głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Teraz Cię kurwa nienawidzę całym moim sercem po prostu zniknij a już nigdy nie będę bała się o swe życie . I nigdy przenigdy nie będę nieszczęśliwa będąc samotn

legalove

legalove.moblo.pl
Teraz Cię kurwa nienawidzę całym moim sercem po prostu zniknij a już nigdy nie będę bała się o swe życie . I nigdy przenigdy nie będę nieszczęśliwa będąc samotną .
Teraz Cię kurwa nienawidzę całym... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Teraz Cię kurwa nienawidzę całym moim sercem , po prostu zniknij, a już nigdy nie będę bała się o swe życie . I nigdy, przenigdy , nie będę nieszczęśliwa będąc samotną . Chcę wiedzieć, chcę wiedzieć.

Ten jeden raz. Uwierzyć  że to... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Ten jeden raz. Uwierzyć, że to wszystko ma sens .

gdy odejdziesz   wszystko straci... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

gdy odejdziesz , wszystko straci sens.. ja przestanę istnieć.. a cała reszta stanie się niczym.

Czuję się jak pies  który kochał... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Czuję się jak pies, który kochał bezgranicznie, a którego przywiązano do drzewa, bo przeszkadzał w planach wakacyjnych. A wiesz co jest najgorsze? Że on wcale nie próbuje się z tego drzewa uwolnić. Nie ciągnie za sznur i nie próbuje go przegryźć. Bo on ciągle czeka i ma nadzieję, że ludzie, których tak kochał, nadal kochają jego..

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie, spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło, że jest największym chujem, a ja nadal mam ochotę powiedzieć mu prosto w oczy "Pobaw się mną."

Skończyło się wszystko  tak po... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Skończyło się wszystko, tak po prostu, bez uprzedzenia.

A kiedy ona cię kochać przestanie... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.

Zawsze tak jest  kiedy się... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Zawsze tak jest, kiedy się rozpaczliwie zakochamy, prawda? Rozpaczliwie zakochani wymyślamy sobie postaci naszych partnerów, żądając od nich, by byli tacy, jacy nam są potrzebni, a potem załamujemy się, kiedy nie chcą odgrywać roli, jaką im przydzieliliśmy.

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Chciała być z nim. Chciała stać... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Chciała być z nim. Chciała stać się częścią jego życia. Dopiero potem zrozumiała, że dzielą ich dwa odmienne światy, których ona sama pokonać nie dała rady.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV