głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Masz o Nim myśleć kochać Go troszczyć się o Niego pomagać zaskakiwać uszczęśliwiać masz przy Nim być ale nie zapominaj w tym wszystkim o sobie. Nie zapominaj bo

legalove

legalove.moblo.pl
Masz o Nim myśleć kochać Go troszczyć się o Niego pomagać zaskakiwać uszczęśliwiać masz przy Nim być ale nie zapominaj w tym wszystkim o sobie. Nie zapominaj b
Masz o Nim myśleć  kochać Go... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Masz o Nim myśleć, kochać Go, troszczyć się o Niego, pomagać, zaskakiwać, uszczęśliwiać, masz przy Nim być, ale nie zapominaj w tym wszystkim o sobie. Nie zapominaj, bo potem zaboli.

True Story . teksty legalove dodał komentarz: True Story . do wpisu 14 marca 2013
http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

co racja to racja    teksty legalove dodał komentarz: co racja to racja ;) do wpisu 14 marca 2013
kiedy w oczy tylko wiatr  myślisz... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

kiedy w oczy tylko wiatr, myślisz sobie - jestem sam. znudzony kolejny raz w lustrze znowu widzisz przemęczoną twarz. zagubiony jak we śnie spędzasz swój kolejny dzień. i znów szybki kawy łyk. i uczucie, że nie rozumie nikt.

czuje  że będzie zajebiście ♥ teksty

legalove dodano: 10 marca 2013

czuje, że będzie zajebiście ♥

Chciałabym pewności  że po... teksty

legalove dodano: 10 marca 2013

Chciałabym pewności, że po zamknięciu powiek nie zobaczę Twojej twarzy, nie spłyną po policzkach słone łzy i nie zabraknie oddechu, chciałabym noc bez zmartwień i lęku, a Ty jesteś wciąż moją największą obawą.

można się kochać i pieprzyć.... teksty

legalove dodano: 10 marca 2013

można się kochać i pieprzyć. można też pieprzyć że się kocha.

Potrafisz gościowi podbić oko... teksty

legalove dodano: 10 marca 2013

Potrafisz gościowi podbić oko, pyskować do nauczyciela, spierdolić z ostatniej lekcji, upić się do nieprzytomności i jeszcze tego samego dnia wrócić do domu. Taki z Ciebie kozak, a kochać umiesz?

Kochasz kogoś  ale boisz się mu o... teksty

legalove dodano: 10 marca 2013

Kochasz kogoś, ale boisz się mu o tym powiedzieć? Obawiasz się jego reakcji? Późniejszego zachowania? Tego co powie? Co pomyśli? Na jego widok mocniej bije Ci serce? Rozmawiasz z Nim i czujesz, że mogłabyś tak przez całą wieczność? Pragniesz Go mieć na co dzień? W każdej sekundzie obok? Nie rezygnuj. I nie obawiaj się przyszłości. Spójrz mu w oczy i powiedz to. Nawet jeśli miałby wyśmiać Cię w twarz. Powiedz to i zatrzymaj na chwilę czas. Poczuj tą miłość i za chwilę wyrzuć ją z siebie w formie słów. Zrób cokolwiek, ale pozwól temu uczuciu wyjść na świat. Nie zniechęcaj się. Nie załamuj. Spójrz w lustro i zobacz jaka jesteś piękna. Uśmiechnij się i zrozum, że On nie ma pojęcia, co właśnie traci. [ yezoo ]

Nie ma nas ♥ teksty legalove dodał komentarz: Nie ma nas ♥ do wpisu 10 marca 2013
Boje się dnia  w którym herbata... teksty

legalove dodano: 9 marca 2013

Boje się dnia, w którym herbata okaże się za słodka, kawa za gorzka, prysznic za krótki, a moje serce za mało wartościowe, aby zatrzymać przy sobie kogoś takiego jak Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV