głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Boże ! Proszę Cię o mądrość żebym mogła zrozumieć mężczyznę . O miłość żebym mogła mu przebaczyć . O cierpliwość żebym mogła znieść jego humory . Nie proszę cię

legalove

legalove.moblo.pl
Boże ! Proszę Cię o mądrość żebym mogła zrozumieć mężczyznę . O miłość żebym mogła mu przebaczyć . O cierpliwość żebym mogła znieść jego humory . Nie proszę cię
Boże ! Proszę Cię o mądrość... teksty

legalove dodano: 21 marca 2012

Boże ! Proszę Cię o mądrość , żebym mogła zrozumieć mężczyznę . O miłość , żebym mogła mu przebaczyć . O cierpliwość , żebym mogła znieść jego humory . Nie proszę cię o siłę , bo bym go zajebała .

tęsknię za przeszłością ♥ teksty

legalove dodano: 21 marca 2012

tęsknię za przeszłością ♥

   teksty legalove dodał komentarz: ^^ do wpisu 18 marca 2012
Przepraszam za to  że uzależniłam... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

Przepraszam za to, że uzależniłam się od Twojego widoku, za to, że nie potrafię żyć poza Twoim magicznym światem, za to, że nie potrafię być szczęśliwa bez Ciebie .

weź sobie Go  proszę Cię bardzo.... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

weź sobie Go, proszę Cię bardzo. wierz w każde Jego słowo, ufaj - bądź tak samo głupia jak ja. uzależnij się od Jego głosu, sposobu wyrażania emocji i uśmiechu - a później cierp. gdy Cię zostawi, i zapomni jak o każdej napotkaniej dziewczynie - umieraj wewnętrznie, gnij, suko. On jest toksyczny, Go nie da się zmienić. / veriolla

To chyba niesprawiedliwe  że... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

To chyba niesprawiedliwe, że zgodziłam się na to byś zamieszkał w moim sercu, a potem, wykorzystując to rozrywał je na kawałki, by je opuścić. Pomimo ogromnego bólu jaki odczuwałam, nie chciałam byś mnie porzucił. potrzebowałam tego. to niedorzeczne ! Jak człowiek może pragnąć bólu? Ja wtedy, tak jakby, go nie odczuwałam. Istniał, ale był mi potrzebny. To było coś jakby cierpienie, przeobrażające się w narkotyk, pozwalający żyć. Na szczęście rozum zrozumiał, że dłużej tak nie mogę. Żałuję, że tak późno doznałam jedynego olśnienia mogącego mnie ocalić od tego syfu, którym teraz tylko Ty jesteś otoczony. pozbyłam się twojego uścisku. Zaczynam żyć zupełnie inaczej, od początku, bez Twoich krzywdzących słów. Jedyne czego teraz pragnę, to wytrwałości w postanowieniu. Nic więcej.

Czasem się zastanawiam   czy... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

Czasem się zastanawiam , czy naprawdę masz mnie w dupie , czy po prostu sprawdzasz ile wytrzymam .

najgorzej jest   gdy ranisz... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

najgorzej jest , gdy ranisz nieświadomie .

no patrz  mam to samo     teksty legalove dodał komentarz: no patrz, mam to samo ; / do wpisu 18 marca 2012
każdy by chciał teksty legalove dodał komentarz: każdy by chciał do wpisu 18 marca 2012
To niewyobrażalnie trudne radzić... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

To niewyobrażalnie trudne radzić sobie bez Ciebie każdego dnia. Bez Twojej obecności, Twojego dotyku, Twoich słów. i zadawalać się bezsensownymi czynnościami, tylko po to, by nie dopuścić do swojej świadomości myśli, że tak naprawdę ja bez Ciebie nie istnieje.

Nie jestem w stanie już Cię... teksty

legalove dodano: 18 marca 2012

Nie jestem w stanie już Cię poczuć. Odszedłeś. To nie przeminie, nie bd powrotu do przeszłości.Jedynie rzeczy obrazujące Ciebie pozwalają mi chwilowo zbliżyć się do Twojego ciepła, wejść w wirtualna kraine szczęścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV