głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Kocham Cie w zasadzie w bezładzie w ładzie i jak słon w porcelany skladzie tam gdzie człowiek o pewnej oględzie sie kładzie w Słonecznym Ukladzie w Nevadzie Gre

legalove

legalove.moblo.pl
Kocham Cie w zasadzie w bezładzie w ładzie i jak słon w porcelany skladzie tam gdzie człowiek o pewnej oględzie sie kładzie w Słonecznym Ukladzie w Nevadzie Grenad
Kocham Cie w zasadzie  w bezładzie... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Kocham Cie w zasadzie, w bezładzie, w ładzie i jak słon w porcelany skladzie, tam, gdzie człowiek o pewnej oględzie sie kładzie, w Słonecznym Ukladzie, w Nevadzie, Grenadzie i tam, gdzie z piwem stoja kadzie, i gdzie chłop na koniu jedzie po autostradzie, jak wiśnie w sadzie,ślimaki w czekoladzie, jak tlen po atomowej zagładzie i jak Władzio Jadzie, w stadzie, w brygadzie, na spartakiadzie i poetyckiej biesiadzie, w balladzie, z nosem w marmoladzie. A ty chyba nie kochasz mnie w zasadzie.

Można warg dotykać  muskać je... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Można warg dotykać, muskać je, ssać, gryźć, podnosić językiem, można je zamykać swoimi ustami, aby za chwilę je otworzyć, rozewrzeć, spulchnić lub mocno zacisnąć. Można koniuszkami języka cierpliwie i dokładnie namaszczać śliną ich brzeg. Można przygnieść je do dziąseł, smakować, zwilżyć lub zamoczyć swoją śliną, aby zaraz potem osuszyć wydychanym powietrzem. Można je obejmować szczelnie swoimi wargami, po chwili zwolnić uścisk, otworzyć na oścież, rozsunąć zęby, wyssać język na zewnątrz i przygryźć go delikatnie. Można go potem wepchać do środka, przycisnąć do dolnego podniebienia i dotykać swoim językiem wybrzuszenia dziąseł nad każdym zębem po kolei, można dotknąć nim górnego podniebienia i zatrzymać na każdym jego zgrubieniu, można... Można zwariować przy tym. Albo się zakochać.

'Żyjesz na pozór  na przekór  na... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Żyjesz na pozór, na przekór, na opak, na swój sposób, na dwa tryby, na niby. Wybierasz źle, fatalnie, najgorzej, dobrze, trafnie, rzadziej najlepiej. Kochasz za mało, za późno, za wcześnie, za bardzo, za coś.'

Jak myślisz  ile jej potrzeba... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Jak myślisz, ile jej potrzeba kieliszków by wyznać mu to co naprawdę czuje? Popatrz na nią. Widzisz jak co 3 sekundy zerka na niego, jednocześnie przygryzając dolną wargę? Spójrz na jej ręce. Trzęsą się niemiłosiernie co? A teraz zobacz co robi jak go mija. Zakłada kosmyk włosów za ucho. Ona jest zakochana na bank. To widać. Przypatrz się jej oczom, takie żywe, rozpalone, takie... zakochane. Ciekawe czy zdobędzie się na odwagę, kiedykolwiek.

Czy kiedykolwiek nie spałaś w nocy... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Czy kiedykolwiek nie spałaś w nocy, bo myślałaś o nim? Czy kiedykolwiek przed snem wyobrażałaś sobie, jak to by było, gdyby on był Twój, a ty byłabyś jego? Czy kiedykolwiek nie mogłaś skupić się na lekcji, bo tkwił w Twojej głowie i nie chciał wyjść nawet na chwilę, a Ty cały czas patrzyłaś się na Niego? Jak pisał, czytał, odpowiadał na pytania? Czy kiedykolwiek miałaś ochotę do niego napisać, ale się powstrzymywałaś, bo bałaś się, że weźmie cię za idiotkę? Tak, wiem, że tak było. Nie martw się - ja też.

Wiesz  gdy Ci powiedziałam  że... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Wiesz, gdy Ci powiedziałam, że mało wiem o miłości, to nie była prawda. Dużo o niej wiem. Tylko ona sprawia, że warto patrzeć na świat. Cierpienie i kłamstwa. Nienawiść. Chciałoby się odwrócić i nigdy już na to nie patrzeć. Ale to, jak ludzie kochają.. W całym wszechświecie nie ma nic piękniejszego. Wiem. Miłość jest bezwarunkowa, ale wiem też, że jest nieprzewidywalna, nieoczekiwana, nie do opanowania, i nieznośna i.. dziwnie łatwa do pomylenia z nienawiścią. Myślę, próbuję powiedzieć, że.. myślę, że Cię kocham. Moje serce.. Wydaje mi się, że ledwie się mieści w mojej piersi. Jakby już do mnie nie należało. Jakby należało do ciebie. I jeśli byś go zapragnęła, nie chciałbym nic w zamian. Żadnych prezentów, majątku, dowodów miłości. Nic prócz świadomości, że odwzajemniasz moją miłość. Po prostu twoje serce.. w zamian za moje.

Kiedyś  w Twoim życiu pojawi się... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Kiedyś, w Twoim życiu pojawi się ktoś, dzięki komu zrozumiesz dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło . ♥♥

Chciałabym  żeby on kiedyś zdał... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie nieć a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego że stracił coś bardzo cennego.

Nie zmienisz całego świata  ale... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Nie zmienisz całego świata, ale możesz zmienić mój. Wystarczy . ♥

'Najgorsze co może się przytrafić... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

'Najgorsze co może się przytrafić, to widok ukochanych oczu wpatrzonych gdzie indziej.'

Nie jest idealny i nic o nim nie wiem... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

Nie jest idealny i nic o nim nie wiem , ale na jego widok moje wargi uśmiechały się , źrenice wyraźnie rozszerzały się , a kolana uginały . Przebywanie z Nim było świetne , sprawił tak dużo tym że się pojawił . Sprawił, że moje życie nabrało kolorów tęczy .

siedziała przy komputerze i jak... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

siedziała przy komputerze i jak idiotka wpatrywała się w ekran na którym widniało jego zdjęcie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV