głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle co gdzieś znaleziona stokrotka która potem zwiędła prawie nic. Miłość to była mama i tata ken i barbie książę i

legalove

legalove.moblo.pl
Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle co gdzieś znaleziona stokrotka która potem zwiędła prawie nic. Miłość to była mama i tata ken i barbie książę i król
Jak byłam mała to miłość... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Skaż mnie na wieczne szczęście.... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Skaż mnie na wieczne szczęście. Nie będę żądała adwokata. Nie zamierzam się bronić.

Zostanę tu gdzie Ty  bo chcę dla... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Zostanę tu gdzie Ty, bo chcę dla Ciebie żyć. Nie ważne co powiedzą mi, już nie chcę dalej iść . ♥

'Gdy się już zobaczymy nie pozwól... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Gdy się już zobaczymy nie pozwól mi się zapomnieć. Przypominaj mi nieustannie, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. Chyba, że i Ty się zapomnisz. Jeśli tak, to mi nie przypominaj. Takie zapomnienie może zdarzyć się nawet największym przyjaciołom.'

Miłość  kojarzysz coś?... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Miłość, kojarzysz coś? Przyśpieszone bicie serca, uśmiech na twarzy i radość w sercu, a nie obojętność, ból i rozczarowanie.

'Faceci mogą zajmować się... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, myślą o dziewczynie, na której naprawdę im zależy.' / net

Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym nam zależy, nigdy nie będzie dobrze, ale zawsze pozostaną wspomnienia z tych zajebistych chwil.

Chciałabym Ci coś powiedzieć  ale... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Chciałabym Ci coś powiedzieć, ale nie wiem czy warto.

On nie jest doskonały. Ty również... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy, jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się go i daj mu z siebie ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji, nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili, ale on da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się otrzymać więcej, niż może Ci dać. Nie analizuj. Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim, gdy go nie ma. Kochaj mocno, jeśli może zaistnieć miłość. Ponieważ doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze istnieje jeden facet, który jest idealny dla Ciebie.

Gdybym miała taką okazję żeby... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Gdybym miała taką okazję żeby wziąć tylko jedną twoją rzecz, wziełabym serce. : *

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice, które staram się ukryć nawet przed sobą samą, mogłabym wyznać Ci wszystkie najbardziej wstydliwe uczucia, wyobrażenia i obrazy, albo opowiedzieć Ci czego boję się najbardziej, tak naprawdę najbardziej, powiedzieć Ci co nie daje mi zasnąć i dlaczego nie chcę wstawać rano, mogłabym Ci powiedzieć czego nie chciałabym nigdy zobaczyć na oczy i do czego nie chciałabym wracać, powiedzieć jakie jest moje najbardziej chore marzenie, czego najbardziej potrzebuję.. Mogłabym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV