głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nigdy Ci nie wybaczę. olewam każdą zdradę jeśli chodzi o me dziecko to do końca walczę. jest mi ciężko bez niego. czy Ty tego nie widzisz? jak masz to widzieć?

legalove

legalove.moblo.pl
nigdy Ci nie wybaczę. olewam każdą zdradę jeśli chodzi o me dziecko to do końca walczę. jest mi ciężko bez niego. czy Ty tego nie widzisz? jak masz to widzieć? w dniu od
nigdy Ci nie wybaczę. olewam każdą... teksty

legalove dodano: 5 kwietnia 2012

nigdy Ci nie wybaczę. olewam każdą zdradę, jeśli chodzi o me dziecko to do końca walczę. jest mi ciężko bez niego. czy Ty tego nie widzisz? jak masz to widzieć? w dniu odwiedzin zamykasz mi drzwi, choć nie mam już sił i ręce opadają. sam Ci zada pytanie na pewno: jak mogłaś mamo? , ♥

Chce  żebyś był jak Jack  kochał... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

Chce, żebyś był jak Jack, kochał mnie bezgranicznie jak Rose, zawsze trzymał za rękę, obiecywał, że będzie dobrze, nawet kiedy pójdziemy na dno, żebyś nigdy nie pozwolił mi się poddać, ale żeby nasze życie nie zatonęło jak Titanic. ♥

Filtruj z nim na moich oczach no... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

Filtruj z nim na moich oczach no, złap go za rękę i przytul w chłodny listopadowy poranek przed szkołą. Rzuć mu się na szyje, gdy wyjdzie z autobusu. Tupaj nogą, gdy czegoś będziesz od niego chciała. Wymieńcie się rękawiczkami i siedź w nocy w jego bluzie i niebieskich bokserkach. Czesz włosy w 'koczek' i zakładaj tylko niebieskie bransoletki. Noś najki i rzadko rozpuszczaj włosy, maluj usta pudrowym różem z chanel numer. 48. Perfumuj się różowym Versace i maluj paznokcie na francuski sposób, całuj go po nosie i gryź jego wargi, subtelnie. Uśmiechaj się szeroko i nie zapominaj o tym, że on śpi zawsze obok Ciebie, no dalej, on już nie jest mój, ale wiem co kocha, więc kilka rad, pustaku.

I ty mi mówisz że nie wiem co to... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

I ty mi mówisz że nie wiem co to miłość! Chyba pomyliłaś ziemię z niebem , bo Kocham że mogła bym zabić. Jestem wstanie zrobić wszystko żeby był ze mną. Potrafię rozjebać każdą , osobę która wtrąci się do mojego życia, a co dopiero do mojego związku.

Nie spojrzysz na mnie bo nie mam... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

Nie spojrzysz na mnie bo nie mam figury modelki, blond włosów jak zdzira z Twojego ulubionego burdelu. Nie mam tony tapety na mordzie ani zniewalającego uśmiechu. Nie mam nadzianych rodziców, ani nawet planów na przyszłość, ale widzisz. Mam ogromne serce. Oczy, które próbują patrzeć pozytywnie na świat i takich dupków jak Ty. Swój styl. Muzykę, która pomaga mi żyć. ludzi, którzy mnie kochają na swój sposób, a ja ich. Jestem.. wyjątkowa. Mało ogarniam, ale jestem. Mam swój byt i życie, którego nieraz mam ochotę zwyczajnie się pozbyć, ale jestem. Nieidealna, ale jestem. wolę być taką niż tą pierwszą lepszą.

Dlatego zawsze powtarzam  że czas... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

Dlatego zawsze powtarzam, że czas znaczy TERAZ, jeśli kochać, to TERAZ, jeśli przepraszać, to TERAZ, jeśli trzymać za rękę, to TERAZ. Inaczej kiedyś jak ja będziecie prosić utraconą miłość o przebaczenie.

http:  besty.pl 924693 :D. teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

rezygnuję . wiesz czemu ? bo nie... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

rezygnuję . wiesz czemu ? bo nie zdałeś sobie sprawy z tego , iż to uczucie było ogromne , tak ogromne że przerosło mnie . zagryzałam wargi , kiedy mówiłeś do mnie , kiedy słyszałam twoje imię . bo dałeś tą złudną nadzieję , która i tak okazała się nie wypałem .

♥   wakacyjne miłości kończą... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

♥ , wakacyjne miłości kończą się z różnych powodów . ale jedno je łączy , przypominają spadające gwiazdy płoną przez jedną chwilę , dając przysmak wieczności . a potem znikają .

Padam na kolana i krwawię  próbuję... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

Padam na kolana i krwawię, próbuję powstrzymać cię przed odejściem, ale nawet nie słuchasz, więc pierdolę to, próbuję powstrzymać cię od oddychania, kładę ręce na twoim gardle, siedzę na tobie i ściskam dopóki nie złamię ci karku jak patyka od lizaka, nie ma powodu dla którego miałabym pozwolić ci wyjść i żyć spokojnie. łzy płyną mi po policzkach, pozwalam ci odejść, poddaje się.

czasem z dnia na dzień   zmienia... teksty

legalove dodano: 4 kwietnia 2012

czasem z dnia na dzień , zmienia się wszystko , choć brakuje tchu..

Najgorzej jest wtedy  kiedy jedna... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Najgorzej jest wtedy, kiedy jedna osoba kocha, a drugiej wydaje się tylko, że kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV