głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
świetny wpis :  teksty legalove dodał komentarz: świetny wpis :) do wpisu 16 marca 2013
powietrze paliło się od Twoich ust... teksty

legalove dodano: 16 marca 2013

powietrze paliło się od Twoich ust , a wielkie deszcze rodziły się z piętrowych chmur . i w oka mgnieniu ciepło tych wspólnych dni, zmieniłeś w piekło. to w nim jestem dziś .

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół. ♥

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

sad but true.. teksty legalove dodał komentarz: sad but true.. do wpisu 14 marca 2013
Mineło pół roku   a Ty ciągle... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Mineło pół roku , a Ty ciągle zapluwasz się herbatą gdy go widzisz . - Czas jest przeciwko mnie . - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć . - Problem w tym , że ja nie mam o czym zapominać . Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów , uśmiechów i dróg . Po prostu każde jego słowo wywaro zbyt duże piekno na życiorysie . Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje .

Pierwszej Miłości nie zapomina się... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Pierwszej Miłości nie zapomina się nigdy , Pierwsza Miłość zawsze wraca , Pierwsza Miłość jest wielka , Pierwsza Miłość jest idealna - z pozoru , Pierwsza Miłość dużo wyjaśnia , Pierwsza Miłość wiele tłumaczy ... Pierwsza Miłość zawsze się kończy , i nigdy nie powraca.

Kiedyś możemy o tym porozmawiać... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Kiedyś możemy o tym porozmawiać, teraz nie bardzo rozumiem do końca konsekwencje, pojęłam schemat, idę do przodu, ciągnę wagonik osób, żeby nie zostawały tam z tyłu, zniszczeni, zmęczeni życiem, bez sił i nadziei. Przykleiłam do siebie tę plakietkę i teraz mam być silna, mam nad wyraz dobrze dawać sobie radę, postępować dobrze, bezbłędnie, i nieważne, że nie mam pojęcia jak, mam mętlik w głowie, multum ciężkich wyborów, nie, nieistotne, mam zwyczajnie to wziąć na swoje barki i poukładać. Nie składałam jeszcze tak skomplikowanej układanki. / definicjamiloscii

Nie  ja wcale nie muszę zamieszkać... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Nie, ja wcale nie muszę zamieszkać w psychiatryku, przecież ja tylko obsesyjnie Cię kocham, myślę o Tobie 24 godziny na dobę, śnie, marzę o Tobie, wyobrażam sobie naszą wspólną przyszłość i cokolwiek kupuję, robię to z myślą o Tobie, czy będzie Ci się to podobało. Czy to tak wiele?

Mam w sercu pewne podium  na którym... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Mam w sercu pewne podium, na którym stają najważniejsze i najbliższe mojemu sercu osoby. Oświadczam Ci, że jakiś czas temu spierdoliłeś się z samego szczytu. / ifall

Czas się zmienił  ja wymiękam i... teksty

legalove dodano: 14 marca 2013

Czas się zmienił, ja wymiękam i nic już nie potrzeba. Czasem uciekam gdzieś, chociaż wiem że nie warto, to powraca cały czas i uderza w moją słabość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV