głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove przywiązać się do kogoś to tak jak przywiązać swoje serce do serca innej osoby za pomocą sznurówki swoich ulubionych butów. kochając jednocześnie dwie osoby wyb

legalove

legalove.moblo.pl
przywiązać się do kogoś to tak jak przywiązać swoje serce do serca innej osoby za pomocą sznurówki swoich ulubionych butów.
przywiązać się do kogoś  to tak... teksty

legalove dodano: 4 luty 2012

przywiązać się do kogoś, to tak jak przywiązać swoje serce, do serca innej osoby, za pomocą sznurówki swoich ulubionych butów.

kochając jednocześnie dwie osoby... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

kochając jednocześnie dwie osoby, wybierz tę drugą, bo jeśli naprawdę kochałbyś pierwszą, nie zakochałbyś się w drugiej / johnny depp.

Oddycham dziś bez Ciebie   zupełnie... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Oddycham dziś bez Ciebie , zupełnie innym powietrzem . Jestem wolna . Oddycham już z kimś innym , powietrzem , które sami stworzymy .

Z ręką na sercu mogę stwierdzić... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Z ręką na sercu mogę stwierdzić , że Cie nie kocham . Wiedziałam , to już dawno temu , ale nie miałam odwagi się przyznać , nie wierzyłam że potrafię po tylu miesiącach zapomnieć . Udało się . Pamiętaj, jeśli w coś mocno wierzysz, uda się . Nie ma rzeczy nie możliwych , są tylko trudne do zrealizowania ;)

Dziękuje   dobranoc . Właśnie... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Dziękuje , dobranoc . Właśnie zakończyłam ten bolesny rozdział , a myślałam , że będzie się ciągnął w nieskończoność . Mówię elo tym , co mnie ranili , tym dla których byłam nic nie znaczącym szczegółem , błędem , porażką życiową . Frajerze , już mnie nie zranisz . Już sobie na to nigdy nie pozwolę . Wypierdoliłeś z mojego serca i nigdy nie wracaj .

Nadszedł ten dzień  że... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Nadszedł ten dzień, że zapomniałam . Zapomniałam o tych chwilach, kiedy był blisko i o tych kiedy ranił jak nikt . Przyjaciel ? Dzisiaj już bym go nie nazwała . Kiedyś może nawet bym dla Niego poświęciła i oddała wszystko , obecnie mam wyjebane na to , co robi , z kim się spotyka , jakie ma plany na przyszłość , o czym myśli . Już mnie to nie interesuje . To już nie mój problem , nie moja sprawa . Zapomniałam . Odnalazłam takie życie , w którym mogę żyć bez Niego .

Jest dobrze . W końcu jest dobrze .... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Jest dobrze . W końcu jest dobrze . Mogłoby być tak już do końca świata i dzień dłużej . Żyję chwilą , każdy moment chce wykorzystać jak najlepiej , a każdy dzień jak najlepiej przeżyć , abym nie żałowała że czegoś nie zrobiłam . Pozbyłam się cierpienia i wierzę , że mogę zacząć wszystko od nowego początku , od zera . Tak, jakby tamci ludzie których poznałam w przeszłości, dzisiaj nie istnieli . Chociaż, nie chcę usuwać numerów, adresów, cokolwiek innego . Nie chcę . Bo po co ? Czy to ma sens ? Czuje się wolna , czuje że oddycham innym , lepszym powietrzem .

Nareszcie uświadomiłam sobie  że... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Nareszcie uświadomiłam sobie, że Ci, w których jak głupia się zakochiwałam, byli tylko zwykłym złudzeniem. A ta 'miłość' nie była prawdziwą miłością, a zwykłym zauroczeniem . Te łzy i ból były nie potrzebne, nie warte . Wiem , że teraz jest ktoś , kogo bardzo mocno potrzebuje i wiem , że w końcu mogę uwierzyć w siebie , mogę się zakochać , ale tym razem bez cierpienia , łez , smutku , udręki . Dziękuję Bogu, że w końcu zrozumiałam wiele nowych rzeczy. Że nie warto jest się poświęcać ludziom, dla których nie istniejesz i nie masz żadnego znaczenia. Że istnieją tacy, dla których mogłabym wskoczyć w ogień .

Z uśmiechem na wargach zaczynam nowy... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

Z uśmiechem na wargach zaczynam nowy rozdział w moim życiu . Już wiem, czego chcę od życia . Wiem, że muszę być do końca silna i odważna . Wiem, gdzie mogę popełnić błąd i nie popełnię go drugi raz . Będę próbowała wszystkiego , aby później nie żałować. Nie będę płakała i cierpiała . To jest mój nowy początek . Postaram się żeby wszystko było okej , nie musi być idealnie .

gdy Go widzę  to humor od razu mi... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

gdy Go widzę, to humor od razu mi się poprawia .

to taka nieszczęśliwa miłość... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

to taka nieszczęśliwa miłość, która ciągnie się przez lata. on niczego nieświadomy, i ta głupia małolata.

To była Twoja wina   to Ty mnie tak... teksty

legalove dodano: 3 luty 2012

To była Twoja wina , to Ty mnie tak raniłeś . A teraz już Nas nie ma , to trwało tylko chwilę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV