głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zwycięża jak kobieta kłamie jak kobieta pożąda jak kobieta ale pęka jak mała dziewczynka . Aż wstyd się przyznać że należę do płci żeńskiej . Bezduszne i podstę

legalove

legalove.moblo.pl
Zwycięża jak kobieta kłamie jak kobieta pożąda jak kobieta ale pęka jak mała dziewczynka .
Zwycięża jak kobieta   kłamie jak... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Zwycięża jak kobieta , kłamie jak kobieta , pożąda jak kobieta , ale pęka jak mała dziewczynka .

Aż wstyd się przyznać   że... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Aż wstyd się przyznać , że należę do płci żeńskiej . Bezduszne i podstępne istoty . Zazdrosne o wszystko co posiadasz . Zdolne do odebrania Ci nawet powietrza . ♥

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Różnica między koleżanką   a... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Różnica między koleżanką , a przyjaciółka jest taka , że koleżanka pomoże znaleźć Ci Twojego księcia , a przyjaciółka porwie go dla Ciebie i podaruje w prezencie . ;]

Czasami myśle o tym   co byś... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Czasami myśle o tym , co byś zrobił gdybym podeszła i powiedziała Ci tak zajebiście szczerze , że Cie jeszcze kocham .

To jest właśnie prawdziwa miłość... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

To jest właśnie prawdziwa miłość . Kiedy kochasz bez względu na wszystko , kiedy potrafisz wybaczyć nawet, gdy bardzo cierpiałaś . Gdy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej , czasem nawet kosztem własnego .

wyobraź sobie taką sytuacje:... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

wyobraź sobie taką sytuacje: rozmawiasz ze swoim największym skarbem, z osobą za którą oddała byś swoje życie i w pewnym momencie nawija się wam temat o waszej przeszłości, o tym co było kiedyś , o tym co powinno się już dla was nie liczyć i nagle on wyjeżdża ci z tekstem o swojej byłej która była dla niego wyjątkowa i mówi ci że nigdy nie pozwolił by jej skrzywdzić. Jak się czujesz ? okropnie wiem ale wybaczasz mu te słowa których nigdy nie powinien wypowiedzieć, wybaczasz mu ponieważ go kochasz i nie wyobrażasz sobie dalszego życia bez niego i te jego tłumaczenia że "nie chciał " nie poprawią ci nastroju to twoja miłość pozwoli mu daje z Tobą być.

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak można kochać, a później nienawidzić. Przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. Przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. Tyle rozmów, tyle wsparcia... Sytuacji, wspomnień. Tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. I tak po tym wszystkim po prostu koniec?

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

strać dziewictwo   pochwal się tym... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

strać dziewictwo , pochwal się tym na fejsbuku . ;]

kocham swoje oczy  kocham swoje usta... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

kocham swoje oczy, kocham swoje usta, kocham swój nos, kocham swoje włosy, kocham swoje czoło, kocham swoje rzęsy, kocham swoje brwi.. teraz pewnie nie jedna osoba powiedziałaby 'ale zakochana w sobie głupia pizda' a ja powiem Ci, że kocham swoje oczy, bo należą do NIEGO, i są wypełnione miłością, właśnie do NIEGO. kocham swoje usta, bo tylko ON potrafi je tak czule całować. Kocham swój nos, bo należy do NIEGO. Kocham swoje włosy, bo to JEGO palce są zawsze w nie wplątane. Kocham swoje czoło, bo tylko ON je tak słodko całuje. Więc z uśmiechem nawet moge powiedzieć, że kocham całą siebie, bo tylko do NIEGO cała należę, i tylko ON kocha mnie bezgranicznie !

są ludzie zjebani  pojebani i... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

są ludzie zjebani, pojebani i niedojebani . nie moja wina że Bóg obdarzył cię wszystkimi tymi cechami .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV