głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Najgorzej jest gdy szukając siebie w Jego oczach znajdujesz obojętność . Gdy patrzę na niektóre zdjęcia moich znajomych na facebooku żałuję że nie ma opcji '' J

legalove

legalove.moblo.pl
Najgorzej jest gdy szukając siebie w Jego oczach znajdujesz obojętność .
Najgorzej jest  gdy szukając siebie... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Najgorzej jest, gdy szukając siebie w Jego oczach znajdujesz obojętność .

Gdy patrzę na niektóre zdjęcia... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Gdy patrzę na niektóre zdjęcia moich znajomych na facebooku, żałuję, że nie ma opcji '' Ja pierdolę " ..

Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu samą. Samą z tą całą niesprawiedliwością w tym ogromnym świecie. Nie pytając o moje zdanie. Pomimo mojego ogromnego przywiązania do Twojej prostoty. Tak zwyczajnie, jakby to było normalne. prawda ? Przecież ludzie mają w zwyczaju odchodzić, zostawiać i ranić. Zadwać ból, którego można uniknąć. Ale lepiej uciec od problemu, niż go rozwiązać, czyż nie ? Nawet bez odpowiadania znam. Szkoda tylko, że poznałam Cię takim jakim jesteś naprawdę.

Jak bardzo Go kocham ? Jeśli... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Jak bardzo Go kocham ? Jeśli zdołasz policzyć wszystkie spadające krople deszczu, jeśli uda Ci się określić ile jest wszystkich drzew na świecie, jeśli mi powiesz ile ziaren piasku liczy plaża.. Odpowiem Ci, że kocham Go jeszcze bardziej .

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię. Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo. Ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli. Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję..

Zacznijmy od tego  że Cię kocham... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Zacznijmy od tego, że Cię kocham, zakończmy na tym, że nie przestanę .

zimna Whisky z lodem idealnie... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

zimna Whisky z lodem idealnie współgra z twoim lodowatym sercem .

Gdyby ktoś parę lat temu... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Gdyby ktoś parę lat temu powiedział mi, że kiedyś będę w stanie pójść za Tobą na koniec świata, dniem i nocą będę czekała na Twoje słowo i wypatrywała Twojej twarzy na horyzoncie, wyśmiałabym go i uznała za totalnego idiotę .

Zwycięża jak kobieta   kłamie jak... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Zwycięża jak kobieta , kłamie jak kobieta , pożąda jak kobieta , ale pęka jak mała dziewczynka .

Aż wstyd się przyznać   że... teksty

legalove dodano: 30 marca 2012

Aż wstyd się przyznać , że należę do płci żeńskiej . Bezduszne i podstępne istoty . Zazdrosne o wszystko co posiadasz . Zdolne do odebrania Ci nawet powietrza . ♥

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Różnica między koleżanką   a... teksty

legalove dodano: 26 marca 2012

Różnica między koleżanką , a przyjaciółka jest taka , że koleżanka pomoże znaleźć Ci Twojego księcia , a przyjaciółka porwie go dla Ciebie i podaruje w prezencie . ;]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV