głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Z kobietą jak z rzęsą. Wpada w oko nie wiadomo kiedy. Szybko sprawia ci ból a jak próbujesz się jej pozbyć toniesz w morzu łez . 'Powiedz jej że ją uwielbiasz.

legalove

legalove.moblo.pl
Z kobietą jak z rzęsą. Wpada w oko nie wiadomo kiedy. Szybko sprawia ci ból a jak próbujesz się jej pozbyć toniesz w morzu łez .
Z kobietą jak z rzęsą. Wpada w oko... teksty

legalove dodano: 7 luty 2012

Z kobietą jak z rzęsą. Wpada w oko nie wiadomo kiedy. Szybko sprawia ci ból, a jak próbujesz się jej pozbyć toniesz w morzu łez .

'Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

legalove dodano: 7 luty 2012

'Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.'

Pewnego dnia uczucia bawiły się w... teksty

legalove dodano: 7 luty 2012

Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego.Na początku ustaliły, że kryje młość, więc zaczeła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach,Piękno w tafli wody, strach w dziupli w drzewie,skromność pod kamieniem, a szalenstwo w krzaku dzikiej róży. Milość doliczyła do 100 i zaczeła szukać. Znalazła nadzieje,strach,piękno,skromność.. Ale gdy szukała szaleństwa jedna z gałązek dzikiej róży uderzyła ją w twarz i wykuła jej oczy. Szaleństwo czując się winnie obiecało, że zawsze będzie jej towarzyszyć.Od tej pory miłość jest ślepa a prowadzi ją szaleństwo.

pamiętniki z wakacji rlz. nie tylko... teksty

legalove dodano: 7 luty 2012

pamiętniki z wakacji rlz. nie tylko dlatego, że poznałam ten serial dzięki pewnej osobie, ale także ze względu na to, jakie są zajebiste, ha! :D

Wszyscy uśmiechają się w tym samym... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku. Tylko uśmiech jest jednakowy na całym świecie. Możesz się uśmiechnąć po angielsku, a będzie to znaczyło dokładnie to samo w Tajlandii ;)

'czy warto rozpaczać nad tym  że... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

'czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.'

Większość zakochanych ludzi przez... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Większość zakochanych ludzi przez ponad 85 % czasu dziennego i nocnego zajęta jest myśleniem o tej drugiej osobie, odczuwając przy tym nieustanną obawę przed odrzuceniem lub nieprzychylnością oraz bezradnością.

http:  youtu.be LWJ31ILltBM wee ♥ teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

'Życie to ciągłe czekanie .. Na... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

'Życie to ciągłe czekanie .. Na dorosłość , na miłość , na autobus , na ulubiony serial , na szczęście , na wakacje , na przyjaciela , aż w końcu na śmierć .'

Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz. Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer. Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę. Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł. Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz. Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny. Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz. Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię. Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą. Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz.

Są trzy rodzaje kobiet : 1   damy .... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

Są trzy rodzaje kobiet : 1 - damy . 2 - nie damy i 3 - nie każdemu damy . :D

i nie mów mi że przepraszasz . i... teksty

legalove dodano: 6 luty 2012

i nie mów mi że przepraszasz . i nie mów też że jest Ci przykro , bo kiedy tak bezczelnie mnie raniłeś nie było ci przykro . a szkoda .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV