głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I'm standing on a bridge. I'm waiting in the dark. I thought that you'd be here by now. There's nothing but the rain. No footsteps on the ground. I'm listening

legalove

legalove.moblo.pl
I'm standing on a bridge. I'm waiting in the dark. I thought that you'd be here by now. There's nothing but the rain. No footsteps on the ground. I'm listening but there
I'm standing on a bridge. I'm waiting... teksty

legalove dodano: 19 luty 2013

I'm standing on a bridge. I'm waiting in the dark. I thought that you'd be here by now. There's nothing but the rain. No footsteps on the ground. I'm listening but there's no sound. It's a damn cold night. Trying to figure out this life. Won't you take me by the hand, take me somewhere new. I don't know who you are, but I... I'm with you. / Stoję na moście. Czekam w ciemności. Myślałam, że będziesz tutaj.. Nie ma nic poza deszczem.. Żadnych śladów stóp na ziemi. Słucham, ale nie ma żadnego dźwięku. Jest cholernie zimna noc. Próbuję rozgryźć to życie. Czy nie weźmiesz mnie za rękę? Zabierz mnie w jakieś inne miejsce.. Nie wiem kim jesteś. Ale ja.. Jestem z Tobą. ♥ . Avril Lavigne ; * .

Wtedy jeszcze nie wiedziałem że... teksty

legalove dodano: 19 luty 2013

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak wszystko się potoczy. Że co dzień będę czuł Twój zapach i patrzył w te oczy. Że każda chwila z Tobą będzie dla mnie wszystkim. Że gdy nie będziesz przy mnie, będę tracił zmysły. / South Blunt System ♥

Chciałabym Ci po­wie­dzieć co do... teksty

legalove dodano: 19 luty 2013

Chciałabym Ci po­wie­dzieć co do Ciebie czu­je, ale cho­lera boję się, że wte­dy mogłabym Cie już nig­dy nie zobaczyć.

I wiesz co? Już się nie boję. Nie... teksty

legalove dodano: 19 luty 2013

I wiesz co? Już się nie boję. Nie boję się rozczarowania, ani bólu. Wracasz. Znowu będziemy się widzieć codziennie. Ale tym razem, już mnie nie zranisz. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem silniejsza, dlatego, że wierzę w siebie i dlatego, że mam jasny cel. Więc teraz biorę się w garść, zapinam pasy i jazda. Wiem, że czekają mnie na pewno jakieś negatywne skutki, ale chcę zaryzykować. Bo jest warto.

i like it ! . ♥ teksty legalove dodał komentarz: i like it ! . ♥ do wpisu 19 luty 2013
Dopiero wtedy kiedy odszedłeś... teksty

legalove dodano: 17 luty 2013

Dopiero wtedy, kiedy odszedłeś, zrozumiałam ile dla mnie znaczysz.

Bojąc się ko­lej­ne­go... teksty

legalove dodano: 17 luty 2013

Bojąc się ko­lej­ne­go zra­nienia często bu­duje­my ba­ryka­dy przed ludźmi, którzy niosą nam dob­ro i miłość.

 kwiaty cze­kolad­ki... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

- kwiaty, cze­kolad­ki , biżute­ria.? ja te­go nie pot­rze­buje, nie chcę te­go wszys­tkiego. wys­tar­czy mi tyl­ko byś co ja­kiś czas mnie od­wie­dził , byś poświęcił mi choć chwilę w Twoich ra­mionach. Pot­rze­buje Two­je ciche 'kocham Cię' , ciepło Two­jej dłoni i uśmiech Twój gdy pat­rzysz mi pros­to w oczy. Nic więcej.

A na deser?  1 kg Two­jego... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

A na deser? 1 kg Two­jego uśmie­chu ze szczyptą mo­jego hu­moru zmie­szam z Twoimi po­całun­ka­mi, aż do ut­worze­nia się błogiego stanu. Pod­grzeję at­mosferę, a gdy ser­ce na­bie­rze tem­pa, do­dam 2 kg szyb­kiego oddechu. A na ko­niec szepnę Ci: Dzień dob­ry, kocham Cię!

Kaczor.  teksty legalove dodał komentarz: Kaczor. ;) do wpisu 15 luty 2013
 Nie kocham cię ale wiedz że... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

- Nie kocham cię, ale wiedz, że na­dal możemy się przyjaźnić. - Przy­jaźnić? To tak jak­byś roz­szar­pał dziec­ku ulu­bione­go mi­sia, a po­tem mu od­dał i po­wie­dział, że resztki może zatrzymać.

Na­wet nie zda­jemy so­bie sprawy... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

Na­wet nie zda­jemy so­bie sprawy, jak wielką od­po­wie­dzial­ność bie­rze­my na siebie, gdy mówi­my ko­muś kocham Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV