głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie zmienisz całego świata ale możesz zmienić mój. Wystarczy . ♥ 'Najgorsze co może się przytrafić to widok ukochanych oczu wpatrzonych gdzie indziej.' Nie jest

legalove

legalove.moblo.pl
Nie zmienisz całego świata ale możesz zmienić mój. Wystarczy . ♥
Nie zmienisz całego świata  ale... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Nie zmienisz całego świata, ale możesz zmienić mój. Wystarczy . ♥

'Najgorsze co może się przytrafić... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Najgorsze co może się przytrafić, to widok ukochanych oczu wpatrzonych gdzie indziej.'

Nie jest idealny i nic o nim nie wiem... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Nie jest idealny i nic o nim nie wiem , ale na jego widok moje wargi uśmiechały się , źrenice wyraźnie rozszerzały się , a kolana uginały . Przebywanie z Nim było świetne , sprawił tak dużo tym że się pojawił . Sprawił, że moje życie nabrało kolorów tęczy .

siedziała przy komputerze i jak... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

siedziała przy komputerze i jak idiotka wpatrywała się w ekran na którym widniało jego zdjęcie.

dziś rano zorientowałam się  że... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

dziś rano zorientowałam się, że uśmiecham się bez powodu. później okazało się, że myślę o Tobie. ♥

przywiązać się do kogoś  to tak... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

przywiązać się do kogoś, to tak jak przywiązać swoje serce, do serca innej osoby, za pomocą sznurówki swoich ulubionych butów.

kochając jednocześnie dwie osoby... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

kochając jednocześnie dwie osoby, wybierz tę drugą, bo jeśli naprawdę kochałbyś pierwszą, nie zakochałbyś się w drugiej / johnny depp.

Oddycham dziś bez Ciebie   zupełnie... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Oddycham dziś bez Ciebie , zupełnie innym powietrzem . Jestem wolna . Oddycham już z kimś innym , powietrzem , które sami stworzymy .

Z ręką na sercu mogę stwierdzić... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Z ręką na sercu mogę stwierdzić , że Cie nie kocham . Wiedziałam , to już dawno temu , ale nie miałam odwagi się przyznać , nie wierzyłam że potrafię po tylu miesiącach zapomnieć . Udało się . Pamiętaj, jeśli w coś mocno wierzysz, uda się . Nie ma rzeczy nie możliwych , są tylko trudne do zrealizowania ;)

Dziękuje   dobranoc . Właśnie... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Dziękuje , dobranoc . Właśnie zakończyłam ten bolesny rozdział , a myślałam , że będzie się ciągnął w nieskończoność . Mówię elo tym , co mnie ranili , tym dla których byłam nic nie znaczącym szczegółem , błędem , porażką życiową . Frajerze , już mnie nie zranisz . Już sobie na to nigdy nie pozwolę . Wypierdoliłeś z mojego serca i nigdy nie wracaj .

Nadszedł ten dzień  że... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Nadszedł ten dzień, że zapomniałam . Zapomniałam o tych chwilach, kiedy był blisko i o tych kiedy ranił jak nikt . Przyjaciel ? Dzisiaj już bym go nie nazwała . Kiedyś może nawet bym dla Niego poświęciła i oddała wszystko , obecnie mam wyjebane na to , co robi , z kim się spotyka , jakie ma plany na przyszłość , o czym myśli . Już mnie to nie interesuje . To już nie mój problem , nie moja sprawa . Zapomniałam . Odnalazłam takie życie , w którym mogę żyć bez Niego .

Jest dobrze . W końcu jest dobrze .... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Jest dobrze . W końcu jest dobrze . Mogłoby być tak już do końca świata i dzień dłużej . Żyję chwilą , każdy moment chce wykorzystać jak najlepiej , a każdy dzień jak najlepiej przeżyć , abym nie żałowała że czegoś nie zrobiłam . Pozbyłam się cierpienia i wierzę , że mogę zacząć wszystko od nowego początku , od zera . Tak, jakby tamci ludzie których poznałam w przeszłości, dzisiaj nie istnieli . Chociaż, nie chcę usuwać numerów, adresów, cokolwiek innego . Nie chcę . Bo po co ? Czy to ma sens ? Czuje się wolna , czuje że oddycham innym , lepszym powietrzem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV