, że sumienie, nie da Ci żyć. że nie będziesz, się dławić, wyrzutami, aż do końca. że docenisz, to jak wiele znaczyłam, zanim nacisnęłam, spust, pistoletu.

To zawsze przychodzi tak zupełnie... teksty

legalove dodano: 31 stycznia 2012

To zawsze przychodzi tak zupełnie niespodziewanie. Wmawiasz sobie, że na pewno się nie zakochasz i orientujesz się nagle, że wpadłaś po uszy i chyba już za późno. Potem pewnie będziesz cierpieć, bo to miłość bez wzajemności, prawda? Zostanie ci parę wspomnień i jego śmiech gdy mówiłaś coś, nawet zupełnie niezabawnego, a on się śmiał, żeby sprawić ci przyjemność, potem nazywał kretynką, ty jego biłaś po głowie i ganialiście się w deszczu. I zostaje ci tylko tyle i już jest za późno na wmawianie "nie zakocham się w nim".

Pokochała Cię bez słowa   a ty bez... teksty

legalove dodano: 31 stycznia 2012

Pokochała Cię bez słowa , a ty bez słowa ją zostawiłeś .

Zaczęłam pić  kiedy myśli o nim... teksty

legalove dodano: 31 stycznia 2012

Zaczęłam pić, kiedy myśli o nim nie chciały mnie opuścić. Budziłam się rano i zasypiałam wieczorem wciąż tęskniąc za nim. W swej głowie słyszałam jego głos, na swoim ciele czułam jego dotyk, na skórze wyczuwałam jego zapach. Myślałam, że uciekam przed nim, a tak naprawdę uciekałam przed sobą. Zapijałam swoje wspomnienia, swoją przeszłość, swoje szczęście. Gdy któregoś dnia obudziłam się z przeraźliwym kacem, z setkami myśli o nim i o tym co teraz dzieje się ze mną, kiedy uświadomiłam sobie, że tracę swoje życie, postanowiłam pogodzić się z tym, że go już nie ma. Postanowiłam nauczyć się żyć bez niego, tak samo jak nauczyłam się żyć z nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV