głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie kocham cię ale wiedz że na­dal możemy się przyjaźnić. Przy­jaźnić? To tak jak­byś roz­szar­pał dziec­ku ulu­bione­go mi­sia a po­tem mu od­dał i po­wie­dzi

legalove

legalove.moblo.pl
Nie kocham cię ale wiedz że na­dal możemy się przyjaźnić. Przy­jaźnić? To tak jak­byś roz­szar­pał dziec­ku ulu­bione­go mi­sia a po­tem mu od­dał i po­wie­dział
  Nie kocham cię  ale wiedz  że... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

- Nie kocham cię, ale wiedz, że na­dal możemy się przyjaźnić. - Przy­jaźnić? To tak jak­byś roz­szar­pał dziec­ku ulu­bione­go mi­sia, a po­tem mu od­dał i po­wie­dział, że resztki może zatrzymać.

Na­wet nie zda­jemy so­bie sprawy... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

Na­wet nie zda­jemy so­bie sprawy, jak wielką od­po­wie­dzial­ność bie­rze­my na siebie, gdy mówi­my ko­muś kocham Cię.

Scho­waj mnie gdzieś  po­między... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

Scho­waj mnie gdzieś, po­między ser­cem i mózgiem, pozwól mi krążyć między ni­mi wraz z krwią. Tyl­ko na czas po­między dwo­ma uderze­niami ser­ca. Dla mnie te ułam­ki se­kun­dy będą wie­cznością. Oczyszczę myśli i wrócę do wal­ki z moją rzeczy­wis­tością. Bo nig­dzie nie ucieknę od swoich myśli. Ale gdzieś muszę nab­rać znów sił.

chciałabym na­pisać list do... teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

chciałabym na­pisać list do Ciebie. nie po to byś go przeczy­tał. na­pisałabym go po to byś miał coś po mnie, jakąś pa­miątkę, wspom­nienie, za­pach, ko­lor, dźwięk. bo ja zaw­sze naj­bar­dziej pragnęłam nie byś myślał o mnie co se­kundę a te­go.. że gdy sta­niesz na krawędzi życia to wrócisz się bo przy­pom­nisz so­bie, że jed­nak na tym świecie is­tnieje ktoś ko­go nie chcesz zos­ta­wić. nie po to by ja­kaś piosen­ka przy­pom­niała Ci spędzo­ne ra­zem chwi­le, a po to byś w ja­kimś barze na końcu świata usłyszał sze­lest i od­wrócił się upew­nić czy To nie przy­pad­kiem ja znów się pot­knęłam. nie po to byś w skle­pie z per­fu­mami zo­baczył fla­konik, który zaw­sze stał na 2 półce w łazien­ce, a po to byś pod­czas upoj­nej no­cy z inną ko­bietą poczuł jej za­pach i zro­zumiał, że to nie ta oso­ba po­win­na być te­raz tu tak blis­ko przy To­bie. Żebyś nie by­wał, a był.

świetne i prawdziwe  eh. teksty legalove dodał komentarz: świetne i prawdziwe, eh. do wpisu 15 luty 2013
Ładny jesteś  ale teraz spierdalaj. teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

Ładny jesteś, ale teraz spierdalaj.

Nie kochałeś mnie. Może nie... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Nie kochałeś mnie. Może nie chciałeś być sam, może pasowałam Ci do butów, a może tylko umiałam poprawić Ci humor, ale mnie nie kochałeś. Przecież nie niszczysz rzeczy, które kochasz.

nie chcę wmawiać Ci  jak idealnie... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

nie chcę wmawiać Ci, jak idealnie do siebie pasujemy, jak idealnie współgrają splecione palce naszych dłoni, a usta ustawicznie tworzą tak spójną całość. nie chcę ograniczać Cię do wyłączności, i zabierać wszędzie ze sobą, czy nie widzieć świata, poza tym co Nas łączy. nie chcę nieustannie z Twoich ust słyszeć, jak bardzo jestem dla Ciebie ważna, jak do życia nie potrzebujesz już nikogo innego, jak bardzo mnie kochasz. nie chcę swojego istnienia streszczać Tobą, ani żyć wyłącznością tych uczuć. chcę choć raz w życiu poczuć to szczęście, mieć ten ostateczny powód by żyć, i trwale mieć dla kogo. choć raz w życiu doznać wzajemnego ciepła płynącego z dwóch serc, kiedy tylko w przytuleniu, klatka dotykałaby klatki, i czuć bezpieczeństwo, kiedy tylko moją już chłodną dłoń delikatnie ściska, nieco od niej większa. chcę zwyczajnie, choć raz czuć, że to, że żyję ma sens, że nigdy nie byłam na marne, a że już na zawsze, mam dla kogo oddychać.

najgorsze są chwilę  gdy pojawiasz... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

najgorsze są chwilę, gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii, uśmiechu, niepohamowanego szczęścia, a potem znikasz zostawiając mnie taką jak wcześniej - dość przygnębioną, z masą wspomnień, nieszczęśliwą.

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy . Rozumiesz mnie ? Nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując aż zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to walczysz o niego bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście. O to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się- wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego twojego dnia, każdych twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to jest właśnie miłość.

''So go on and scream. Scream at me !... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

''So go on and scream. Scream at me ! I'm so far away. I won't be broken again. I've got to breathe I can't keep going under. I'm dying again'' / Evanescence♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV