głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku. Tylko uśmiech jest jednakowy na całym świecie. Możesz się uśmiechnąć po angielsku a będzie to znaczyło dokładnie to s

legalove

legalove.moblo.pl
Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku. Tylko uśmiech jest jednakowy na całym świecie. Możesz się uśmiechnąć po angielsku a będzie to znaczyło dokładnie to samo w
Wszyscy uśmiechają się w tym samym... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku. Tylko uśmiech jest jednakowy na całym świecie. Możesz się uśmiechnąć po angielsku, a będzie to znaczyło dokładnie to samo w Tajlandii ;)

'czy warto rozpaczać nad tym  że... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

'czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.'

Większość zakochanych ludzi przez... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Większość zakochanych ludzi przez ponad 85 % czasu dziennego i nocnego zajęta jest myśleniem o tej drugiej osobie, odczuwając przy tym nieustanną obawę przed odrzuceniem lub nieprzychylnością oraz bezradnością.

http:  youtu.be LWJ31ILltBM wee ♥ teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

'Życie to ciągłe czekanie .. Na... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

'Życie to ciągłe czekanie .. Na dorosłość , na miłość , na autobus , na ulubiony serial , na szczęście , na wakacje , na przyjaciela , aż w końcu na śmierć .'

Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz. Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer. Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę. Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł. Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz. Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny. Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz. Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię. Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą. Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz.

Są trzy rodzaje kobiet : 1   damy .... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Są trzy rodzaje kobiet : 1 - damy . 2 - nie damy i 3 - nie każdemu damy . :D

i nie mów mi że przepraszasz . i... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

i nie mów mi że przepraszasz . i nie mów też że jest Ci przykro , bo kiedy tak bezczelnie mnie raniłeś nie było ci przykro . a szkoda .

Zapytaj wszystkich jego byłych  jaki... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Zapytaj wszystkich jego byłych, jaki kolor mają jego oczy. - Brązowy. - Orzechowy. - Czekoladowy. - Bursztynowy. - Ciemny jaspis brekcjowy. - Cappuccino z lekką, puszystą śmietanką. Dla każdej z nich jego oczy miały inny kolor, bo każdą z nich na inny sposób czarował. Ale tylko ta, która powiedziała ' brązowe ' jest całkowicie wyleczona.

Pierwszy uśmiech  pierwszy napad... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Pierwszy uśmiech, pierwszy napad szalonego śmiechu, pierwsza noc, pierwsza kłótnia, pierwsze pojednanie, pierwsza nuda, pierwsze nieporozumienie, pierwsze nieudane wakacje, pierwsze rozstanie, drugie, trzecie, w końcu to prawdziwe. Potem wszystko od nowa. Tak samo, tyle że z kimś innym..

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV