głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove To że czasami płaczę nie znaczy że jestem słaba.. To że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy że nie jestem szczęśliwa.. To że często marzę nie znaczy że nie patr

legalove

legalove.moblo.pl
To że czasami płaczę nie znaczy że jestem słaba.. To że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy że nie jestem szczęśliwa.. To że często marzę nie znaczy że nie patrzę r
To  że czasami płaczę nie znaczy... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

To, że czasami płaczę nie znaczy, że jestem słaba.. To, że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa.. To, że często marzę nie znaczy, że nie patrzę realnie.. To, że kocham za mocno nie znaczy, że można mnie ranić..

Ucz się ze swoich snów  czego Ci... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Ucz się ze swoich snów, czego Ci brakuje. ♥

Mężczyzna kłamie  kobieta stosuje... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Mężczyzna kłamie, kobieta stosuje dyplomację. Mężczyzna się leni, kobieta regeneruje siły. Mężczyzna jest skończonym chamem, kobieta bywa zmuszana do stanowczości. Mężczyzna jest niezdarą, kobieta bywa zagubiona. Mężczyzna wrzeszczy, kobieta akcentuje swoje racje. Mężczyzna wyżywa się na bliskich, kobieta odreagowuje stres. Mężczyzna rozwodząc się rozbija rodzinę, kobieta kończy związek bez perspektyw. Mężczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygodę..

Chcesz zrozumieć  czym jest rok... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Chcesz zrozumieć, czym jest rok życia? Zapytaj o to studenta, który oblał roczny egzamin. Czym jest miesiąc życia, powie Ci matka, która wydała na świat wcześniaka, i czeka, by wyjęto go z inkubatora, bo dopiero wówczas będzie mogła przytulić swoje maleństwo. Zapytaj, co znaczy tydzień robotnika pracującego na utrzymanie rodziny w fabryce, albo kopalni. Czym jest dzień, powiedzą Ci rozdzielani kochankowie, czekający na kolejne spotkanie. Co znaczy godzina, wie człowiek cierpiący na klaustrofobię, kiedy utknie w zepsutej windzie. Wagę sekundy poznasz, patrząc w oczy człowieka, który uniknął wypadku samochodowego, o ułamek sekundy pytaj biegacza, który zdobył na igrzyskach olimpijskich srebrny medal, a nie ten złoty, o którym marzył przez całe życie. Życie to magia.

Ciężko pracowałam na tę... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Ciężko pracowałam na tę miłość. Robiłam najlepszy makijaż, opowiadałam najśmieszniejsze dowcipy, ubierałam najwyższe szpilki, kochałam najmocniej, wybaczałam najczęściej.

  Dlaczego On? Jest tysiące innych.... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

- Dlaczego On? Jest tysiące innych. -Wiesz, pierwiastków którymi oddychasz też jest wiele , ale tlen tylko jeden .

Patrzymy sobie na ręce  nogi  włosy... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Patrzymy sobie na ręce, nogi, włosy, buty, a za cholerę nie możemy spojrzeć sobie w oczy.

' Zawsze jest trochę prawdy w... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

' Zawsze jest trochę prawdy w każdym `żartowałem`, trochę wiedzy w każdym `nie wiem`, trochę emocji w każdym `nic mnie to nie obchodzi` .. i trochę bólu w każdym `u mnie w porządku'. '

'Wszystkich moich „kolegów”... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

'Wszystkich moich „kolegów” mogę nazwać przechodniami którzy pukają do drzwi mojego serca. Każdy przychodzi puka, witam się z nim i kiedy chce ich zaprosić przypomina mi się On. Był kimś wyjątkowym. Zapukał. Otworzyłam mu. Był jedynym w swoim rodzaju chłopakiem, ideałem o jakim marzyłam i kiedy chciałam się z nim przywitać i jako jednego z niewielu zaprosić do środka, znikł.. Nie zdążyłam nawet dobrze go poznać, a już go kochałam. Od tego czasu nie dopuszczam do mojego serca nikogo innego, bo wierze ze On jeszcze kiedyś wróci.'

Kiedyś opowiem ci o tych wszystkich... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Kiedyś opowiem ci o tych wszystkich chwilach, w których wyobrażam sobie, że leżysz u mego boku. Kiedy wyobrażam sobie, że jest noc, a świat wokół nas przestaje istnieć, bo cały świat jest w Twoich oczach..

Za każdym razem  kiedy myślę o... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Za każdym razem, kiedy myślę o Tobie, to rysuję jedną gwiazdkę. I wiesz co? Mam już całe niebo. < 3

Mówi się  że najpiękniejsze... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach, w marzeniach, w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV