głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zapytaj wszystkich jego byłych jaki kolor mają jego oczy. Brązowy. Orzechowy. Czekoladowy. Bursztynowy. Ciemny jaspis brekcjowy. Cappuccino z lekką puszystą śmi

legalove

legalove.moblo.pl
Zapytaj wszystkich jego byłych jaki kolor mają jego oczy. Brązowy. Orzechowy. Czekoladowy. Bursztynowy. Ciemny jaspis brekcjowy. Cappuccino z lekką puszy
Zapytaj wszystkich jego byłych  jaki... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Zapytaj wszystkich jego byłych, jaki kolor mają jego oczy. - Brązowy. - Orzechowy. - Czekoladowy. - Bursztynowy. - Ciemny jaspis brekcjowy. - Cappuccino z lekką, puszystą śmietanką. Dla każdej z nich jego oczy miały inny kolor, bo każdą z nich na inny sposób czarował. Ale tylko ta, która powiedziała ' brązowe ' jest całkowicie wyleczona.

Pierwszy uśmiech  pierwszy napad... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Pierwszy uśmiech, pierwszy napad szalonego śmiechu, pierwsza noc, pierwsza kłótnia, pierwsze pojednanie, pierwsza nuda, pierwsze nieporozumienie, pierwsze nieudane wakacje, pierwsze rozstanie, drugie, trzecie, w końcu to prawdziwe. Potem wszystko od nowa. Tak samo, tyle że z kimś innym..

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

To  że czasami płaczę nie znaczy... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

To, że czasami płaczę nie znaczy, że jestem słaba.. To, że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa.. To, że często marzę nie znaczy, że nie patrzę realnie.. To, że kocham za mocno nie znaczy, że można mnie ranić..

Ucz się ze swoich snów  czego Ci... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Ucz się ze swoich snów, czego Ci brakuje. ♥

Mężczyzna kłamie  kobieta stosuje... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Mężczyzna kłamie, kobieta stosuje dyplomację. Mężczyzna się leni, kobieta regeneruje siły. Mężczyzna jest skończonym chamem, kobieta bywa zmuszana do stanowczości. Mężczyzna jest niezdarą, kobieta bywa zagubiona. Mężczyzna wrzeszczy, kobieta akcentuje swoje racje. Mężczyzna wyżywa się na bliskich, kobieta odreagowuje stres. Mężczyzna rozwodząc się rozbija rodzinę, kobieta kończy związek bez perspektyw. Mężczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygodę..

Chcesz zrozumieć  czym jest rok... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Chcesz zrozumieć, czym jest rok życia? Zapytaj o to studenta, który oblał roczny egzamin. Czym jest miesiąc życia, powie Ci matka, która wydała na świat wcześniaka, i czeka, by wyjęto go z inkubatora, bo dopiero wówczas będzie mogła przytulić swoje maleństwo. Zapytaj, co znaczy tydzień robotnika pracującego na utrzymanie rodziny w fabryce, albo kopalni. Czym jest dzień, powiedzą Ci rozdzielani kochankowie, czekający na kolejne spotkanie. Co znaczy godzina, wie człowiek cierpiący na klaustrofobię, kiedy utknie w zepsutej windzie. Wagę sekundy poznasz, patrząc w oczy człowieka, który uniknął wypadku samochodowego, o ułamek sekundy pytaj biegacza, który zdobył na igrzyskach olimpijskich srebrny medal, a nie ten złoty, o którym marzył przez całe życie. Życie to magia.

Ciężko pracowałam na tę... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Ciężko pracowałam na tę miłość. Robiłam najlepszy makijaż, opowiadałam najśmieszniejsze dowcipy, ubierałam najwyższe szpilki, kochałam najmocniej, wybaczałam najczęściej.

  Dlaczego On? Jest tysiące innych.... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

- Dlaczego On? Jest tysiące innych. -Wiesz, pierwiastków którymi oddychasz też jest wiele , ale tlen tylko jeden .

Patrzymy sobie na ręce  nogi  włosy... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

Patrzymy sobie na ręce, nogi, włosy, buty, a za cholerę nie możemy spojrzeć sobie w oczy.

' Zawsze jest trochę prawdy w... teksty

legalove dodano: 5 luty 2012

' Zawsze jest trochę prawdy w każdym `żartowałem`, trochę wiedzy w każdym `nie wiem`, trochę emocji w każdym `nic mnie to nie obchodzi` .. i trochę bólu w każdym `u mnie w porządku'. '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV