głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Gdybym miała taką okazję żeby wziąć tylko jedną twoją rzecz wziełabym serce. : Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice które staram się ukry

legalove

legalove.moblo.pl
Gdybym miała taką okazję żeby wziąć tylko jedną twoją rzecz wziełabym serce. :
Gdybym miała taką okazję żeby... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Gdybym miała taką okazję żeby wziąć tylko jedną twoją rzecz, wziełabym serce. : *

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice, które staram się ukryć nawet przed sobą samą, mogłabym wyznać Ci wszystkie najbardziej wstydliwe uczucia, wyobrażenia i obrazy, albo opowiedzieć Ci czego boję się najbardziej, tak naprawdę najbardziej, powiedzieć Ci co nie daje mi zasnąć i dlaczego nie chcę wstawać rano, mogłabym Ci powiedzieć czego nie chciałabym nigdy zobaczyć na oczy i do czego nie chciałabym wracać, powiedzieć jakie jest moje najbardziej chore marzenie, czego najbardziej potrzebuję.. Mogłabym.

Chociaż nie jesteś obok mnie  to... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Chociaż nie jesteś obok mnie, to czuję, że coś jest nie tak. Nie chcę, żeby ogarnął cię smutek, bo gdy ty jesteś smutny, wtedy i ja jestem smutna. Może uda mi się wprowadzić na Twoje usta chociaż lekki uśmiech? Twój uśmiech tak wiele dla mnie znaczy...

Kolejny raz zaczynam myśleć o... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Kolejny raz zaczynam myśleć o tobie. Spokojnie, nie jestem nimfomanką, ostatnio udało mi się to nawet opanować do kilkunastu myśli o Tobie. Ale to tylko w dni robocze, gdy muszę Cię oglądać w szkole. Wiesz, czasem tęsknie za Tobą, czasem chcę Cie przytulić, porozmawiać o niczym.

A Ty uwierz mi  kiedy Ciebie spotykam... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

A Ty uwierz mi, kiedy Ciebie spotykam, że cały świat nagle z oczu umyka. Czuję lęk, czuję strach, że znowu uciekniesz mi, zanurzysz się we mgle. Uwierz mi, kiedy Ciebie dotykam, że.. ziemia drży, w żyłach szybciej płynie krew, ale gdy rano oczy otwieram już nie ma Cię.. rozmyłeś się we mgle.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

'Tańcz   tak  jak tańczysz w domu... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Tańcz - tak, jak tańczysz w domu, gdy nikt nie patrzy. Kochaj - tak, jakby nikt wcześniej cie nie zranił. Śpiewaj - tak jakby nikt nie mógł cię usłyszeć. Żyj - tak, by swoje osobiste niebo mieć na ziemi.'

'Były sobie cztery osoby: Każdy... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Były sobie cztery osoby: Każdy, Ktoś, Ktokolwiek i Nikt. Trzeba było wykonać bardzo ważną pracę i Każdy został o to poproszony. Każdy był pewien, że Ktoś to zrobi. Ktokolwiek mógł to zrobić, ale Nikt tego nie zrobił. Ktoś zezłościł się z tego powodu, ponieważ było to powinnością Każdego. Każdy myślał, że Ktokolwiek mógł to zrobić, ale żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że Nikt tego nie zrobił. Skończyło się na tym, że Każdy obwiniał Kogoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Ktokolwiek.'

Nie chcę romantyka  wolę żebyś... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Nie chcę romantyka, wolę żebyś był bezczelny, przyciskał mnie do ściany i całował tak, abym traciła oddech. ♥

  Szukasz drugiej połówki?   Nie... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

- Szukasz drugiej połówki? - Nie wiem jak ciebie, ale mnie mama urodziła całą .

My z XXI wieku   rozbijający atomy... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

My z XXI wieku - rozbijający atomy, zdobywcy księżyca, wstydzimy się miękkich gestów, czułych spojrzeń, ciepłych uśmiechów. Kiedy cierpimy wykrzywiamy lekceważąco wargi. Kiedy przychodzi miłość wzruszamy pogardliwie ramionami. Silni, cyniczni, z ironicznie zmrużonymi oczami. Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce, umierając z miłości.

Miłość polega na poznaniu kogoś... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Miłość polega na poznaniu kogoś tak bardzo, że staje się częścią Ciebie, że chcesz dzielić z Nim każdą wolną chwilę, że wolałbyś sam umrzeć niż patrzeć na Jego śmierć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV