głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove dziś rano zorientowałam się że uśmiecham się bez powodu. później okazało się że myślę o Tobie. ♥ przywiązać się do kogoś to tak jak przywiązać swoje serce do se

legalove

legalove.moblo.pl
dziś rano zorientowałam się że uśmiecham się bez powodu. później okazało się że myślę o Tobie. ♥
dziś rano zorientowałam się  że... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

dziś rano zorientowałam się, że uśmiecham się bez powodu. później okazało się, że myślę o Tobie. ♥

przywiązać się do kogoś  to tak... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

przywiązać się do kogoś, to tak jak przywiązać swoje serce, do serca innej osoby, za pomocą sznurówki swoich ulubionych butów.

kochając jednocześnie dwie osoby... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

kochając jednocześnie dwie osoby, wybierz tę drugą, bo jeśli naprawdę kochałbyś pierwszą, nie zakochałbyś się w drugiej / johnny depp.

Oddycham dziś bez Ciebie   zupełnie... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Oddycham dziś bez Ciebie , zupełnie innym powietrzem . Jestem wolna . Oddycham już z kimś innym , powietrzem , które sami stworzymy .

Z ręką na sercu mogę stwierdzić... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Z ręką na sercu mogę stwierdzić , że Cie nie kocham . Wiedziałam , to już dawno temu , ale nie miałam odwagi się przyznać , nie wierzyłam że potrafię po tylu miesiącach zapomnieć . Udało się . Pamiętaj, jeśli w coś mocno wierzysz, uda się . Nie ma rzeczy nie możliwych , są tylko trudne do zrealizowania ;)

Dziękuje   dobranoc . Właśnie... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Dziękuje , dobranoc . Właśnie zakończyłam ten bolesny rozdział , a myślałam , że będzie się ciągnął w nieskończoność . Mówię elo tym , co mnie ranili , tym dla których byłam nic nie znaczącym szczegółem , błędem , porażką życiową . Frajerze , już mnie nie zranisz . Już sobie na to nigdy nie pozwolę . Wypierdoliłeś z mojego serca i nigdy nie wracaj .

Nadszedł ten dzień  że... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Nadszedł ten dzień, że zapomniałam . Zapomniałam o tych chwilach, kiedy był blisko i o tych kiedy ranił jak nikt . Przyjaciel ? Dzisiaj już bym go nie nazwała . Kiedyś może nawet bym dla Niego poświęciła i oddała wszystko , obecnie mam wyjebane na to , co robi , z kim się spotyka , jakie ma plany na przyszłość , o czym myśli . Już mnie to nie interesuje . To już nie mój problem , nie moja sprawa . Zapomniałam . Odnalazłam takie życie , w którym mogę żyć bez Niego .

Jest dobrze . W końcu jest dobrze .... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Jest dobrze . W końcu jest dobrze . Mogłoby być tak już do końca świata i dzień dłużej . Żyję chwilą , każdy moment chce wykorzystać jak najlepiej , a każdy dzień jak najlepiej przeżyć , abym nie żałowała że czegoś nie zrobiłam . Pozbyłam się cierpienia i wierzę , że mogę zacząć wszystko od nowego początku , od zera . Tak, jakby tamci ludzie których poznałam w przeszłości, dzisiaj nie istnieli . Chociaż, nie chcę usuwać numerów, adresów, cokolwiek innego . Nie chcę . Bo po co ? Czy to ma sens ? Czuje się wolna , czuje że oddycham innym , lepszym powietrzem .

Nareszcie uświadomiłam sobie  że... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Nareszcie uświadomiłam sobie, że Ci, w których jak głupia się zakochiwałam, byli tylko zwykłym złudzeniem. A ta 'miłość' nie była prawdziwą miłością, a zwykłym zauroczeniem . Te łzy i ból były nie potrzebne, nie warte . Wiem , że teraz jest ktoś , kogo bardzo mocno potrzebuje i wiem , że w końcu mogę uwierzyć w siebie , mogę się zakochać , ale tym razem bez cierpienia , łez , smutku , udręki . Dziękuję Bogu, że w końcu zrozumiałam wiele nowych rzeczy. Że nie warto jest się poświęcać ludziom, dla których nie istniejesz i nie masz żadnego znaczenia. Że istnieją tacy, dla których mogłabym wskoczyć w ogień .

Z uśmiechem na wargach zaczynam nowy... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Z uśmiechem na wargach zaczynam nowy rozdział w moim życiu . Już wiem, czego chcę od życia . Wiem, że muszę być do końca silna i odważna . Wiem, gdzie mogę popełnić błąd i nie popełnię go drugi raz . Będę próbowała wszystkiego , aby później nie żałować. Nie będę płakała i cierpiała . To jest mój nowy początek . Postaram się żeby wszystko było okej , nie musi być idealnie .

gdy Go widzę  to humor od razu mi... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

gdy Go widzę, to humor od razu mi się poprawia .

to taka nieszczęśliwa miłość... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

to taka nieszczęśliwa miłość, która ciągnie się przez lata. on niczego nieświadomy, i ta głupia małolata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV