głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove dla Ciebie iść tam gdzie nie dotarł nikt. dla ciebie znieść to czego nie da się. przy tobie być i za Tobą wszędzie iść. być tam gdzie Ty i ocierać wszystkie łzy

legalove

legalove.moblo.pl
dla Ciebie iść tam gdzie nie dotarł nikt. dla ciebie znieść to czego nie da się. przy tobie być i za Tobą wszędzie iść. być tam gdzie Ty i ocierać wszystkie łzy.
dla Ciebie iść  tam gdzie nie... teksty

legalove dodano: 25 marca 2012

dla Ciebie iść, tam gdzie nie dotarł nikt. dla ciebie znieść, to czego nie da się. przy tobie być i za Tobą wszędzie iść. być tam gdzie Ty i ocierać wszystkie łzy.

więc nie mów  że taką twarz... teksty

legalove dodano: 25 marca 2012

więc nie mów, że taką twarz miłość zawsze musi mieć.

I w mgnieniu oka wszystko się... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

I w mgnieniu oka wszystko się zmienia. Zostawiamy przeszłość za sobą i śpieszymy w nieznane. Ku naszej przyszłości. Wyruszamy w odległe miejsca i próbujemy się odnaleźć. Albo zatracić, próbując przyjemności bliżej domu. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie pozwalamy zmianom się dokonać i trzymamy się dawnych przyzwyczajeń. Jeśli zbyt mocno trzymamy się przeszłości, przyszłość może nigdy nie nadejść.

' dostała sms od niego   chodź tam... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

' dostała sms od niego " chodź tam gdzie zawsze , mam sprawe" myślała że to kolejny pretekst żeby ją wyciągnąć na dwór , było po godzinie 23 , ale wyszła . poszła na ławkę w parku . to była ich ławka . gdy ona przyszła on już czekał na nią.na przywitanie chciała mu dać buziaka w policzek ale on się odsunął . - słuchaj mała , nie możemy już być razem , ja cię już nie kocham , ale nie płacz i nie histeryzuj tu że nie wytrzymasz bezemnie i że sie zabijesz. nie umiała wydusić jednego słowa , to był dla niej szok . łzy zaczęły spływać po jej policzkach . a on odszedł , zostawił ją samą . wracała do domu zapałaka jeszcze to do niej nie dotarło że on z nią zerwał , gdy przechodziła przez ulicę nie obejrzała się i auto ja potrąciło . gdy kierowca auta wyszedł z auta żeby zadzwonić po karetkę zobaczył że dziewczyna pisała sms a w treści było " nie umiem bezciebie żyć , żegnaj.." / stryczu

Pewnie nigdy się nie dowiesz   na... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

Pewnie nigdy się nie dowiesz , na jaki kolor świecą się jej oczy, gdy myśli o Tobie, jaki kształt przybierają jej usta, gdy o Tobie mówi i jak ciepłe ma dłonie , gdy dotyka Twojej fotografii . ♥

Chwilowo nie umiem Ci powiedzieć jak... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

Chwilowo nie umiem Ci powiedzieć jak się czuję ponieważ moje samopoczucie jest zbyt złożone. Uśmiecham się, żartuję i jest dobrze dopóki o Tobie nie usłyszę bo wtedy czuje się jakby ktoś rzucił mną o ścianę, albo nawet gorzej.. Moje serce wtedy pęka a w oczach pojawiają się łzy. No to teraz sam oceń czy czuję się dobrze czy źle, a może to są tylko pozory szczęścia .

Moja największa wada ? Zbyt często... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

Moja największa wada ? Zbyt często wracam do tego co było kiedyś i o czym już dawno powinnam zapomnieć .

Mogę na Ciebie krzyczeć  kłócić... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

Mogę na Ciebie krzyczeć, kłócić się z Tobą, a w przypływie złości okładać Cię pięściami, mogę też ciągle się z Ciebie nabijać, ale nigdy nie przestanę Cię kochać .

Wtedy zrozumiałam jak to jest... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

Wtedy zrozumiałam jak to jest , kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie . Zakochałam się w Twoich uśmiechniętych oczach . Zakochałam się w Tobie . Przypadkowe przeznaczenie .

masz tak czasami ? gubisz się we... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

masz tak czasami ? gubisz się we własnym życiu , a oczekujesz lepszego od innych. sama nie potrafisz bronić tego, co dla ciebie jest najważniejsze , uświadamiasz sobie , że na wszystko w życiu przyjdzie czas, ale sama robisz to szybciej, próbujesz być idealna.

Dławię się . Samotnością .... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

Dławię się . Samotnością . Smutkiem . Bólem . Znowu zbyt szybko uwierzyłam .

A jeśli kiedykolwiek sprawiłam Ci... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

A jeśli kiedykolwiek sprawiłam Ci ból to mogę być z siebie dumna, czyż nie ? I tak daleko mi do Ciebie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV