głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove bardzo Cie kocham tyle w temacie elo. masz bd fajne wpisy . hahaha mocnee p . mamy czas zatrzymamy czas .. zgadzam się w stu procentach z przedmówczynią. zajebi

legalove

legalove.moblo.pl
bardzo Cie kocham tyle w temacie elo.
bardzo Cie kocham tyle w temacie elo. teksty

legalove dodano: 16 marca 2012

bardzo Cie kocham, tyle w temacie, elo.

masz bd fajne wpisy .  teksty legalove dodał komentarz: masz bd fajne wpisy . ;* do wpisu 15 marca 2012
hahaha mocnee p . teksty legalove dodał komentarz: hahaha, mocnee ;p . do wpisu 15 marca 2012
mamy czas zatrzymamy czas ..  teksty legalove dodał komentarz: mamy czas, zatrzymamy czas .. ^^ do wpisu 15 marca 2012
zgadzam się w stu procentach z przedmówczynią. zajebisty tekst nie ma co.. teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się w stu procentach z przedmówczynią. zajebisty tekst, nie ma co.. do wpisu 15 marca 2012
Każdy kolejny dzień zapełniam... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

Każdy kolejny dzień zapełniam mnóstwem możliwych czynności, czymkolwiek, jak potrafię, aby tylko nie otaczać się Twoim brakiem. Wolę paść z wycieńczenia, niż zgnić tęskniąc za Tobą.

Nie umiem o Ciebie walczyć ale tak... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

Nie umiem o Ciebie walczyć, ale tak strasznie mi na Tobie zależy..

wiesz czego się boję? że gdy... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

wiesz czego się boję? że gdy kiedyś, w przyszłości miniemy się na ulicy, Ty będziesz szedł obok jakiejś pięknej inteligentnej dziewczyny, a ja? ja będę szła sama, w sercu nadal mając tylko Ciebie.

To było coś niesamowitego. Uczucie... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

To było coś niesamowitego. Uczucie, które chciałabym doświadczać bez końca. Pobyt w naszych wspólnych oazach miłości, dotyk miejsc, w których stałeś.. To wszystko jest idealnym zwieńczeniem mojej tęsknoty, która mnie przerasta.

Gimnazjum  to tylko dziewięć liter... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

Gimnazjum - to tylko dziewięć liter, trzy lata nauki i milion wspomnień. To pierwsze poważne wagary, pierwsza fajka, pierwsze piwo, pierwsza wielka miłość, pierwsze wyzywanie rodziców, pierwsze mocne imprezy do rana. tak podsumowując gimnazjum to najlepszy okres życia nastolatków. / jachcenajamaice

 Był 30 września 2008 roku kiedy... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

"Był 30 września 2008 roku, kiedy lekarze powiedzieli mi, że serce mojej matki przestało pracować. Powiedzieli, że muszę podjąć decyzję co mają robić: próbować ją wskrzesić, ale to prawdopodobnie połamie jej wszystkie kości i będzie czuła ten cały ból, albo po prostu pozwolić jej odejść w spokoju.. Miałem więc chwilę na podjęcie decyzji: czy wybieram życie, czy.. śmierć. Chciałem żeby decyzja którą podejmę nie dręczyła mnie przez resztę życia, więc podjąłem decyzję, by pozwolić jej odejść. Pamiętam leżałem przy niej i po prostu płakałem, jak opętany. Powiedziałem jej wszystko, za co byłem wdzięczny.. podziękowałem za to, jak mnie wychowała. Smutne jest to, że był to jeden jedyny raz kiedy tak z nią rozmawiałem. Nigdy nie powiedziałem mamie, jak bardzo ją kocham, nigdy nie powiedziałem, nigdy nie powiedziałem.. potem pocałowałem ją i pożegnałem się. Poszedłem do poczekalni, znów usłyszałem wszystkie te dźwięki, pikanie umilkło, nie było nic..." / podobnopopierdolony.

Jutro znów do szkoły i znów muszę... teksty

legalove dodano: 15 marca 2012

Jutro znów do szkoły i znów muszę udawać, że jest dobrze. Znów nikt się nie domyśli, znów będę się uśmiechać, śmiać - jak zawsze, a gdy wrócę do domu, znów zaczną się problemy, znów będę płakać. Znów, znów, znów..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV