głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nie widzę sensu w układaniu swojego życia jak w układaniu ciuchów w mojej szafie. przecież i tak na drugi dzień wszystko wyląduje z powrotem na ziemi i będzie j

legalove

legalove.moblo.pl
nie widzę sensu w układaniu swojego życia jak w układaniu ciuchów w mojej szafie. przecież i tak na drugi dzień wszystko wyląduje z powrotem na ziemi i będzie jeszcze
nie widzę sensu w układaniu swojego... teksty

legalove dodano: 9 marca 2013

nie widzę sensu w układaniu swojego życia jak w układaniu ciuchów w mojej szafie. przecież i tak, na drugi dzień wszystko wyląduje z powrotem na ziemi i będzie jeszcze dwa razy większy bałagan.

problem polega na tym  że cholernie... teksty

legalove dodano: 9 marca 2013

problem polega na tym, że cholernie mocno się w to angażuję, nie zwracając uwagi na okoliczności czy też opinie , sugestie i rady otoczenia, a przy okazji mam jeszcze nadzieję, że on robi to samo. na moje nieszczęście, nigdy ta nadzieja się nie sprawdza .

Świetne . teksty legalove dodał komentarz: Świetne . do wpisu 9 marca 2013
Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

legalove dodano: 9 marca 2013

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu. / selektywnie

TWARZĄ W TWARZ najlepszy na świecie... teksty

legalove dodano: 9 marca 2013

TWARZĄ W TWARZ najlepszy na świecie ♥

To takie straszne ile tak naprawdę... teksty

legalove dodano: 3 marca 2013

To takie straszne ile tak naprawdę można na kogoś czekać. / jachcenajamaice

dokładnie . teksty legalove dodał komentarz: dokładnie . do wpisu 3 marca 2013
Śmiała się głośno  wy­raźnie z... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Śmiała się głośno, wy­raźnie z od­po­wied­nim gry­masem twarzy... tyl­ko,że im głośniej­szy śmiech tym bar­dziej płakała jej dusza, tym więcej chciała po­wie­dzieć, wyk­rzyczeć.. ale nikt te­go nie widzi, nie słyszy, nie ma pojęcia.. prze­cież ona się śmieje.

Pew­ne dźwięki  ob­ra­zy  słowa... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Pew­ne dźwięki, ob­ra­zy, słowa zdarze­nia niczym pod­much wiat­ru poz­wa­lają od­kryć, że w ser­cu na­dal tli się płomień. Płomień pełen pas­ji i prag­nień, który po­kazu­je jak bar­dzo żywe są nasze marzenia.

i jakoś chłodniej tu bez Ciebie.... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

i jakoś chłodniej tu bez Ciebie. jakoś szybciej marzną mi ręce, a błysk w oku traci na sile. ciiiicho! słyszysz? tak tęskni serce.

Wiesz kiedy jest miłość? Czekasz... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Wiesz kiedy jest miłość? Czekasz na niego bez względu w jakim stanie ma wrócić, zawsze masz otwarte ramiona, aby go po prostu przytulić, chociaż na zewnątrz zgrywa tego dużego, niegrzecznego chłopca. Miłość jest wtedy, kiedy się kłócicie, nie odzywacie kilka dni, a potem i tak wracacie, bo bez siebie to już nie jest to wasze wymarzone życie. Miłość to kłótnie, podniesione głosy, łzy, miłość to ból, ale na to cierpienie to też właśnie miłość jest antidotum.

Póki Cię nie poznałam  nie... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Póki Cię nie poznałam, nie zwracałam uwagi na uśmiech innych. Nie wiedziałam, że zwykły uśmiech może być tak cudowny. To było coś absolutnie niezwykłego. Wystarczyło, że kąciki Twoich ust unosiły się z byle powodu, a ja zapominałam o całym świecie. Przez te kilka sekund wszystko było proste i piękne. Jak na najlepszym haju.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV