głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mówi się że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach w marzeniach w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami. Gdybyś nie była taka nieśmiała trz

legalove

legalove.moblo.pl
Mówi się że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach w marzeniach w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami.
Mówi się  że najpiękniejsze... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach, w marzeniach, w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami.

Gdybyś nie była taka nieśmiała... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Gdybyś nie była taka nieśmiała, trzymałabyś teraz Jego rękę. Oboje szukalibyście szczęścia gdzieś tam... Ale Ty jesteś niezdecydowana. Boisz się, choć nie powinnaś. Popatrz, On uśmiecha się do ciebie, a Ty siedzisz sama w pokoju i rozmyślasz o Nim, rysując serca na kartce. Widocznie umiesz żyć bez powietrza. Może jesteś trochę blada i oczy nie błyszczą ci jak kiedyś, ale trwasz tak dalej w tym obłędzie. To smutne i straszne. Masz obsesje na punkcie chłopaka, któremu boisz się powiedzieć, że tak bardzo Go potrzebujesz.

'Razem byśmy odkryli trzynasty... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

'Razem byśmy odkryli trzynasty miesiąc, ósmy dzień tygodnia, i dwudziestą piątą godzinę doby. Tęcza na niebie miała by osiem kolorów, obłoki były by różowe w kształcie serduszek a ptaszki na łące ćwierkały by słodko. I to jest właśnie powód dla którego nie chcę być z tobą. Taki świat był by zbyt szczęśliwy i przesłodzony. Jeżeli będę chciała znaleźć się w takim miejscu to porostu się naćpam i żaden romantyczny brunet nie będzie mi do tego potrzebny.'

Jak byłam mała to miłość... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Skaż mnie na wieczne szczęście.... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Skaż mnie na wieczne szczęście. Nie będę żądała adwokata. Nie zamierzam się bronić.

Zostanę tu gdzie Ty  bo chcę dla... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Zostanę tu gdzie Ty, bo chcę dla Ciebie żyć. Nie ważne co powiedzą mi, już nie chcę dalej iść . ♥

'Gdy się już zobaczymy nie pozwól... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Gdy się już zobaczymy nie pozwól mi się zapomnieć. Przypominaj mi nieustannie, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. Chyba, że i Ty się zapomnisz. Jeśli tak, to mi nie przypominaj. Takie zapomnienie może zdarzyć się nawet największym przyjaciołom.'

Miłość  kojarzysz coś?... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Miłość, kojarzysz coś? Przyśpieszone bicie serca, uśmiech na twarzy i radość w sercu, a nie obojętność, ból i rozczarowanie.

'Faceci mogą zajmować się... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, myślą o dziewczynie, na której naprawdę im zależy.' / net

Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym nam zależy, nigdy nie będzie dobrze, ale zawsze pozostaną wspomnienia z tych zajebistych chwil.

Chciałabym Ci coś powiedzieć  ale... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Chciałabym Ci coś powiedzieć, ale nie wiem czy warto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV