głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Czasami myśle o tym co byś zrobił gdybym podeszła i powiedziała Ci tak zajebiście szczerze że Cie jeszcze kocham . To jest właśnie prawdziwa miłość . Kiedy koch

legalove

legalove.moblo.pl
Czasami myśle o tym co byś zrobił gdybym podeszła i powiedziała Ci tak zajebiście szczerze że Cie jeszcze kocham .
Czasami myśle o tym   co byś... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Czasami myśle o tym , co byś zrobił gdybym podeszła i powiedziała Ci tak zajebiście szczerze , że Cie jeszcze kocham .

To jest właśnie prawdziwa miłość... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

To jest właśnie prawdziwa miłość . Kiedy kochasz bez względu na wszystko , kiedy potrafisz wybaczyć nawet, gdy bardzo cierpiałaś . Gdy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej , czasem nawet kosztem własnego .

wyobraź sobie taką sytuacje:... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

wyobraź sobie taką sytuacje: rozmawiasz ze swoim największym skarbem, z osobą za którą oddała byś swoje życie i w pewnym momencie nawija się wam temat o waszej przeszłości, o tym co było kiedyś , o tym co powinno się już dla was nie liczyć i nagle on wyjeżdża ci z tekstem o swojej byłej która była dla niego wyjątkowa i mówi ci że nigdy nie pozwolił by jej skrzywdzić. Jak się czujesz ? okropnie wiem ale wybaczasz mu te słowa których nigdy nie powinien wypowiedzieć, wybaczasz mu ponieważ go kochasz i nie wyobrażasz sobie dalszego życia bez niego i te jego tłumaczenia że "nie chciał " nie poprawią ci nastroju to twoja miłość pozwoli mu daje z Tobą być.

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak można kochać, a później nienawidzić. Przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. Przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. Tyle rozmów, tyle wsparcia... Sytuacji, wspomnień. Tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. I tak po tym wszystkim po prostu koniec?

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

strać dziewictwo   pochwal się tym... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

strać dziewictwo , pochwal się tym na fejsbuku . ;]

kocham swoje oczy  kocham swoje usta... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

kocham swoje oczy, kocham swoje usta, kocham swój nos, kocham swoje włosy, kocham swoje czoło, kocham swoje rzęsy, kocham swoje brwi.. teraz pewnie nie jedna osoba powiedziałaby 'ale zakochana w sobie głupia pizda' a ja powiem Ci, że kocham swoje oczy, bo należą do NIEGO, i są wypełnione miłością, właśnie do NIEGO. kocham swoje usta, bo tylko ON potrafi je tak czule całować. Kocham swój nos, bo należy do NIEGO. Kocham swoje włosy, bo to JEGO palce są zawsze w nie wplątane. Kocham swoje czoło, bo tylko ON je tak słodko całuje. Więc z uśmiechem nawet moge powiedzieć, że kocham całą siebie, bo tylko do NIEGO cała należę, i tylko ON kocha mnie bezgranicznie !

są ludzie zjebani  pojebani i... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

są ludzie zjebani, pojebani i niedojebani . nie moja wina że Bóg obdarzył cię wszystkimi tymi cechami .

dla Ciebie iść  tam gdzie nie... teksty

legalove dodano: 25 marca 2012

dla Ciebie iść, tam gdzie nie dotarł nikt. dla ciebie znieść, to czego nie da się. przy tobie być i za Tobą wszędzie iść. być tam gdzie Ty i ocierać wszystkie łzy.

więc nie mów  że taką twarz... teksty

legalove dodano: 25 marca 2012

więc nie mów, że taką twarz miłość zawsze musi mieć.

I w mgnieniu oka wszystko się... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

I w mgnieniu oka wszystko się zmienia. Zostawiamy przeszłość za sobą i śpieszymy w nieznane. Ku naszej przyszłości. Wyruszamy w odległe miejsca i próbujemy się odnaleźć. Albo zatracić, próbując przyjemności bliżej domu. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie pozwalamy zmianom się dokonać i trzymamy się dawnych przyzwyczajeń. Jeśli zbyt mocno trzymamy się przeszłości, przyszłość może nigdy nie nadejść.

' dostała sms od niego   chodź tam... teksty

legalove dodano: 24 marca 2012

' dostała sms od niego " chodź tam gdzie zawsze , mam sprawe" myślała że to kolejny pretekst żeby ją wyciągnąć na dwór , było po godzinie 23 , ale wyszła . poszła na ławkę w parku . to była ich ławka . gdy ona przyszła on już czekał na nią.na przywitanie chciała mu dać buziaka w policzek ale on się odsunął . - słuchaj mała , nie możemy już być razem , ja cię już nie kocham , ale nie płacz i nie histeryzuj tu że nie wytrzymasz bezemnie i że sie zabijesz. nie umiała wydusić jednego słowa , to był dla niej szok . łzy zaczęły spływać po jej policzkach . a on odszedł , zostawił ją samą . wracała do domu zapałaka jeszcze to do niej nie dotarło że on z nią zerwał , gdy przechodziła przez ulicę nie obejrzała się i auto ja potrąciło . gdy kierowca auta wyszedł z auta żeby zadzwonić po karetkę zobaczył że dziewczyna pisała sms a w treści było " nie umiem bezciebie żyć , żegnaj.." / stryczu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV