głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove kocham cię cholernie bardzo mocno . . i kiedy zamykam oczy widzę ciebie . Gdy zaś je otwieram pragnę cię ujrzeć . Nawet gdy cię nie ma czuję że jesteś wszędzie.

legalove

legalove.moblo.pl
kocham cię cholernie bardzo mocno . . i kiedy zamykam oczy widzę ciebie . Gdy zaś je otwieram pragnę cię ujrzeć . Nawet gdy cię nie ma czuję że jesteś wszędzie.
kocham cię cholernie bardzo mocno .... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

kocham cię cholernie bardzo mocno . . i kiedy zamykam oczy , widzę ciebie . Gdy zaś je otwieram , pragnę cię ujrzeć . Nawet , gdy cię nie ma, czuję , że jesteś wszędzie. W każdej sekundzie . . minucie . . zawsze . Nazwij to miłością , szaleństwem , czy biciem mojego serca, dla mnie to jedno i to samo . Tak wielu ludzi kocha . . ale nikt nie kocha tak jak ja . Nie mogę o tobie zapomnieć . Nie chcę o tobie zapomnieć .

co było nie zniknie   nie przeminie... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

co było nie zniknie , nie przeminie z wiatrem , zakotwiczyło w sercu , stało się teatrem . teatrem wspomnień których nie da się zapomnieć .

i co z tego   że ' tego kwiatu jest... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

i co z tego , że ' tego kwiatu jest pół światu ' skoro i tak cholernie zależy mi tylko na tym jednym .

Lubię . Lubię pomagać Ci  gdy w... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

Lubię . Lubię pomagać Ci, gdy w szkole robisz zadanie i nie wiesz jak je rozwiązać, lubię odpowiadać na Twoje pytania nawet wtedy gdy sama nie znam odpowiedzi, lubię patrzeć na Ciebie podczas lekcji i zastanawiać się o czym teraz myślisz, lubię kiedy koleżanka z ławki mówi mi, że patrzysz na mnie, lubię miewać o Tobie sny, lubię jak się uśmiechasz, jak grasz w piłkę na w-fie, lubię Twój styl, zainteresowania, lubię słuchać tego, czego Ty słuchasz, lubię za Tobą tęsknić, myśleć o Tobie, lubię Cię kochać . ♥

Myślę o Tobie  tęsknie za Tobą... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

Myślę o Tobie, tęsknie za Tobą, to jakieś szaleństwo. Nie mogę nic robić. Chcę być tylko z Tobą.

Mówisz  że jest tylu innych... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu, niewinnego spojrzenia, sarkastycznego uśmieszku. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo..

Kiedyś miałam telefon przy sobie... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

Kiedyś miałam telefon przy sobie, by nie przegapić żadnego smsa od Ciebie, by nie pozwolić Ci tęsknić. A teraz? Teraz wzruszam ramionami nawet na 15 nieodebranych połączeń.

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się budzę i przygotowuję do szkoły, w autobusie, na każdej lekcji, w drodze do domu, przez całe po południe, kiedy odrabiam zadania, czytam, piszę, uczę się. Kiedy spaceruję i kręcę się bez sensu po pokoju. Myślę, aż do chwili kiedy zasnę, a potem śnię o Tobie do rana. I tylko to daje mi siłę do przeżycia kolejnego dnia, zrobienia kolejnego kroku naprzód i do tego, aby nigdy się nie poddawać. Całe moje życie kręci się wokół Ciebie, bo to ty jesteś moim światem. / jakaschiza

nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu, wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej. / endoftime.

tyle jest we mnie nieposkładanych... teksty

legalove dodano: 15 luty 2012

tyle jest we mnie nieposkładanych myśli i uczuć tak mocnych, jakich nie znałam nigdy wcześniej. więc nie każ mi zrozumieć, nie umiem i nie chcę. wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze . ♥

chodzi o tą bezgraniczną pewność... teksty

legalove dodano: 14 luty 2012

chodzi o tą bezgraniczną pewność, że ktoś jest, że czuje to samo. < 3

Kochaj mnie namiętnie tak  jakby... teksty

legalove dodano: 14 luty 2012

Kochaj mnie namiętnie tak, jakby świat się skończyć miał < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV